Jump to content
Karadza

Karadza & Toyota Camry

Recommended Posts

Ta bela je uvezena u Sloveniju iz Svedske 1994. i kao stranac zavrsila na otpadu kod nas, zato je sve na Svedskom, uputstvo, servisna neka knjizica i knjiga gde su nabrojana sva toyotina prodajna mesta i svaki servis koji je postojao  1987-me, naravno sa adresama  ;)

 

20032011638.jpg

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Prestao sam da se glupiram sa prodajom jos odavno... A evo novijih slika, auto izgleda malo drugacije od jesenas

 

 

 

 

 

071020121803.jpg

 

 

071020121802.jpg

 

 

071020121812.jpg

 

 

071020121809.jpg

 

 

071020121807.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Prvo sam video slike, pa tek onda tekst. Prva pomislio je bila da su slike nekog stranca. :)

Svaka cast, auto predobro izgleda! ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast auto izgleda ko nov

Podeli ovaj post


Link to post

Sad je kao turbo wagon!

 

Sad procitah text, da li se secas da li na toj beloj na otpadu imaju brizgaljke za prednje farove?

Podeli ovaj post


Link to post

:)

 

Tad su bile brizgaljke, ali nisam svracao odavno. Mogu da ti dam broj pa da pitas.

Podeli ovaj post


Link to post

Chekaj bre, provalih da sam bio u toj kuci u pozadini poslednjeg photoshootinga :D

 

Poznajesh li tu nekoga od Maksimovica ili si samo bio u perionici tamo? :)

Podeli ovaj post


Link to post

Aaa, cool :) Ja znam Milosha i Urosha, Milosh je mom najboljem drugu venchani kum :)

Podeli ovaj post


Link to post

Eto, mali svet... :) Milosa cesto vidjam iako je uglavnom u bg-u...

Podeli ovaj post


Link to post

Prodje...

Jedno vreme nisam mogao nikako da se ulogujem, pa sam i zaboravio na forum.

Toyota je jos uvek kod mene, drago mi je sto je nisam prodao. Jos neke automobile je nadzivela u medjuvremenu  :)

Ne vozim je duze vreme, za neki mesec planiram da je registrujem, pretresem neke stvari (kaisevi, tecnosti, ima jedan dihtung da se zameni), pa ako ostane para mozda ofarbam krov jer je lak propao od stajanja napolju.

Ove felne sa prethodnih slika treba da se srede isto, bice zanimacije preko zime :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao nazad ;) .. okaci slike ponovo , nema ni jedne vise :(

Podeli ovaj post


Link to post

×