Jump to content
Milos CTS

Akumulatori

Koje akumulatore preporučujete?  

80 members have voted

  1. 1. Koje akumulatore preporučujete?

    • Varta
      14
    • Bosch
      14
    • Tudor
      3
    • Black Horse
      5
    • Starter
      0
    • Banner
      3
    • Panasonic
      4
    • Freedom
      0
    • Optima
      1
    • Puma
      0
    • Proatomic
      6
    • Exide
      14
    • Energizer
      11
    • Topla
      6


Recommended Posts

Ja sam juce jedva upalio :( i morala je da padne kupovina novog akumulatora 60a Energizer (reklama kaze traju duze :D ) oko 7.500

Najaci exide je bio preko 9, ali je pao izbor na energizer jer im je servis u rakovici :D

Podeli ovaj post


Link to post

@Srbin,

 

Da li si negde naletao na nešto od uporednih testova vezano za akumulatore? Bojim se je i mojoj bateriji uskoro kraj.

Podeli ovaj post


Link to post

najbolji su Tudor i Varta Silver ostali su manje vise svi isti

Podeli ovaj post


Link to post

Dobar dan!

@Srbin  Da li je taj akumulator sto si kupio, samoodrzavajuci ili ima cepove za dolivanje dest. vode?

Podeli ovaj post


Link to post

Pa Srboje ti rece da ces Tudor kao moj? ???

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam juce jedva upalio :( i morala je da padne kupovina novog akumulatora 60a Energizer (reklama kaze traju duze :D ) oko 7.500

 

jel odgovara po dimenzijama?

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je Tudor skoro identican predhodnom, a mislim da je malo jace amperaze :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Moje je misljenje da treba uzeti akumulator onog proizvodjaca koji daje najduzu garanciju.Imao sam identicna iskustva i sa Black Hors-om i Varta-om i Bosch-om.Istina je da Somborac traje koliko mu traje i garancija ali ni ove dve druge marke nisu nista bolje.Cuo sam sa vise strana da ljudi mnogo hvale ove Energizer baterije.Moja sledeca kupovina ce biti on ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam se bas zato i opredelio za Tudor jer daju 36 meseci garancije :D

Podeli ovaj post


Link to post

E Bobane pa i Energizer Plus daje 3 godine garancije :P a jeftiniji od tudora 1.000din ako ne i vise :P

A stoji kao da je fabricki bio tu :D

Podeli ovaj post


Link to post

 

A stoji kao da je fabricki bio tu :D

to sam te pitao :D

Podeli ovaj post


Link to post

slikao sam jos akumulator kako je cucnuo i ne znam zasto i kako sam obrisao sliku :( sutra cete dobiti

Podeli ovaj post


Link to post

sto se mene tice nema potrebe, verujem, i moj je pri kraju, ako ti nije problem mislim da mozes i javno-nije off kao postovi u tuning sobi ;) adresu radnje ili br. tel...i drugima ce biti od koristi ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Imas PP ;) koga god zanima nek pita pusticu PP da ne reklamiram ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Data je mogućnost glasanja dva puta.

Nakon glasanja dajte kratko obrazloženje zašto baš ta marka?  ;)

 

Podeli ovaj post


Link to post

@bojanvet,

 

Done ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Exide.

 

Imao na par kola i ne bunim se, odlicno rade. Cena je i takva, medju najskupljima, ali...kvalitet ima cenu.

 

Jedino je u Supri original Toyota, sta ces, kad je prethodni vlasnik sve kupovao original... :P

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam imao na Suzukiju, i posle 3godine eksploatacije, covek iz firme koja im radi distribuciju ovde je merio kapacitet i snagu, i bilo je na 98%, i on se zacudio na dobijen rezultat. Jesu skuplji, ali na duzi period, to mu dodje dobra kupovina!

Podeli ovaj post


Link to post

Bas na to sam i mislio, to najbolje opisuje ona engleska poslovica: "Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari."

 

Ja sam se dosta zezao na Suzukiju sa jeftinijim akumulatorima, onda posizeo(delom jer moja sestra ne prati bas jel ostavlja upaljene farove ili ne, pa svaku sezonu novi akumulator), ali posle EXIDE akumulatora(i ugradjenog zvucnog signala), vise nemam problema.

Podeli ovaj post


Link to post

Jbg, ograničen sam brojem, ali na kraju sam glasao za ono najbolje (i najskuplje) u ponudi - Exide i Optima!

 

Firme koje su za preporuku (lično i tuđe iskustvo): Bosch silver S3, Panasonic (original za EE90), Tudor.

 

Nekim slučajem u Carini je trenutno Banner i iskreno nisam preterano zadovoljan iako je gaarancija 3 godine...

Podeli ovaj post


Link to post

@Cp6uH

 

Done ;)

Podeli ovaj post


Link to post

panasonic, fabricki na staroj toyoti trajao 10 godina, doduse u garaziranom automobilu, energizer-dobar odnos cena kvalitet garancija-optimalno resenje ;)

Podeli ovaj post


Link to post

×