acan800 0 Napisano Septembar 4, 2009 Ja sam Aleksandar Ognjanovic iz Gornjeg Milanovca. Veliki sam ljubitelj automobila japanskih proizvodjaca. Trenutno ne posedujem prevozdno sredstvo sa motorom sa unutrasnjim sagorevanjem, ali se nadam da cu uskoro voziti neki auto proizveden na dalekom istoku. Podeli ovaj post Link to post
Mr Nebojša 532 Napisano Septembar 4, 2009 Dobro došao,želim ti sjajno druženje na našem forumu. Podeli ovaj post Link to post