Jump to content
Karadza

Karadza & Toyota Camry

Recommended Posts

Da malo razbijem monotoniju, nocni snimci od veceras posle pranja 8)

 

dsc04467.jpg

 

 

 

A prepoznajem kraj, moj i Vladov, mada više Vladov, ulaz u Gornji Milanovac, negde blizu Swisslion Takovo-a  ;D

posto ste iz istog kraja, da ga cuvate i objasnite mu sta ima i kako da nastavi da postupa sa starijom damom ;)

 

Inace dama je starija od mene :D

Podeli ovaj post


Link to post

Da malo razbijem monotoniju, nocni snimci od veceras posle pranja 8)

 

dsc04467.jpg

 

 

 

A prepoznajem kraj, moj i Vladov, mada više Vladov, ulaz u Gornji Milanovac, negde blizu Swisslion Takovo-a  ;D

 

Malo posle kružnog toka. ;D Verovatno se poznajemo, jer u GM-u to tako ide, svi se znaju, eventualno preko nekog.  :D  8)

Čuvaće je Karadža, naravno, pošto zaslužuje takav tretman.

Podeli ovaj post


Link to post

dsc044530.jpg

 

Pre jedno mesec dana ulovim u GM jedan cacanski camry i to 4wd!!!

 

dsc044260.jpg

 

 

dsc04425e.jpg

 

Podeli ovaj post


Link to post

:) Bice par sitnica za skidanje, nazalost nema klime   :'(

 

06122010116.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Ovo nema cak ni moja, grejanje sedista :D

06122010120.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

06122010119m.jpg

Lep enterijer, ali u pogresnoj boji  :D

Podeli ovaj post


Link to post

sta si na kraju odlucio, prodajes, ne prodajes...moj ti je savet da poskidas svetlosne grupe, zadnji branik, tvoj auto je karakteristican i nema ih, cak mozes za rezervu za ne daj boze zadnja bocna stakla, zadnje staklo....

Podeli ovaj post


Link to post

Izolaciju prednje haube (moja je pocepana) uzimam i mozda ratkapne i anlaser za rezervu...a ove stvari (stakla, svetla) pa ne znam, mozda da vidim posto je ceo auto, nego sto enterijer ne mogu da iskoristim, jer je druge boje. Ali opet ima tu stvari dosta koje bi se na duge staze isplatile, moze da se desi da mi otkaze podizac stakla npr. za te stvari auto dusu dao. Sto se tice prodaje zasad ne, ulozio sam u auto ovog meseca oko 400 evra(registracija, gume), a i neko je cuknuo caletov auto, pa sad svi vozimo toyotu u kuci...

 

Imate li neki savet oko zatamnjivanja stakala folijama, gde to uraditi kvalitetno i da moze da se skine posle bez ostecenja???

Podeli ovaj post


Link to post

Ja znam za NS, ali to ti je daleko..

 

Oko 100 evra je za auto te velicine, a 30 evra da se skine ako se stavi...

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste podaleko,ali hvala, javice se valjda neko... ili pravim negde pitanje odvojeno od teme

Podeli ovaj post


Link to post

ja znam za bg, provereno dobro, kvalitetne folije sa uv filterom, za moju corollu je 90 evra sva stakla osim sofersajbne, lepljenje traje oko 2 sata......ako ti bude trebao kontakt javi se

Podeli ovaj post


Link to post

Ako ti BG nije daleko, pitaj člana Mitra (ili pročitaj u njegovoj temi) gde je i koliko platio... koliko se sećam, beše pristojna cena...

Podeli ovaj post


Link to post

Ako ti BG nije daleko, pitaj člana Mitra (ili pročitaj u njegovoj temi) gde je i koliko platio... koliko se sećam, beše pristojna cena...

to je mitrov kontakt osobe koja to radi, ako ne budes uspeo da stupis u kontakt sa mitrom kontaktiraj mene, isti je servis u pitanju

Podeli ovaj post


Link to post

Pare su otisle na nesto drugo, slozicete se korisnije :-*

 

18122010144.jpg

 

18122010137.jpg

Trag je od stare letnje gume

 

 

 

18122010141.jpg

 

18122010142.jpg

 

18122010143.jpg

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

18122010146.jpg

 

18122010148.jpg

 

18122010149.jpg

 

Na ovoj uzbrdici sam stao i krenuo bez problema 8)

18122010151.jpg

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Slazem se  :), mnoooogo pametnije ulaganje, narocito za ovo cudo od auta!  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Mirko, ima jedan isti ovakav Camry gore kod nas u kraju, na pocetku K.Racina, teretni je konj za tepih servis vec godinama :(

Mislim da znam na koji mislis.To je onaj tepih servis preko puta salona lepote Beauty&Soul.

Podeli ovaj post


Link to post

Definitivno sam resio da prodam auto. Nista mu ne fali i vozio bih ga jos, posebno sto je nasledstvo, ali eto doslo neko gadno vreme...

 

4 potpuno nove zimske gume (Vredestein- najbolje zimske gume) + letnje, registrovana godinu dana, na satu danas 184 200km, 2500 evra, 063/617-714

Samo u decembru sam ulozio preko 400 evra(gume, registracija)...

Daljih ulaganja u auto nema, sto bi rekli sedi vozi :D

Najocuvaniji Camry V2 na Balkanu  :)  :

http://www.polovniautomobili.com/oglas750410/toyota_camry_20_16v_gli/

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Stvarno jeste steta, auto je zasluzio u muzej da se stavi, bas pre neki dan smo poredili vectru c 2003. i toyotu. Kvalitet farbe koja ima blizu cetvrt veka je daleko bolji nego na vectri, korisceni materijali unutra daleko ispred, npr. rukohvati se nigde nisu pohabali, dok su na vectri izgrebani i ruzni posle samo 7 godina u porednjenju sa toyotinih 23. Na vektri se javila korozija dok toyo za to nije cula :-* Radi se o do skoro aktuelnom opelovom modelu, a toyota iz 80-tih bolja, cak su i sa performansama tu negde...

Podeli ovaj post


Link to post

Imam, zato mi je camry luksuz (dve registracije, dva seta guma, dva rezervoara koja treba puniti...).

Podeli ovaj post


Link to post

Drugi je plasticna krsina gorepomenuta opelova, ali trosi 5 litara i zato ostaje :-\

Ma vidite i sami da mi je zao, koliko dugo sam se lomio da li da prodajem ili ne, cini mi se od oktobra :D

Sto bi rekli zivot me naterao :D

Podeli ovaj post


Link to post

Drugi je plasticna krsina gorepomenuta opelova, ali trosi 5 litara i zato ostaje :-\

Ma vidite i sami da mi je zao, koliko dugo sam se lomio da li da prodajem ili ne, cini mi se od oktobra :D

Sto bi rekli zivot me naterao :D

ako je potrosnja jedini razlog onda mislim da pravis gresku i to veliku, pa ok, neka je razlika u potrosnji duplo-a nije, mozda 2 litra vise na 100km, presaberi to na godisnjem nivou i ukalkulisi sve popravke na tom gore pomenutom opelu koliko ce i to kostati i doci ces na isto mozda ce biti u camry jevu korist....tvoja licna stvar ali opet kazem da mislim da gresis

Podeli ovaj post


Link to post

×