Jump to content
Mr Nebojša

Interesantni Oglasi

Recommended Posts

Valja, ali ti je to k'o SAAB. Svi ga hvale, a niko da kupi. Od Subarua bih razmišljao samo o Foresteru. Mogu samo da zamislim sex koji nastane prilikom traženja rezervnih delova. A ne daj bože da rikne nešto ozbiljnije.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Subaru je prvi i jedini na kugli zamaljskoj napravio boxer dizel. Od nastanka do sada nikada nikakva prinedba niti ima hejtere. Nikada nisam ni vozio niti sam se vozio, jedini kontakt je bio da sam ga cuo u javnoj garazi i da nisam verovao da je dizel u pitanju koliko je tih i kako dobar zvuk ima. Subaru pripada fuji heavy industries i mogu da se igraju, ne zive od prodaje kola, osim toga jod subarua je tradicija boxer motor i awd, ne postoji model subaru koji nema awd, osim gt86 koji je zajednicko cedo toyote i subarua. Delovi skupi, servis preskup, potrosnja nenormalna, sto @maxy rece, svi bi voleli da ga imaju ali ce ga retko ko kupiti.

Moj veterinar ima forester, sofersajbna 1200€ retrovizor spoljni 900€.....i tako. Ja ga kupiti nikada necu, to znam

http://youtu.be/0pD9YAb3y9E

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Izmenjeno od Mića
  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam kako se pokazao ovaj automatik kod 9 gen., u svemircu nije bio na visini zadatka, ako se ne varam?

Podeli ovaj post


Link to post

Kada već pomenu Honde svemirce. Ima dve restyle na prodaju kod auto kuće Kompresor , prodaja polovnih vozila, zadnja godišta , jedna sa manulenim menjačem i oko 60000km za 9000e i sa automatskim menjačem i oko 30000km na satu za 9990e . Obe su kupljene kod nas, održavane u Delti i od prvog vlasnika.

Podeli ovaj post


Link to post

Da, preko fotki ne izgledaju lose. Meni su puno lepse nego 9ta gen pre FLa.

Podeli ovaj post


Link to post

Pogledao sam uživo ovu sa manuelnim menjačem . Osim malo oštećenja farbe na suvozačevim vratima sa parkinga, izgleda dobro. Cena je dosta jaka s obzirom da se radi već o pretprošlom modelu. Verovatno se zato  nisu ni prodale već mesec-dva. 

Podeli ovaj post


Link to post

Verujem da cena (jeste visoka) moze jos dole s obzirom da postoji opcija zamene.

Podeli ovaj post


Link to post

Autoland Kompresor su odlični trgovci i moguće su razne pogodbe. Koga zanima naravno. 

Podeli ovaj post


Link to post

Lepo izgleda auto. Mada test vozila izbegavam i mislim da je 1.5 dci slabašan za Qashqai. Probao sam Megana novog sa 1.5 dci 110 ks , tu je taj motor prava mera za ne previše zahtevnog vozača, kome je u prvom planu potrošnja goriva a ne performanse.

Podeli ovaj post


Link to post

Vozio sam drugarov 1.5 pre FLa, ne puca od snage ali sasvim fino vuce. Za +1/1.5 k se moze naci 1.6 dci.

Podeli ovaj post


Link to post

Vozi moja kuma Qashqaia 1.5 dci. Održavanje nije jeftino. Servis na 30000km je izašao oko 35000din sa popustom. Skupa "igračka" . 

Podeli ovaj post


Link to post

Gde je radila servis ? Na svakom drugom intervalu se menja filter goriva koji je tu oko 6 k i sve bi trebalo da se uklopi na oko 25/6 k.

U taj motor ne ide puno ulja, ne znam sta sve treba da odrade za 35 k ?

Podeli ovaj post


Link to post

Prednje pločice, svi filteri i ulje. U Kompresoru je rađen servis.

Podeli ovaj post


Link to post

Ne znam kako se pokazao ovaj automatik kod 9 gen., u svemircu nije bio na visini zadatka, ako se ne varam?

U svemirca su išla dva. Jedan je robotizovano đubre iShift, a u restyle drugi klasičan normalan automatik koji su nastvili da ugrađuju i u 9 gen. Nije problematican vec pomalo spor kako kazu ljudi..

Podeli ovaj post


Link to post

Prednje pločice, svi filteri i ulje. U Kompresoru je rađen servis.

Mislim da su ove plocice visak za servis na 30 k , bolje bi prosla u Reno Savi ili HITu.

Podeli ovaj post


Link to post

Ne verujem, automatik je i kuma dosta koči. Jeste Reno Sava je najeftiniji, pa onda Hit od ovlašćenih. Barem tako je bilo nekada dok sam vozio Clia. 

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

automatik je i kuma dosta koči

Opravdano, vanredne okolnosti .

Podeli ovaj post


Link to post

×