Jump to content
Karadza

Karadza & Toyota Camry

Recommended Posts

Imam toyotu camry, malo redja na ovim prostorima, odlicno stanje, uskoro cu vas udaviti, slikama, raspitivanjima gde ima sta od delova itd. ;D

Podeli ovaj post


Link to post

dobrodosao u pozitivni svet toyotasa, nadam se da ces ostati ponosni vlasnik tog automobila  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hehehehe, dobro dosao i ovde..

 

Covek okacio sliku Camry na oldtajmeri.rs , ja ga pitam za Toyota forum, i sve u svemu, dodje vlasnik na nas forum.. :)

 

Mali je svet, dobrodosao! :P

Podeli ovaj post


Link to post

hvala trio, jos ili da ti kupis auto ili da ga nagovoris da ga ne prodaje-objasni mu sta ima i sta ce to biti kroz... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Necu, FWD je auto, ja volim veeeeeeeeeeeeelika kola, ovo je mid-size sedan(karavan), ali da je ocuvan i da ima boxy oblik osamdesetih..

 

 

Bolje da mu ukazem kako je dobar auto, pa da ga ne proda.. .:P

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao, jos samo da saznam dal' si stari vlasnik koji je dao onaj oglas, ili si ponosni novi... :)

ovo je odlicno pitanje ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala svima :)

Ja sam dao oglas, nasledio sam auto od dede, vozim ga nekih 7-8 meseci, 4000km sam presao uglavnom po gradu, ako legne plin bice duzih putovanja :D

 

Trio me je uputio, nisam znao za forum, hvala ;D

Podeli ovaj post


Link to post

To bi bilo odlicno, a i mnogo je bolje, prvo sto ovde mogu ljudi da ti kazu detaljnije o Toyoti sta te zanima, a i potencijalni kupac moze da procita iz teme kakav je auto, a slike vrede vise od hiljadu reci...

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao!  8)  (sa malim zakašnjenjem  :-[)

 

Elem, stavljam 100 evropskih novčanica da ćeš kosu čupati 6-12 meseci od prodaje auta! U prevodu - nemoj biti lud da prodaješ takav auto za tako malo para (osima ako ti baš baš baš nije frka za novac), jer taj auto ima sve što ti je potrebno, a sa druge strane nema probleme današnjih automobila!  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hmm, rece mi covek pre neki dan da se pojavila jedna 2.0 16V na otpadu kao moja, tako da cekam subotu da pogledam sta ima da se skine :-*

Jos jednom hvala na dobrodoslici!!

Kad ce neki skup??

Podeli ovaj post


Link to post

Za skup se moraš strpiti do aprila (onaj veći) ili ako si u mogućnosti da dođeš na mini BG skup koji će najverovatnije biti 5. decembra. Ali otom potom...  ;)  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Auto je kupio (Negde 1998,dakle on je drugi vlasnik, prvi vlasnik je bio Arapin :D) vozio i odrzavao moj deda u Nemackoj. Zbog starosti, losih refleksa i sluha deda skoro da je vise i ne vozi od `03-`04, samo do Nemacke jednom godisnje, a da auto ne propadne sam se pobrinuo ja, smestili smo je na beton i pod nadstresnicu, tako da je bila zasticena od kise, snega, grada, redovno sam je palio vikendom i malo pomerao po dvoristu :D  Izuzetno ocuvana spolja i unutra, odozdo... korozije nema nigde. Za sve ove godine je presla 179 000km po Nemackoj i oko 3000 km u Srbiji. Redovno menjano ulje, filteri, uvek ugradjivani najbolji originalni delovi u Toyota i Lexus garazi Schultheiss u Weil-u. Auto nikada nije video so i sneg, niti su ikad bile montirane zimske gume, tako je bilo do aprila 2010. kad ja polazem voznju i pokrecem lagano sredjivanje sitnica.Auto nikada nije farban, sve je prva boja, nigde nije oljusten lak, samo je deda ogrebao na par mesta pre nego sto je prestao da vozi

Ubacena pioneer mp3 muzika i mali Woofer, naravno nista nije buseno, sve je montirano kao fabricki...

Enterijer kao nov, velur, 4 el. podizaca, kozni volan i menjac, naslon za ruke, zelena stakla, podesavanje volana i tako neki detalji unutra od opreme...

Secam se kad je deda doterao krajem devedesetih, kad su ovde kola bili aleko i yugo, kakav je to avion bio od kola, i tada je imala oko 80 000km na satu i bila je bukvalno nova, platio je 9 000 DM tada 8)   Nazalost nema slika iz tog perioda :'(  

Toyotina sudbina za vreme tog stajanja je bila neizvesna, da nije bio dozvoljen uvoz automobila na crnogorske table 2009. ovaj auto bi stajao na livadi nekoj ili bi za neke sitne novce bio prodat na otpad...ali eto imao je srece...

14112010036.jpg

 

Za sve ove godine auto se pokvario dva puta, u Austriji je otkazalo kvacilo i negde na autobahn-u je zablokirao kompresor od klime i spalio kais, na licu mesta je stavljen kraci kais i put je nastavljen...e da i ja sam letos ostao bez kvacila, samo su otisle gumice u cilindru, nista sttrasno :D

 

Evo nekih lepih stvarcica: knjizica, servisna knjizica, racuni iz Nemacke, TuV izvestaj, privezak iz te garaze star 15tak godina...

14112010025.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

×