Jump to content
Mr Nebojša

Slike i Video HONDA

Recommended Posts

Meni je skroz ok novi Civic, ide odlicno i bez anemije u niskim obrtajima (pristojno vuce cak i 1.0 trocilindras).

Trenutno su cene napucane i u proseku 3/3.5 vise nego u SLO.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Ja nemam nikakav problem sa Japanskom filozofijom dizajna :D

Uvek (shodno vremenu) oni su bili drugaciji i to je ono sto me jos kao klinca prvo i privuklo.

Tako i danas, civic, mirai, novi prius...

I dok mi je na prvi pogled na fotografijama sve to mozda i delovalo preterano, sledeci pogle, posebno ako je 3D (uzivo) je bio potpuno drugacije percepcije.

 

A korejanci koje mica pomenu u smislu "shvatanja" evropske filozofije dizajna, su po meni samo ublazena verzija kineske prepisivacke skole :D

Uporedite samo stari i20 i opel corsu iz istog perioda? ;)

Mislim, ok, nije kopija, pa je legitimno to sto su uradili i ocigledno je i svrsishodno, ali tako sutra mozemo i "BMW bubrege" da ocekujemo na njima :D

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam, ja sam tu malo old fashion, po meni je recimo mazda jedini iz japana za koji mogu da kazem da mi je prelep auto, i kad su pocetkom 2000 god krenuli sa zoom zoom fazonom.

Na kiu sam mislio, zaista je lepa. Princip im je bio dizajnirana u nemackoj, projektovana na dalekom istoku, proizvedena u evropi za evropskog kupca.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Sjajan posao su napravili sa sljivikom.

 

 

Ovakvo ponasanje i mnogi sporCki automobili mogu samo da sanjaju. Poredjenja radi

 

 

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ha ha, ma ne, ovaj zadnji deo mi ne lezi nikako, a znas kako kazu, zena bez dupeta ko selo bez crkve, isto vazi za auto

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Nisi video uživo verovatno

 

M9 + TT

Podeli ovaj post


Link to post

Video, imao celi dan na probi 1.5 T, odlican auto, vise nego odlican. Ima bas izrazenu turbo rupu, ako je to mana, otkud znam, lepota je u oku posmatraca a ukusi su razliciti, bem li ga, izbor u toj klasi je veliki pa sad, ko sta voli

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Meni se isto ne svidja. Imam osecaj da su previse hteli na malom prosroru :). Vise mi pase jednostavnost. To je vec individualni ukus.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Meni se svidja, možda ga treba gledati u nekoj drugoj boji.  Ne leže ni sve boje na autu isto.

Ova crvena mu baš dobro stoji, dok recimo u bijeloj varijanti (kao na snimku),  mi i nije nešto!

Kako kažu, sto ljudi, sto ćudi.

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

@mića

 

Dooooobrooo ?

Sta ?

Nasao si fantasticno ocuvanog Prelud-a, pa 'maznuo' zeni karticu?

 

;) :D

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

staro ali novo, nisam, odavno sam nasao taj auto ali nadjoh fotke u starom telefonu pa da podelim sa vama, retkost zaista

a evo fotke motora onog preluda koji sam nameravao da uzmem i doteram u srb, nista od toga, ode auto.....

post-132-0-15811800-1506114230_thumb.jpg

Izmenjeno od Mića
  • Upvote 4

Podeli ovaj post


Link to post

2c5bf12bc98abddd9ffe30150afa7258.jpg

 

f205696b9fe08158431fcc8f8ebde85b.jpg

 

a27ee52718c536aebe7ad63822cefb41.jpg

 

H - ONDAAAAA :D

 

Sent from my LG-D320 using Tapatalk

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Jednom honda uvek honda

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ta je od nekog advokata, na prodaju je. 2.0 motor

vidi ovo ceb8575d57cf013c422e2aff8ca773cf.jpg

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Sta je ovo?

Podeli ovaj post


Link to post

Honda prelude model 1987-1992 jedan od prvih modela koji je imao 4ws, mehanicki, model iz 1997je vec imao elektronski 4ws.

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×