Jump to content

OGR

TcS Korisnik
  • Broj Poruka

    7
  • Pridružio se

  • Zadnja poseta

  • Vreme Online

    1d 4h 6m 3s

Reputacija Zajednice

3 Neutralan

O članu OGR

  • Rangiran
    Novi član

Vozilo

  • Proizvođač:
    Toyota
  • Model
    Corolla

Profile Information

  • Grad:
    BGD
  • Država

Skorašnji Posetioci Foruma

Blok nedavnih posetilaca je onemogućen i ne prikazuje se drugim korisnicima

  1. OGR

    Toyota Corolla Midnight Teal Iskustva

    Boja je pretezno tamnija od mojih slika, one su pravljenje u augustu na vrelom suncu, gde je boja ispala svetlija. Obicno vuce na tamno zelankasto-plavu
  2. OGR

    Korola 1.5 125 KS Midnight Teale

    Мени су ови на Зрењанском то одма наместили да ради пре него што сам преузео кола, мада то није 5 мин посла (ако имаш дијагностику) па не заборави да их питаш јели намештено када будеш преузимао кола
  3. OGR

    Nova 'rolla

    Ма имам каско, али не знам да ли би прихватили јер нисам звао полицију + мислио сам да је штета 100е највише. Мени и Андроид ради на БТ мада зна да сецка понекад а када пуштам музику са телефоне, те је ту кабал бољи.
  4. OGR

    Corolla 1.5 Luna Midnight Teal 2025

    И код мене меље често у миљама кад користим фабричку навигацију, мада већином користим Google maps. RSA не може трајно да се искључи мада мени је игра да видим колико је блесав систем понекад (пар пута на ауто путу очитао ограничење са приколице шлепера којег сам претицао ) и не смета ми 3 пиштања више. Прозори преко кључа се намести на дијагностици, не знам што то нису већ унапред наместили у салону.
  5. OGR

    Nova 'rolla

    Ма какви, прешао сам 12500км, нисам имао времена за форум од посла у задње време. Ево сад још мало па први сервис, мада пуно траже ови на Зрењанском путу, 23000 . Ауто је механички одличан, мултимедија понекад зна да не учита профил како треба али то је ситница. Моја Корола је дошла са Тојотином навигацијом (ваљда 3 године дају и њу и ове остале ствари преко мреже). Лупио ме на паркингу неко вратима па направио удубљење код сувозача (Ови из Тојоте би 300е да фарбају цела врата) и дао ми поштар пар површинских огреботина на задњем десном блатобрану са Фијатом 500Л кад се испаркирао па ме очешао мало (средиће полирка то; мада за ово не знам код ког ћу лимара) Тачно на Body line испод сувожачевог ретровизора... Моја је поручена била у почетком јуна и стигла 10 аугуста, значи 2 месеца чекања. Рекли су други већ доста, ауто има свој ГПРС и сваких пар минута пошаље сигнал, телефон може преко БТ или кабла (бољи је кабал јер БТ некад сецка + пуниш и батерију тако), мапе имаш Тојотине или преко телефона Google maps. Мораш направити налог у My Toyota и упарити са аутом телефон и то је то, објасниће ти кад будеш преузимао кола, и мени су показали како, тако да не брини.
  6. OGR

    - Corolla 1.5 Luna -

    Koji ste boju izabrali? 1. Sta radite sa kolima / kako vozite? Meni koji divljam ne ide preko 8.5 u beogradu, a kada teram dedovski spustim na 6.5 u gradu. 3. To ti nije do Toyote, vec do EU zakona. Elem, od Juna (ili Jula nzm.) 2024 je postala obaveza za sva nova kola RSA i sa paljenjem prilikom svakog paljenja motora / kola. 6. Corolla je niska klasa ne moze se meriti ni sa Camry-em a kamoli sa lux limuzinama, mada meni koji je pre toga vozio gradske autice (sluzbene / rentcar Clio, Up, Fabia ) je zvucna izolacija ok. Za ostalo se manje vise slazem, mada ste sve to mogli vec u salonu / prilikom test voznje uvideti. Moja Corolla je odlicna za ovih 7k km sto sam uradio sa njom vec.
  7. OGR

    Nova 'rolla

    Pozdrav, nov sam na forumu pa da se pohvalim i sa novom Corollo-m 1.5 Luna u Midnight teal boji, izgleda svetlije na suncu nego sto obicno jeste . Za sada auto je odlican i udoban u voznji, jedina zamerka je na MyToyota aplikaciju i Sistem infotainmenta, em rekose u salonu da moras ne izabrati Srbiju kada pravis nalog (zbog nedefinisanih granica (Kosovo)) nebi radile neke funkcije, em baguje i nece da se poveze svaki put aplikacija na telefonu i auto, pa se otvori nalog za gosta.
×