Jump to content
djukicdejan

Djukic Dejan i njegove Toyote

Recommended Posts

        Pozdrav svima . Dejan sa Novog Beograda. Vozim Avensisa karavana D4D 1.0 110 KS iz 2000 i Seliku TA40 1600 iz 81.-e. Bice i slika.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao, Dejane!

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošlica i od mene, a slike nestrpljivo očekujemo.  :)

Podeli ovaj post


Link to post

    Hvala ljudi...od Avensisa slike i nisu interesantne ali od ove TA 40 ima sta da se vidi...mada nije u reprezentativnom stanju. Zapustio sam je zbog posla koji me je pritisnuo a i zbog opste finansijske situacije - sve se manje ulaze a jos manje vozi...

Podeli ovaj post


Link to post

Nema šta, upečatljiv auto. Sviđa mi se otvor za vazduh sa leve strane na #2 fotki.

Podeli ovaj post


Link to post

    Vidi se sneg na soferki - bio je neki gadan minus zimus kada mi je palo na pamet da je malo poteram po kraju...radi pod sauhom - vidi se po obrtajima a i svetli crvena kontrolka ispod otvora za vazduh.  Interesantno je da svaki cajger radi i da svetli svaka sijalica na istima a nikada nije nista skidano niti menjano vec 28 godina....e to su bile sijalice....

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka cast i dobro dosao.Koliko je dugo celi kod tebe?Bas me zanima na koliko je automobila iz tih godina postojao naslon za ruku izmedju naslona prednjih sedishta

Podeli ovaj post


Link to post

  Od 91 - tada sam je uvezao i imala je na satu 130000 hiljada (tacnije 30000 - ne pise sestu cifru) . Kod mene je jos tri puta okrenula brojcanik i sada je nekoh 460000 sa istim motorom koji ne trosi ulji niti sta lupka u njemu. Ulje je menjano na svakih 5000 i filteri na svaku drugu zamenu. Lanac i lancanici nisu menjani niti bilo koji dihtung. Dva puta platine i dva puta svecice. Krpljena limarija kod zadnjih unutrasnjih i deo gepeka - to je sve. Sada se ne vozi jer zbog posla kojim se bavim vozim Avensisa karavana i polako propada na parkingu. Pokusavam da se izborim sa poslom i finanskijskim neprolikama pa da joj se posvetim i malo je osvezim - nadam se bice bolje...

Podeli ovaj post


Link to post

Samo nam i ostaje da se nadamo.Svaka cast za kilometrazu i "kvarove"

Podeli ovaj post


Link to post

    Ako zelite da spasite ovu seliku od propadanja ja bih je otudjio jer sam shvatio da necu moci u skorije vreme da joj se posvetim a ne mogu da gledam kako truli ispred zgrade...s toga ko zeli da je odveze neka ponese akomulator i malo goriva...mada je nesto ostalo od zimus kada je poslednji put vozena - a lova - dogovoricemo se vec....

Podeli ovaj post


Link to post

@djukicdejan-e postavi temu u oglade prodajem-menjam

Podeli ovaj post


Link to post

×