Jump to content
saint

Corolla, serija E120, 2001-2006, iskustva, pitanja, nedoumice

Recommended Posts

Evo ovako, ne znam koliko goriva ostaje, ali mi se cini da je veoma malo. Sa druge strane obzirom da su dizne osetljive trudim se da mi rezervoar nikada ne bude ispod 1/3 pun.

 

@zdusan... blago tebi za osvetljenje table, meni je zeleno i deluje dosta staromodno a i komande za muziku nemam posto je nivo opreme Terra. :(

 

Koliko vam brzo riknjavaju sijalice na farovima?

Podeli ovaj post


Link to post

Zaboravih da pitam jos jedno pitanje iskusne Corolla-se.... Kad predjem 3,000 obrtaja (dizel) pocinje auto da jace vibrira, ranije je to bilo izrazenije, pa mi je majstor dotegao krst menjaca. Kaze da ne moze vise i da ce morati vremenom da se menja. Da li znate o cemu se radi?

 

Hvala i pozdrav.

Podeli ovaj post


Link to post

Krst menjaca?!

 

Sta je to?

 

Dobro pitanje, ja da znam odgovor rekao bih ti. Pitacu ga ponovo pa cu ti reci.... mozda ja nisam dobro razumeo  :-\

Podeli ovaj post


Link to post

za kardanski krst znam sta je, ali krst menjaca bre ne postoji, tvoj auto ima prednju vucu, nema kardan!?

Podeli ovaj post


Link to post

ja ću ipak sačekati sutrašnju ispravku pa da komentarišem... ali rečenica je neprocenjiva!  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ispadoh najgori....  :(

 

I kako sad da se pojavim na nekom skupu.... bice to je onaj sto na Corolla-i ima krst menjaca  ;D

Podeli ovaj post


Link to post

ma daj bre,pa to ti je majstor rekao ;)tako su i meni majstori rekli da benzinci trose ulje zbog klipova i karika ;Dumesto samo karika ;)

Podeli ovaj post


Link to post

ti si pozitivno lud skroooooz :Dnemoj i ovo da ode ko mirkova tema u... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

eh mirko, tvoja corolla ima krst u verziji 4x4, imas knjigu ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ispadoh najgori....  :(

 

I kako sad da se pojavim na nekom skupu.... bice to je onaj sto na Corolla-i ima krst menjaca  ;D

 

Jel pravoslavni il katolicki ? ? ? :)

 

Ti si KRALJ  :D

 

Kad je ovako vesleo i nek ode u OFFFFFFFFFFFF

Podeli ovaj post


Link to post

nemojte ljudi ko boga vas molim  :)ajde kralju pogledaj u "the knjigu"i vidi ima li krsta  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicna ideja... nemam problem sa toyodiy.com

 

Mada ko zna sta ce jos odatle da iskoci  ::)

Podeli ovaj post


Link to post

gledam upravo za moj, nema krsta nigde, nego da bolje nadjemo drugu crkvu  bogu da se molimo-mislim na the majstora ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ne, ne.... zvacu ga sutra da cujem ako pomene krst vise me nece videti, a ako ne, ja idempravo  na ispiranje usiju  :-[

Podeli ovaj post


Link to post

mene je smorilo da menjam sijalice pa sam stavio Xenone i miran sam :)

Podeli ovaj post


Link to post

moji prethodnici su ugradili xenon, prezadovoljan sam jacinom, mozda su cak i prejake, e sad, gledao sam garanciju iz servisa u kome je ugradjeno, daju godinu dana, bilo je ovde na forumu polemike oko xenona, ima kineskih jeftinih, skupljih kvalitetnijih....mislim da vredi i da se isplati.ne mogu tacno da se setim, neko je izbacio xenon i ugradio "neke"sijalice koje em sto dugo traju daju jace svetlo.mada ja mislim da se xenon isplati i vredi.sto je najbolje, farove za maglu uopste nema smisla da palim jer ne dolaze do izrazaja uopste.

Podeli ovaj post


Link to post

sta mislite,jel ok ulje sto su mi sipali 5w-40,toyotino full sintetika

Podeli ovaj post


Link to post

ne mogu tacno da se setim, neko je izbacio xenon i ugradio "neke"sijalice koje em sto dugo traju daju jace svetlo.

 

Nešto slično sam ja izjavio...

 

sta mislite,jel ok ulje sto su mi sipali 5w-40,toyotino full sintetika

 

Gradacija ok, ALI, koliko se sećam, Toyota nema svoje ulje, već samo nalepnicu na tuđem ulju i to lepo naplaćuje...

Podeli ovaj post


Link to post

×