Jump to content
Seba

Seba @ Paseo

Recommended Posts

Ja sam Sebic Milenko iz Beogada bavim se streljastvom i radim kao trener u jednom malom klubu na Kanarevom brdu. Evo i mene napokon da se prikljucim porodici! :-) Veoma dugo sam razmisljao o kupovini neke tojote, tipa celice 5 th ili 6 th, supre aliii za dobro ocuvanu celicu treba i dosta para a i tesko je naci! E sad u igru je upala Toyota PASEO, simpaticni kupe, vrlo redak kod nas. U dobrom je stanju,5 EFE motor je odlican 120000 kmh je presao,bar tako pise. xD 1497 cm3, 66 kw, boja je zelena metalik. Od opreme je sve fabricki. Tako da ce uslediti malo dorade naravno, kad se budu skupile parice. E da ja zaboravih da kazem da sam je uzeo danas. :-) Bice slika ovih dana. ;-)

Podeli ovaj post


Link to post

Sve čestitke od srca i dobrodošlica! :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro dosao, ako imas nekih fotki postavi pa se vidimo negde na nekom od narednih skupova ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav Sebo i dobrodošao!  8)

 

Mali savet, na tom autu ne diraj ništa! Veruj mi, stavi mu 17-tice, zatamni stakla, diskretan body-kit i to je to! Samo da znaš da je za taj auto nemoguće naći neki lepši after-stock far, kao ni štopaljke... nažalost!

 

Inače, ne sumnje da ćeš biti zadovoljan sa autom, jer troši malo, a opet, ide kao nevreme!  ;)  :)

Podeli ovaj post


Link to post

E dobro dosao i drago mi je da si kupio tojotu.U zdravlju da se navozas

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast za odabir dobro nam dosao.....a majstore neces da pohvalis malo reklame nije za odmet puno pozdrava pa se cujemo a i vidimo nadam se...... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Auuu kako sam se zbunio oko ovog postavljanja slika!  Evo i mene napokon sa slikama.

post-493-132930721716.jpg

post-493-132930721734.jpg

post-493-132930721748.jpg

post-493-132930721764.jpg

post-493-132930721779.jpg

post-493-132930721804.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Bas sam je sinos zapazio na Kanarevom brdu pored skole "Ivo Andric" i setih se da je neko iz TcS-a.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala . :-)

Na kanarevom sam svaki dan drzim klincima treninge u skoli!

Podeli ovaj post


Link to post

Hahaha... a ja pisao o tirkiznom paseu sa vidikovca (parking kod taksi stanice). Lep autić i jedino što mi se ne sviđa je "običan" plin i način na koji je ugrađen...

 

Elem, držiš treninge?! Kakve treninge? Da li je moguće da i ja imam kolegu na ovome forumu!?  ::)  :D

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Na Vidikovcu zivim, bas tu kod taxi stanice. A plin hmmm boio bi bolje da je sekvent ali nije se imalo para. A bocu sam morao da smestim sa strane da bi mogao da upakijem skije unutra! ;-) A inace mu je gepek mali tako da je ovo bilo resenje koje mi je najvise odgovaralo!

 

Svet je mali! Ja drzim treninge streljastva klincima, a i ja treniram u istoj streljani u skoli! ;-)

Podeli ovaj post


Link to post

Znači kolega trener, samo u drugoj grani sporta! Jupiiiiii...  :)

 

P.S. Da ne znaš Damira Mikeca?!

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×