Jump to content
Nessa

nessa&celica

Recommended Posts

...valjalo bi spustiti jos malo :)

 

Kako to mislish, JOSH MALO!? :D :P

Podeli ovaj post


Link to post

Kako to mislish, JOSH MALO!? :D :P

uvek moze JOS MALO !!  :D :P

Podeli ovaj post


Link to post

Dobe ti ove fotkice, mozda da na forumu napravimo odeljak za ART fotke za desktop?

Podeli ovaj post


Link to post

:D :D :D...ma znamo i da kuvamo, samo lepo vreme nam treba i dobra volja (koju uvek imamo kada je druzenje u pitanju)...kotlići, srneći, jagnjeći, praseći, goveđi...ma sve moze kad je drustvo OK.  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Cekaju se opruge, srafovi i nove gume. Felne (svima veoma poznate) su od juce u garazi...Stigle iz VB preko KG  :) Narucene i neke zastitne gume amortizera, odbojne gume, centralni prstenovi za felne, itd...Kada sve stigne, lepo cu da slikam, da ne bi sad "lupetao".

Nadam se da ce za 10-15 dana, sve biti gotovo.  ::)

post-385-132930755626.jpg

post-385-132930755637.jpg

post-385-132930755641.jpg

post-385-132930755655.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Eto opruge sam proslijedio čovjeku koji će ih dofurat u Osijek na SR tako da ćeš ih iza nedjelje dobiti.  8)

Obavezno sve slikaj da vidim kako ti stoje.

Podeli ovaj post


Link to post

Danas stigli prstenovi, probali Dzvini i ja, sve leglo extra. Auto se prvo spusta, samo da Milos dobaci iz OS opruge...a posle sve ostalo laganica.  ;)

post-385-132930755859.jpg

post-385-13293075587.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Konacno dodje i taj dan.  ::) Spustismo Celi. Pre spustanja, visina od zemlje do ivice ruba je bila 68 pozadi, a napred 65. Posle spustanja, zadnja 66 a prednja 62. Rekose mi da ce jos u narednim danima, da se malo "slegne". Ja sam prezadovoljan, udobnost je ostala ista, ako ne i bolja. I glavni problem je eliminisan, mogu da je uteram u garazu  :)

Kod zamene opruga menjao sam i sve gume, gumicice i jos ponesto sto se moglo promeniti u datoj akciji. Na zalost nemam neke kvalitetnije slike na kojima se bolje vidi razlika, ali bice ih uskoro.

 

post-385-13293075702.jpg

post-385-132930757029.jpg

post-385-132930757039.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

:D Ovaj "Timelaps" je show, kao da se nishta nije radilo :D :P

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo Lepo :D

Podeli ovaj post


Link to post

:D Ovaj "Timelaps" je show, kao da se nishta nije radilo :D :P

Da smo imali 3-4 kamere, pa da je svaka mogla da snima i krupnije planove, bilo bi bolje...Ali to bi vec bila zloupotreba, posle mi ne bi trebao majstor za zamenu opruga. Napravio bi video uputstvo, "Kako sami da zamenite opruge na Celici T23" :-)

Podeli ovaj post


Link to post

Mada, samo sa coiloverima, ili sportki amortizeri+opruge moze da legne vise, ovako zbog stock amortizera, nikad ne legne koliko  je deklarisano, vec uvek bude malo visi... :)

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Ona Seizova lezi sa KYB amortima bas kako treba ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Jos cekam Muteki  :(...Nadam se, sledece nedelje.  ::)

Podeli ovaj post


Link to post

Ona Seizova lezi sa KYB amortima bas kako treba ;)

Ne sećam se da sam negde objavio da se takmičim sa Seizom, KYB VS fabrički amorti i H&R VS TRD opruge.

Podeli ovaj post


Link to post

Moj auto je najružniji  :(, najsporiji  :(, najstariji  :(, najviši  :( i najgori  :( auto na forumu, u svojoj klasi.  :( :( :( Ali ja ga volim, jer je ipak moj.  :) :) :)

Podeli ovaj post


Link to post

ma nee, ne, ne, ne Nesso :D

KYB i jesu fabricki amorti!

Tj. nista nisu kraci od fabrickih-cak KYB i pravi amorte (original Toyota) za Toyotu ako sam se lepo izrazio :)

Samo da ne ispadne moj komentar shvacen kao prozivka ;)

Podeli ovaj post


Link to post

@Trio: jok, kao sto Nessa rece TRD opruge+KYB

A na nekom stranom forumu sam procitao da Eibach pravi opruge za TRD!

zna li neko nesto na tu temu? Koliko je ta inf pouzdana?

Podeli ovaj post


Link to post

Znači fora je u TRD oprugama...hmm...juče mi Seiz reče, da je i njemu napred 62cm.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×