Jump to content
Nessa

nessa&celica

Recommended Posts

Da, kod vas ne vjerujem da produljena garancija vrijedi.

Računa ti se 7 godina od datuma prve kupnje auta.

Recimo u SLO ti takva garancija vrijedi, provjereno 100%.

Drago mi je što nemaš problema, a normalno je da ti malo ulja potroši, sve do otprilike 1L na 10.000 km je normalno, ali i to ovisi o načinu vožnje. ;)

 

Eto ako te vidim u ZG, pozdravim te! :)

 

Hvala i tebi na pozdravima pa se jednog dana i vidimo!

Uživaj!

Podeli ovaj post


Link to post

E drugari, danas sam se razocarao.  :( Pre 2-3 nedelje smo porucili neke delove iz USA...Ja sam porucio poliuretanske nosace motora, tj umetke umesto gume... i

K&N Drop-In Filter - Toyota Celica 90-05 MR2 Spyder 00-05...

Za nosace motora nema veze, nisam imao nameru u skorije vreme da ih menjam (ali pazite se Vi koji ste ih uzeli, da nemate malo "viška" kao ja!), ali danas sam resio da promenim filter za vazuh.

I prilicno sam se razocarao...slike Vam sve govore, naravno da nije stao u moje leziste, te sam "stari" ocistio, nauljio i vratio.

"Stari" (originalni) filter je crvene boje. Jedino sta sam iskoristio iz paketa, koji me je koštao oko 120 eur, su 2-3 nalepnice i naravno dobra volja da sam promenim filter :(

post-385-13293071646.jpg

post-385-132930716508.jpg

post-385-132930716555.jpg

post-385-132930716609.jpg

post-385-13293071666.jpg

post-385-132930716708.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Uhhhh... :(

Baš mi je žao. Skupe su te nalepnice iz USA... ::)

Vidi da menjaš negde filter za odgovarajući pa da smanjiš štetu

Podeli ovaj post


Link to post

Hm...

 

To je problem, kupovina preko neta povlaci rizik kao tvoj, i ja prvi sam to iskusio, iako sam im napisao sve do detalja sta mi treba, dobio sam sportske plocice za Lantru, a ne Elantru...

Podeli ovaj post


Link to post

Pazi kad ne znam za koju Toyotu je ovaj air filter...ako neko provali, neka javi, i jos ako poseduje istu kojoj odgovara, eto presenta za njega sa moje strane. :) Uz jedno picence na nekom skupu. ::) A nalepnice sam iskoristio tako da ne ulaze u "cenu".  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Nešo, mislim da znam gde može da paše ovaj filter, samo mi pošalji dimenzije preko PM-a i,naravno, cenu...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Joj :( ...bedaka...pa sajt sa kog smo kupovali je iskluchivo za VVTLI modele, Celica, Corolla, Matrix, MR2, Pontiac Vibe, Lotus Exige/Elise...

 

Jedino ako je americhka Celica u sitnicama malko drugachija :(

Podeli ovaj post


Link to post

Na americkom trzistu ne postoji TS nego GT, e sad....mozda je motor u osnovi isti, ali prrateci agregati se mozda rade u tamosnjim fabrikama i mozda nesto odstupa od modela made in japan za evropu.....to ce trio najbolje znati :) :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ma u Americi je model GT 1.8 vvti od 143ks a model GT-S je 1.8 vvtli, kao ovaj evropski TS...mada je americhki "smanjen" elektronski zbog izduvnig gasova na 182ks (u Evropi je 192ks) i max broj obrtaja je 7600rpm (u Evropi je 8250rpm)...

Podeli ovaj post


Link to post

Pre 2 min ustanovili Dzvini i ja gde je zez....

KNN-33-2041-1    ovo je moj....

a ovo je stiglo [KNN-33-2252]  K&N Drop-In Filter - Lotus Elise/Exige All, Corolla/Matrix 03-08

 

Tako da sada znamo kome treba  :) Ajde corolasi TS javljajte se!  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Zao mi je shto je Celica ostala bez ugradnje novog filtera... :'(

 

Shto se mene tiche...Ja Kupujem filter :D  :-[

Podeli ovaj post


Link to post

Evo, ove 3 nalepnice = 120 eur, minus koliko Dzvini da za filter, ali naravno bez nalepnica ;) i tu sam negde... :)

A celica...ide i sa "starim" filterom ::)

post-385-132930717501.jpg

post-385-132930717551.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Normalno da ide, inace i stari ti je na isti fazon ko k&n, tako da mi nije jasno sto si hteo uopste da menjas kad oni imaju 100.000 milja rok trajanja ?

khm nosaci i te tri nalepnice su 120e ;)

Podeli ovaj post


Link to post

na stonogi kada fali jedna noga i nema neke razlike, tako da.....male su to nijanse sa ili bez filtera, osim naravno kada su trke u pitanju, tebi nalepnice za uspomenu i da te opominju da ga ipak jednog dana stavis, dzviniju filter, ali gde ce on da nadje nalepnice!!!??? ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ima Dzvini 1 od te 3 nalepnice ;)

Podeli ovaj post


Link to post

samo.....na ovoj ceci fali nalepnica toyotaclubserbia ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Rado cu je staviti cim je dobijem!

I jos jednu za zenin rav4, please.

Podeli ovaj post


Link to post

Normalno da ide, inace i stari ti je na isti fazon ko k&n, tako da mi nije jasno sto si hteo uopste da menjas kad oni imaju 100.000 milja rok trajanja ?

khm nosaci i te tri nalepnice su 120e ;)

Stari i jeste K&N, nego nista pametnije nisam mogao da narucim...na kutiji pise 1.000.000 milja a cisti se na 50.000 milja...ali kome je to sad bitno...hteo sam nov filter, a dobio sam samo  nalepnice, za sada...

Izvini zaboravio sam na nosache  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Rado cu je staviti cim je dobijem!

I jos jednu za zenin rav4, please.

 

Naravno Nešo, tako i treba, vidimo se na sledećem velikom skupu, a za tvoj mali problem pobrinuću se lično ja ;)

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×