Jump to content
Mr Nebojša

Letnje gume

Koje gume preporučujete kao sjajan izbor iz iskustva?  

91 members have voted

  1. 1. Koje gume preporučujete kao sjajan izbor iz iskustva?

    • America
      0
    • Amtel
      0
    • Avon
      0
    • Barum
      2
    • BF Goodrich
      4
    • Bridgestone
      4
    • Continental
      7
    • Dayton
      1
    • Debica
      1
    • Dunlop
      7
    • Falken
      1
    • Firestone
      0
    • Fulda
      1
    • General
      0
    • Good Year
      9
    • Kleber
      1
    • Kumho
      1
    • Mayola
      0
    • Michelin
      20
    • Nokian
      6
    • Pirelli
      2
    • Sava
      2
    • Semperit
      0
    • Tigar
      4
    • Toyo
      9
    • Trayal
      0
    • Uniroyal
      2
    • Vredestein
      2
    • Yokohama
      5


Recommended Posts

Neki link?

 

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Ima samo broj telefona. 064984820  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Jeste najpovoljniji sa cenama. Samo ima jedan problem, na gumama piše Nexen tire umesto tyre. Nisam jedini koji je to primetio po raznim grupama na Fb-u . Znaš da me ima u dosta grupa na Fb-u gde se prodaju delovi,oprema itd. Kod Kumha piše tyre kako i treba.

Podeli ovaj post


Link to post

Да не буде забуне правилно је и једно и друго... tyre/tire значи гума у једнини...

Чини ми се да је прво Британски, друго Амерички енглески... Одакле су те гуме? Ја први пут чујем за њих...

 

Сад видим да је линк USA... Тако да јесте tire (САД, Канада)

Izmenjeno od novakno1
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

@@MikSa Ovaj broj iz Ue nije dobar. Vidi u imenik i stavi onaj broj što si mi dao na skupu. Tek sad sam video da imam broj nekog iz Ue ali sa KP sajta. Promenio sam mobilni pa mi nije ostao u memoriji broj koji si mi dao. Hvala ti unapred.

 

Послато са LG-H815 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post

Od ove sezone vozim Dunlop Sport BlueResponse u 205 55 16, prezadovoljan sam. Guma drzi kao blesava po suvom, po kisi kako vozim drzao bi i drveni tocak. Preporuka za sada, videcemo kako ce se pokazati vremenom.

  • Upvote 6

Podeli ovaj post


Link to post

Bio sam do servisa i tamo su mi potvrdili da je Good Year Efficient Grip COMPACT simetricna guma i da moze da se montira kako hocete.

 

Da li je to dobro ili lose ne znam...

 

Neki je standard da se DOT stavi na spoljnu stranu ali nije obavezno.

Podeli ovaj post


Link to post

Praktično :)

okreći ih sezonski prednja leva-zadnja desna i prednja desna-zadnja leva

Podeli ovaj post


Link to post

evo kome trebaju letnje gume a ne mrzi ga da skokne do bijeljine

 

http://total-trade.ba/sr/

 

205/55 R16 94V TIGAR SYNERIS 63,50 KM ili oko 32 eura, to je zaista extra cena  :proud:  205/55 R16 91V SAVA INTENSA HP 83,91 KM ili oko 41 eura
  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Praktično :)

okreći ih sezonski prednja leva-zadnja desna i prednja desna-zadnja leva

 

Zar se tako ne menja smer rotacije gume, a koliko sam cuo to nije dobro, jer se guma "navikne" na jedan smer.

Podeli ovaj post


Link to post

@pex77 Izvinjavam se za broj,tj ja sam pogresno upisao u gornjem postu taj broj  :o  ovo je pravi br posto u gornjem sam zaboravio dodati jednu 2

     0649848202 Djordje Kovacevic Uzice  :)

Izmenjeno od MikSa
  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Neke dobre letnje gume do 7k po gumi 205 55 16 ? Ima li neko neke preporuke ?

Podeli ovaj post


Link to post

Ili da trazim 195 65 15 ako moze to na felnu 16 posto dosta je razlika u cenu u odnosu na 205

Podeli ovaj post


Link to post

не верујем да може 15 на 16...

моја препорука Тигар... требало би да је мање од 7к дин... или додај још 3к за гуму више класе... све између ми је скуп компромис...

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Fulda je malo prejo 7k u toj dimenziji, ima i par lassa modela.

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Tigar oko 5k u dimenziji 16. Na IPG ima akcija do 15.10, Tigar ispod 5k. Predlazem i subex, nude semperit gume 16" za 57eur komad. Bio i video. A ako sam dobro video nude i hankook po 6300. To ti je u NS. Potrazi na faceu.

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Из личног искуства...Фулда су ми тврде на Јарису (14"), Ласа на Лексусу сасвим ок (17"), Хенкок одличан однос цене и квалитета на Јарису (15").

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

Ako ti treba broj subex gume javi na PP

Podeli ovaj post


Link to post

дуго нисам куповао гуме... на летњим Данлоп имам још 4-5 мм шаре... али бих да променим предње...

јел има неко ко може да ми упореди Данлоп са рецимо Хенкук или Фулдом које су јефтиније од Данлопа... па ако је разлика мала да се возе јефтиније... нормална вожња, углавном..

Podeli ovaj post


Link to post

Ja čujem da dosta hvale Nanakang probaj i njih u toj matematici

Podeli ovaj post


Link to post

Po svim forumima i casopisima koje sam citao svi dolaze do jednog zakljucka a to je Best buy ti je Hankook u nodnosu na ove koje si naveo! Pozzz

Послато са Nokia 7.1 помоћу Тапатока

Podeli ovaj post


Link to post
дуго нисам куповао гуме... на летњим Данлоп имам још 4-5 мм шаре... али бих да променим предње...
јел има неко ко може да ми упореди Данлоп са рецимо Хенкук или Фулдом које су јефтиније од Данлопа... па ако је разлика мала да се возе јефтиније... нормална вожња, углавном..
Hankook Sam stavio na zeninog fiata prošlo leto, naravno manja dimenzija i to eko varijantu i baš sam prijatno iznenađen odnosom cene i kvaliteta.
Iskreno očekivao sam manje.
Ne mogu ti dati poređenje sa Dunlop gumom jer nisu iste ni dimenzije ni automobili ni mase, ali svakako je u pitanju dobar proizvodjač sobzirom da ide i u prvu ugradnju evropskih brendova

Sent from my Mi A2 Lite using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Ako može da ti koristi mogu da ti uporedim zimske Hankook sa zimskim Dunlopkama

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

×