Jump to content
TRIO_driver

Nova TRIO beba - Toyota Supra 3.0 MA70

Recommended Posts

Lepa masina..Ako uzmes neke felne koje mogu da se poliraju drage volje cemo srediti taj slag na torti ;) :D

Podeli ovaj post


Link to post

Pa ima vec spremne felne za nju, mislim vec 2 ili 3 godine da je chekaju :D

Podeli ovaj post


Link to post

ajd sto je lepa nego sto ide ko nevreme

:)

Podeli ovaj post


Link to post

Sredice se da bude cakum, pakum, bez brige.

 

Felne 18" stoje i cekaju, mada mi je ultimativni cilj da se skinu original, ispeskiraju i srede, jer ce i ona, kao i Mazda, biti bone stock, ali mint condition stanje.

 

Felne 18" ce doci kad tad, bice onako za show, posto su japanski promer 5x114.3, a ja imam jos kola koji nose to, nece da se baci.. :)

 

Zamalo da pazarim jedne 19" sa gumama novim za 450 evra, ali srecom razum preovladao.. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sto se tice felni ako budem mogao nekako da pomognem slobodno se javi. :toyo:

Podeli ovaj post


Link to post

Od danas, Supri je istekla registracija, sto automatski znaci da ove godine ide u penziju..

 

Smestena je u betonskoj garazi kod TRIO seniora u okolini Sapca.. Posto zbog razvoja posla stize za dve, tri nedelje novi prevoz, jedno od mojih vozila je moralo da ide na mirovanje, te je izbor pao na Supru zbog njenih 50k dinara registracije.

 

1-26.jpg

 

1-25.jpg

 

Nije mi zao, vozio sam je za sve pare skoro 3 godine, presao lepih 22k km za to vreme, dosta odradio na njoj(maltene je napravio novom), a sad ide u konzervaciju, nikako prodaju..

 

1-13.jpg

 

Kad je poboljsaju prilike sto se tice registracije oldtajmera i youngtimera, doci ce i red na nju, kada ce dobiti kompletan nov enterijer presvucen, sredjivanje limarije, farbanje i poliranje.

 

1-27.jpg

 

Do tada, spavaj Suprice mirno...

Podeli ovaj post


Link to post

×