Jump to content
Mr Nebojša

Interesantni Oglasi

Recommended Posts

Ne znam kakva je voznja kod Bmw-a, pretpostavljam tvrdja a koliko se secam pominjao si da imas problem sa ledjima i tu svakako ti bolje prija Megane pre svega pretpostavljam da ima onu prepoznatljivu francusku mekocu sto mislim da je olaksavajuca okolnost. Mada ako ti se svidja toliko ovaj Bmw i imas mogucnosti da ga uzmes sto da ne, sigurno je udobniji od bilo kog golfa. Na kraju kraeva kako je rekao Juraj Sebalj auto se kupuje pre svega srcem pa ako ti je Bmw blizi srcu ondak to je to. Kod mene je ipak recimo razum presudio, da se ja i otac pitamo t.j. nasa srca vozili bi sad Citroena ali kako je ponuda bila losa narocito kad su u igri bili onih 1.2 puretech motori sa kosilice i fine cene, razum, gubitak zivaca od previse razmisljanja i dobra ponuda pre svega odlucili se za Toyotu iako moram da priznam da nam fali ona francuska udobnost. :D Iskusan si i to previse i znas sta znaci Bmw i sta sa njime dobijas tako da vrti suci meni se cini da ces zavrsiti na F30 na kraju. :D

Sent from my Redmi S2 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Neka se prvo završi ova gužva sa Coronom. Da može slobodno da se putuje . Dotle mogu da ga probam na auto placu. Sa E36 nisam imao problema sa udobnošću. Prava mala limuzina. Šteta što ne prave više takve.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×