Jump to content
snakes

Felne za mr2 zna li neko model?

Recommended Posts

Pa ako vec vozish tako retko...shta ti fali da stavish 215/35/18 kao ja shto sam vozio...i vozicu u buducnosti :)

 

Mozesh i 205/40/18 ali se teze nalazi...

Podeli ovaj post


Link to post

jbg znas sta me zeza iskreno...stavio bih ja njih i stavicu tako nesto verovatno....ali sva ostala kola su visoka itd tacnije fabrikana i naviknem 10 dana na njih i onda sednem u mr....i znojim se pri svakom predjenom km ...:)

Podeli ovaj post


Link to post

Pa ti vozi cheshce MR...

 

A shta ce ti onda taj stil, toliki spojleri, a auto nije spushten i nadrndane felne koje ce da prate tu prichu?!

 

Mada, opet, moje mishljenje i ponashanje je devijantno za ostale :D

Podeli ovaj post


Link to post

A komplet od 4kom te koshta malo manje od 2kom onih shto ti trazish ADVAN ;)

 

Go for it!

Podeli ovaj post


Link to post

au bre pustite ga malo da dise sta ste ga napali sa felnam c.c.c. :P

Podeli ovaj post


Link to post

Pa on je nas pitao :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam pregovarao sa LENSO fabrikom(ona je na Tajlandu), dobio sam i cenovnik, zanimljiva ponuda, rasponi i modeli, ali nije vreme da se jos radi na tome, imam kontakt, moguce je da cu u narednih 5 godina i krenuti sa ovom pricom...

Podeli ovaj post


Link to post

@Trio nista onda javi nam za 4ipo godine da se spremimo ;)

Podeli ovaj post


Link to post

ma za 5, nisi dobro procitao, mislim da ceka da izmenjamo automobile ;)

Podeli ovaj post


Link to post

pa za 5 ce da ih radi za 4ipo da nas podseti da sklonimo sumu sa strane ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Felne su mi fetis, gledam dosta marki koje bi mi odgovarale, samo jap style tip felne preferiram, od valjanih je u Frankfurtu bio samo Kosei i Lenso, sad ulazem u buduci servis i EXEDY, kad dodje vreme, nadam se da ce i forumi japanaca biti jaki kao Honda i Toyota(dva najjaca japanska, iskreno, pratim sve i znam), tako da kad uprilicimo group buy, to bi bile ozbiljne ustede... :) (kao za onaj Kosei od 4 dana sto je trajao..)

 

Za Lenso, koga zanima -> www.lensowheel.com

 

Rekao sam coveku da bi najradije razmislio za sredinu 2011. godine, ali sad ipak servis dobija prednost, pa EXEDY, tako da imate jos koju godinu fore... :P

 

Hello Zivko,

 

Great and thanks for your info…

 

If your new warehouse will be fully operate around June 2011, you have to plan and send me order list around Mid Feb or March 2011 due to we will take 30-45 days for production lead time and approx 25-30 days shipment to Europe, this is the best timing for you to plan everything in advance.

 

By the way, I will quote you the price when you are ready to choose and can give me expect quantity due to the price sometime depend on quantity also.

 

Keep in touch.

 

Regards,

Tony

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Imaju dobre kopije drugih poznatih modela felni...

 

U UK su bash povoljniji od ostalih firmi...samo nama je to daleko za donoshenje... :(

Podeli ovaj post


Link to post

A mozda je lakshe da trazish od Mece

 

mkVmerc.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

posle ovoliko slika meni je dosadio ovaj model :) :) :) :)

Podeli ovaj post


Link to post

Potrazi ovaj model i te plivajuce matice...i eto ti reshenja :)

 

Kazesh da retko vozish auto pa ne bi imao problema sa tim ;)

 

IMAG0017.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Ova tema je davno zrela za lock, uporopastili ste čoveka skroz :)

Snakes, daj da zaključavamo ovo inače nećeš živ prekostati  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Nema zakljuchavanja dok ne kupi odgovarajuce felne!  :D  :P

Podeli ovaj post


Link to post

slazem se da se ne zakljucava,,,usput i na ovim imam plivajuce matice:).......i bogu hvala jos nista lose se nije desilo...:)......

Podeli ovaj post


Link to post

×