Jump to content
Mr Nebojša

Slike i Video HONDA

Recommended Posts

E, ovo je već druga matematika...ima obrise prednjeg dela od novog NSX-a.

Ovo mi se baš svidja !!!

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Da nisam pročitao Honda, mislio bih da je redizajn Mazde MX5 .

E to je ono što ne mogu da svarim kod novih auta. Sve ok, lep auto , ali ništa lično nema. Svi su mi ko precrtani i tek kad vidim znak znam o kojem se autu radi. Možda sam i ja već ostario pa previše tražim , ali volim stvari sa dušom i ličnošću , da imaju nešto posebno što ih ističe i kad se izdaleka vide.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Nema toga vise @@matori sad aston martin i hyundai imaju isti fazon, ma svi proslo je to vreme starih dobrih astona, jaguara, ford mustang.....

 

Послато са SM-J500FN

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Zato sto je 'utakmica surova'

Trziste je merilo svega.

Potrosacko drustvo u svojoj eklipsi.

Ako si drugaciji od majnstrima, prodaces manje. Ako prodas manje, bices skuplji. Ako si skuplji, jos manje ces prodati...

Nedostatak kvaliteta se danas PRASTA.

Nedostatak 'atraktivnosti' (po modernim shvatanjima) i modernosti se ne prasta.

 

Imate primer ukidanja obaveze rezerne gume, iako sa setom za reparaciju mozete da se slikate u vecini slucajeva koji vam se mogu desiti u realnom zivotu, ali zato je postalo maltene obavezno "automatska" svetla i brisaci, displeji, "elektricna" rucna kocnica i slicno.

Sad mozda sam i ja postao dosadni matorac, al ja vise verujem sajli i poluzi koju povlacim, nego plasticnom prekidacu identicnom onom za podizac prozora, koji usluzno za neku svetsku fabriku sklapa klinac u aziji...

Al bitno je da je "Fensi" ;)

 

U tom smislu, meni licno je glavni toyotin rival VW vrlo drag, jer od 1. do zadnje generacije golfa, postoje elwmenti dizajna koji vezuju te modele u bar nekoliko generacija.

 

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

Odlican je, cak ima i veoma dobru opremu. Samo mu je i cena u skladu sa time, na sajmu sam gledao jedan sa ful opremom 1.5 turbo i cena je bila 28000e

Podeli ovaj post


Link to post

Tesko da ce ovde neko da da te pare za civic nema vise accorda pa su opremom ( koja je top ) usli u segment vise, motorizacija fenomenalna takodje. Caka je u tome da nema konkurenciju i nemas sa cime da ga uporedis. Od japanaca jedino mazda 3 G165 koja je malo jeftinija, renault megane ili opel astra, golf pandan tom civicu je preko 40k€ sto je suludo dati. Sva kola su poskupela, to je bas primetno, opet uslovi su sve bolji pa vise nije toliko nedostizno i nekome ko ima bar pola te cifre. Toyota i opel imaju finansiranje sa 0% kamate na pola cifre, za hondu ne znam.

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ima tu sa čime da se poredi. ne znam na kojeg golfa misliš , ali GTI je oko 30 000e zavisno šta se odabere od dodatne opreme i brži je za više od sekunde 0-100. Verovatno misliš na Golf R koji je zver sa 310ks i ide do 100 ispod 5 sekundi, on je preko 40000e, ali to je već klasa više za poređenje sa Focusom RS, Imprecom, Civic R... Takođe više nego odličan Pežo 308GTI , ekstra Focus ST, Astra OPC, Octavia RS, Juke Nismo, ... Ima tu auta u tom cenovnom rangu koji idu kud i kamo bolje. Iskreno , ovo me nije impresioniralo i sigurno ne bi dao te novce za tu Hondu pored već navedenih auta. Preterali su i sa cenom novog Civic R koji košta kao i Fucus RS, Golf R, Impreca, pa i nova Alfa Gulia... i još neki koji su dosta brutalniji auti. Lepa linija, dobar auto, lepo ide, ali da te pare dajem za auto , sigurno ne bi bio moj izbor. 

Podeli ovaj post


Link to post

d251782923198f1572534daed1b07806.jpg

 

TSI 150KS DSG u Highline opremi je 24,353e.

Astra 1.6T 200KS AT u Dynamic opremi je 24.054e.

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Sunce ti, koja cena!  :mellow:

 

Uporedno sa Golfom:

 

 

I ove godine posetioci u Hali 1 imaju priliku da vide Ford Mustang najnovije generacije. Izložena je verzija pogonjena 2.3 EcoBoost turbo benzincem sa 314 ks, koja košta 43.720 evra.

 

Izvor:

 

http://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2017&mm=03&nav_id=1243567

Izmenjeno od Dijenek

Podeli ovaj post


Link to post

Mico odlican si dao primer za ovaj golf. Honda sa skoro istom opremom (minus dizel motor i automatski menjac, ali plus bolje ozvucenje, kozna sedista i neke sitnice ) kosta citavih 18000e vise.

Cena za sljivika je po meni ok, sigurno moze neka malo slabije opremljena verzija da se kupi za ispod 20000e, a ko zeli napucano neka plati. Pa i do sada je civic sa dizel motorom i ful opremom (panorama, koza, navigacija, bixenon) kostao skoro 30000e

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam odakle im ta cena za tog Golfa. Evo imam pred sobom cenovnik gde taj isti Golf košta 33000e. Rušio upravo sistem na kompu pa nemam nijedan program da smanjim sliku. Čim nešto instaliram postaviću. 

Podeli ovaj post


Link to post

Evo cenovnik od pre mesec dana u HR. Cene su u kunama i računaju se 7,6=1euro. Od prijatelja žena kupila GTI u nemačkoj letos i izašao 34000e sa dodatnom opremom. Stvarno ne znam odakle ova cena kod nas. Ili je ful fulova ili je neka debela muljaža. 

post-1983-0-54524800-1490714059_thumb.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

da533f4da7fc46a1764d2468c951b28e.jpg6d231587308b13bef2ca723739d0dc4d.jpgea8bf14bee2c9b0fa8e1619d1ba47f88.jpgac5f6721f4b3d39bc4323507b97c4f1b.jpge625b316bcf1cc08c3c1fe014f3e303d.jpg

Fotke preuzete sa foruma garaza.

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 5

Podeli ovaj post


Link to post

a774b15ca86af40b4d34d092898d669b.jpga49534feab9574dcd338de9637bf49e1.jpge19adb2f3fac97e73962a0979ce39aa1.jpg

 

Gesendet von meinem SM-J500FN mit Tapatalk

  • Upvote 5

Podeli ovaj post


Link to post

Ha ha, ma ne, ovaj zadnji deo mi ne lezi nikako, a znas kako kazu, zena bez dupeta ko selo bez crkve, isto vazi za auto

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ma odlicno je to SVE, pa i zadnji deo :D

Uostalom, kad vozis, drugi gledaju zadnji deo ;)

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

×