Jump to content
Vladimir

IV TOYOTA club Serbia skup - Ovčar banja(Čačak)

Recommended Posts

:P ja vidim i moja auto na slikama  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i ja da se javim, doduse malo kasno, :) dokazali smo da zezanje i ne mora da kosta (puno), samo dobra volja,.... Pozdrav svim Toyota-sima pa se nadamo jos nekom pozivu, nebitno na koju stranu, ... eto nas ;) uvek raspolozeni za zez i pricu o kolima,... U zdravlje

Podeli ovaj post


Link to post

(hvala Megy na belom mesu)

 

Nema na čemu i drugi put Beky!  :)

                    Ljudi, šta da vam kažem,bilo je zaista odlično. Par ovih kasnih postova na koji se dovezuje i ovaj moj ,pokazuje samo "Da se za dobrim konjem prašina diže"! Možda ovo nije idealna  izreka pomoću koje bih dočarala ono sto mislim, i tu sam sigurno u pravu,jer to se ne može dočarati TO TREBA DOŽIVETI. Oni koji su bili u O.banji u potpunosti će se složiti samnom,jer znaju da sa jakim argumentom to kažem,a za one koji nisu prisustvovali... VOZITE OPREZNO,VOZITE EKONOMIČNO,USTEDITE NOVAC... ;D PA SE VIDIMO NA SL SKUPU. :'( Do tada ČUVAJTE SVOJE LJUBIMCE. I spemite za NEW TcS nalepnice... Veliki pozdrav svima,kao i VELIKO H V A L A  momcima iz Hrvatske na učesću i podršci!

 

Podeli ovaj post


Link to post

Veliki pozdrav svima,kao i VELIKO H V A L A  momcima iz Hrvatske na učesću i podršci!

:D 8)

Navratit ćemo mi još koji put, nadam se u većem broju!  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Ocekujemo vas bar 10ak sledeci put, a potrudicemo se da i mi kod vas dodjemo u vecem broju ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Svi me pitaju da šta ih nismo zvali bla bla bla, a kad treba torbu napunit i uputit se, onda se svi stisnu. :D

Vjerujem da će nas idući put doći bar troje :P

Prenijeli smo svima super utiske!

Također, i vi trebate doć kod nas, potrudit ćemo se na vrijeme vas pozvati i nastojati srediti smještaj!

 

Samo eto kod nas su takva veća okupljanja jednom godišnje...

Podeli ovaj post


Link to post

Jos bolje lakse cemo doci u vecem broju ;)

Polako jedan po jedan na 100tom ljubilarnom skupu ce vas biti 30ak sigurno ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Tamo negde 2011. godine pred "Peti TOYOTA club Serbia skup" :D

Podeli ovaj post


Link to post

Urose kako se usudjujes da pitas tako nesto....

Ja sam i zaboravio da cekamo snimaku auuuuuuuu :(

Podeli ovaj post


Link to post

Urose kako se usudjujes da pitas tako nesto....

Šta sad to treba da znači?

 

Snimci su kod mene. Dobio sam ih pre 10tak dana. Zbog posla neću moći da ih uradim skoro. Videćemo da napravimo neki sistem za buduće skupove kako ne bi smo ovoliko dugo čekali.

Podeli ovaj post


Link to post

a sta bi moglo da znaci ?

 

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam, zaista.

Podeli ovaj post


Link to post

narusava mir u kuci ;) ja skroz zaboravio na filmove i onda me on podseti sa pitanjem, pa o5 treba da zivim u ne izvesnosti kad cu da vidim snimak :P  moracemo da razradimo neki bolji sistem da ne bude na sve na tebi oko filmova i slika bar da neko odradi 50% posla

jel jasnije sada ?

Podeli ovaj post


Link to post

Cool. :)

 

50% posla je to konvertovati sa kamere u digitalni zapis koji posle može da se manipuliše i ubaciti u računar.

Mitar je već to uradio (Mitre, dugujem ti video), baš skoro smo to uradili sa DV kasetice.

 

40% posla je montaža tog materijala. Otprilike da je 1/3 ili 1/4 materijala sa trećeg skupa "bačena". Tresla se kamera, mutno, nije zanimljivo... :)

Podeli ovaj post


Link to post

evo ja se dobrovoljno javljam da uradim upload bilo cega ;)

 

P.S. uf nadam se da necu morati sad i ostalih 1.000 i kusur postova da objasnjavam :P;) :D :)

Podeli ovaj post


Link to post

Pre je bio problem zbog slabe razvijenosti ADSL mreže, sada već nije frka. :) Najviše je bilo potrebno snimatelja na dan skupa.

Podeli ovaj post


Link to post

×