Jump to content
Vladimir

IV TOYOTA club Serbia skup - Ovčar banja(Čačak)

Recommended Posts

Još jedna stvarčica...

HOĆU MAJICU!!!

Koji banditi su zaduženi za to? Još 15 avgusta sam se upisao i niko ništa da javi... >:( >:( :(

;D

Podeli ovaj post


Link to post

Hehehe, RWD legende sa 200 ks, puno bato.. :)

 

Znaci, Novosadjani da krecu oko 8h?Truly, dodjes do mene oko osam, krenemo preko Venca, i pokupimo Snakes na autoputu ZG-BGD, pa pored aerodroma za Bubanj potok i ELP pumpu...?

Podeli ovaj post


Link to post

Hehehe, RWD legende sa 200 ks, puno bato.. :)

 

Znaci, Novosadjani da krecu oko 8h?Truly, dodjes do mene oko osam, krenemo preko Venca, i pokupimo Snakes na autoputu ZG-BGD, pa pored aerodroma za Bubanj potok i ELP pumpu...?

 

Nađemo se na Mišeluku, da ne bi ja dolazio do tebe pa nazad na sremsku stranu i krenemo u 8h.

Podeli ovaj post


Link to post

Još jedna stvarčica...

HOĆU MAJICU!!!

Koji banditi su zaduženi za to? Još 15 avgusta sam se upisao i niko ništa da javi... >:( >:( :(

;D

 

Tu majicu koju si poručio je sa kragnicom, a te majice se čekaju za kvotu 10, jer firma koja radi vezene POLO majice radi sa minimum 10, a i to nam čine ustupak. Tako da majice, koje su već standard, imamo, a vezene će tek biti kada bude 10 porudžbina, a to traje mesecima, tako da je jasno da se te mejice rade prema interesovanju, a ono je malo, za sada. I na drugom mestu o ovoj temi... :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam hteo da spavam subota na nedelju ali nemam auto svoj pa ne mogu da odradim avanturu...dolazim i vracam se sa Srbinom u nedelju...jbg

Podeli ovaj post


Link to post

i ja sam za mladenovac... :D

 

mirko ti sad na birou 6 meseci po 200e i tece staz :) iz licnog iskustva :)

a ja ti savetujem da krenes sa nama,bolje ces se osecati posle a neces mnogo izgubiti zbog jednog dana :)

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

 

a ja ti savetujem da krenes sa nama,bolje ces se osecati posle a neces mnogo izgubiti zbog jednog dana :)

 

 

Može pozitivno da utiče na psihu. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Cekajte ljudi pa zasto nam Vam ne ide sa mr-kom:(.... i jedno obavestenje danas sam susreo taksistu sa Carinom iz vojke i on bi trebalo da ide sa nama ako sutra nadje kablove negde posto mu trokira auto a uskoro ce biti i na forumu on i jedan lexus:)

Podeli ovaj post


Link to post

Mladenovac

1. Cp6uH

2. Snakes

3. Truly

4. TRIO_driver

5. Dzvini

6. VAM

7. Vojin

8. uroselika

 

Kragujevac

1.Yaris*KG

 

sto bi znacilo da idemo preko Mladenovca.

Vidimo se sutra od 9:30-10:00 na Elp pumpi posle naplatne rampe.

 

e sad Cacani gde predlazete da kupimo meso jer nebi nosio cak iz Beograda ?

Podeli ovaj post


Link to post

Vlada/VAM se ne pojavljuje bash u poslednje vreme zbog zauzetosti...rekao bih da mu auto nije bash spreman za duzi put a i na zalost, kao i svima, skup je benzin da bi svako ishao svojim kolima ( zato i ja ne idem svojim xaxaxa )

Podeli ovaj post


Link to post

OK, onda Novosadjani krecu u 8h iz NS(Truly i ja), kupimo usput Snakes i tamo smo na pumpi do 10h..

 

Isto pitanje i za meso, jer ima negde blize da se kupi?

 

Snakes, gde hoces da se cekamo, na autoputu ZGB-BGD?

Podeli ovaj post


Link to post

Vlada/VAM se ne pojavljuje bash u poslednje vreme zbog zauzetosti...rekao bih da mu auto nije bash spreman za duzi put a i na zalost, kao i svima, skup je benzin da bi svako ishao svojim kolima ( zato i ja ne idem svojim xaxaxa )

 

ma breee, ovaj moj komsija siri dezinformacije!!!

istina je da sam ja izrazio zelju da idem sa Srbinom i ovim zajebantom od Igora istim autom jer mi smor da idem sam!

cek, jesam li ja to nesto pogrsno razumeo?

Milose, jel mogu i ja sa tobom i dzvinijem?

Podeli ovaj post


Link to post

 

e sad Cacani gde predlazete da kupimo meso jer nebi nosio cak iz Beograda ?

 

skupljanje je kod roda centra

hmm, majku mu, gde li kupiti meso, pice, 'lebac.... :D

 

salim se

sto se tih potrepstina tice, nemojte nositi nista (osim ko sprema nesto posebno kao tulumbe ili tako to), moze da se kupi sve u rodi, a moze i negde u gradu da vas odvede toske

 

 

sto se avanture preko mladenovca tice, niste mali, ali opet da vam pomenem

kada se stigne podno rudnika, asfalt postaje klizaviji i relativno je uzano, pa nemojte bas mnogo forsirati, jer ume sleper nekad da naidje u susret

 

e, tako, ja se sad odjavljujem sa teme verovatno do sutra vece, krecem u triovo selo

vi pazljivo vozite, svi se extra provedite, ozderite se i napijte i u moje ime i.... to bi bilo sve

 

pozzzzzzzzzzz

Podeli ovaj post


Link to post

Jbt, a i ti, majku mu, kad ne dodjes, ne dolazis, a kad dolazis, ja nisam tu, i sto je jos gore, ja ti dolazim u tvoje selo... :):)

Podeli ovaj post


Link to post

znam da dolazis ovamo, vec sam napisao ranije u temi da se ti i ja rokiramo :)

 

jbg, obicno se meni tako nakake 2 dogadjaja u isto vreme

 

nego,jel dolazis sa supristetom?

i jel stigao LPG ili ti se srce cepa dok vrti na pumpi skalu za BMB?

Podeli ovaj post


Link to post

@Vam Naravno da mozes

Podeli ovaj post


Link to post

Predlog za sve: Pošto nam je skup prijavljen od 12 do 17h plus, minus kao i uvek, razmislite o Sky-ovom predlogu da posetimo Wellness SPA centar.

Mesto je sjajno za relaksaciju i opuštanje. Naravno, ako ima zainteresovanim, možemo da napravimo i takvu soluciju, pa da nam skup bude totalno nesvakidašnji i opušteni.

Ovo je samo predlog, ako bude više zainteresovanih, nosite gace za kupanje ;)

 

ps: Svi koji imaju ili pak su u mogućnosti da dobave toki-voki, neka ponesu, svi se kačimo na isti kanal. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Cekanje na ELPu do 10:15, ako neko gleda Formulu 1 od 8h da moze da stigne ;)

Podeli ovaj post


Link to post

znam da dolazis ovamo, vec sam napisao ranije u temi da se ti i ja rokiramo :)

 

jbg, obicno se meni tako nakake 2 dogadjaja u isto vreme

 

nego,jel dolazis sa supristetom?

i jel stigao LPG ili ti se srce cepa dok vrti na pumpi skalu za BMB?

 

LPG namontiran, pun rezervoar 2500 din.

Pun rezervoar benzina sipan, 5800 din.

 

Vidis razliku?

Podeli ovaj post


Link to post

Trio - moze gde god hocete da vas cekam na zg-bg autoputu kod simanovaca ili na ns- bg kod indjije...meni je svejedno....

 

takodje nosim 2 toki vokija ali nisam siguran da li mogu da se menjaju frekvencije na njima:( vec sam naveo ranije koji su pa ako neko zna nesto o tome bilo bi super da javi... a drugar koji je trebao da krene sa nama sutra na skup sa onom carinom taxi...ne moze da ide posto mu auto trokira kao blesav jbg otisli mu kablovi skroz (auto je 1990 god) ako nekoga interesuje...sutra krecem sa skoro potrosenim plocicama to smo danas videli potrosile se sa unutrasnje strane pa ce biti cupavo ali nadamo se najboljem...:)....

 

uskoro i dve tuned cece se pridruzuju ekipi :) inace drustvo sa fb:) sirimo se lagano... jbg zao mi je sto Vam nece ici svojim kolima pa da budu sve na okupu sa foruma...:(

 

 

zna li se oce li mitar ici sa nama :) ???

 

Podeli ovaj post


Link to post

Skup u ČA izgleda već počeo  ;D Himalaja, Mitrix i ja trebamo se naći za nekih pola h ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×