Jump to content
Vladimir

TcS čat

Recommended Posts

Mislim da bi Admini trebalo ozbiljno da uzmu u razmatranje ovaj predlog, i da mi to stave iznad Avatara ;)

A šta ako nećemo? :)

 

Ura.... opet sam postao Kum   :D  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Kume, da častiš, daj neki dinar!  :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

cekaj, cekaj, kumovao sam i ja malom yarisu :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Yarisu cu da stavim personalizovane table:

 

BG  MICA1

 

:)

 

Verujem da si mislio BG MIĆA1   pazi.... velika je razlika  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Samo da Vas sve pozdravim iz Bulgarie/Bansko...Danas sam stigao pa sam mrtav umoran a inace ovde je 1h plus..tako da idem da spavam, ali bice me od sutra uvece jos vise....I jos jednom, Happy New Year!!!

Podeli ovaj post


Link to post

Gde ste ljudi, jel moguce da ste jos mamurni posle slavlja? :o

Podeli ovaj post


Link to post

Jel taj ogranicen pristup zbog zene??? :D ili zbog net-a? ;)

@Mica   Nemoj molim te da se "lozis" na onog ts-a...Lepo izgleda spolja i unutra, mislim kabina, ali taj auto ima neke zestoke probleme..video si motor, a Srbin i ja smo zapazili da mu je neko razvaljivao i onaj deo oko muzike...Ima samo jedan kljuc ???

Ma tvoja corola je extra auto...

Podeli ovaj post


Link to post

Xello zli rodjaci ::)

Dodjoh nocas iz Bg-ja, videx se juce sa Micom :D

Ispricasmo se, provozasmo i tako to na tu temu... :P

Podeli ovaj post


Link to post

Samo da Vas sve pozdravim iz Bulgarie/Bansko...Danas sam stigao pa sam mrtav umoran a inace ovde je 1h plus..tako da idem da spavam, ali bice me od sutra uvece jos vise....I jos jednom, Happy New Year!!!

Kako je u Bugarskoj? Ima li dovoljni snega za skijanje, kakva je usluga??

Podeli ovaj post


Link to post

Xello zli rodjaci ::)

Dodjoh nocas iz Bg-ja, videx se juce sa Micom :D

Ispricasmo se, provozasmo i tako to na tu temu... :P

bas mi je drago sto si svratio, tnx ;) sledeci put racunaj da ostanes malo duze ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Odose svi na skijanje a mi ostasmo u gradu.Istopice nam se sneg za vikend ( kazu bice preko 10 C ) a mogli smo da bacimo jedan dupekliz na Kosutnjaku  :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Pazi, zaboravio sam da skijam samo jos da zaboravim i da se sankam i jeb.. zimske radosti :D

Moram da obnovim gradivo da bi mogao da naucim klinca  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Odose svi na skijanje a mi ostasmo u gradu.Istopice nam se sneg za vikend ( kazu bice preko 10 C ) a mogli smo da bacimo jedan dupekliz na Kosutnjaku  :D :D :D

 

Cuti, ja sam prezadovoljan, prvo sto ne moram da cistim sneg na dve lokacije, u firmi i gde je servis, a drugo sto mogu da konacno pocnem da srafim kola!!!:)

 

A da ne pominjem da cu da malo vozim Supru, 10 dana nije upaljena, jer je samo po suvom vozim...

Podeli ovaj post


Link to post

Obozavam sneg i zimske zaj.... ali kad se gleda sa nase vozacke strane, bolje da ga nema.Manje snega, manje soli, manje rizle na nasim putevima i mnoooogo duzi vek limarije na nasim limuzinama.Da ne spominjem jutarnje avanture sa ciscenjem snega, odmrzavanjem stakala, bravica i ostalog.

Ipak ja ga obozavam i ne mogu da zamislim zimu baz pahulja i belog pokrivaca.

Jbg, rodjen sam u februaru i to u olimpijskom gradu i navikao sam na njega. :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

@ Mirko a i svi ostali koje zanima  :D

Ovde je super, snega bas i nema, ali dovoljno na stazama za ludovanje...Inace hotel Narcis sa **** je super, ima spa centar, pa posle skijanja dolaze jakuzi, bazeni, tursko kupatilo,masaze itd....Veoma su ljubazni i stalo im je do gostiju, a cene...su smesne...Ali kada se vratim bice jedna opsirnija reportaza sa puta...VEEEEELIKI POZDRAV SVIMA!

Podeli ovaj post


Link to post

Odmaraj, uzivaj i lepo se provodi.Vidimo se kad se vratis u BGD. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro ti Bog dao :)

Drugari srecan Badnji dan!

Podeli ovaj post


Link to post

Nemoj HTC nikako!!!!!!!!!!!!

Ja sam uzeo pre mesec dana u Telenoru u TC Banjica Sony Ericsson i tamo mi radi jedan stari poznanik iz Mobtelovih dana.Kaze mi da na HTC i Nokiu C5 imaju najvise reklamacija

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×