Jump to content
Vladimir

TcS čat

Recommended Posts

Dobra ponuda i simpatican mob samo sto je mali :)

Podeli ovaj post


Link to post

Vidi, moje je da ti pomognem a ti odluci :D :D

Bas mi je za HTC naglasio da imaju dosta problema.Mozda je bila samo losa serija.........

Podeli ovaj post


Link to post

J 108i CEDAR uz paket Prenesi 200.Obican telefoncic, nista strasno.

Podeli ovaj post


Link to post

Meni ce brat poslati svoju N73 kad neko podje iz Kenije za Srbiju, u narednih mesec dana.Od toga mi za moje potrebe ne treba nista bolje.Ima u njemu GARMIN navigaciju i ovde imam GPS prijemnik koji se uparuje sa njim.Meni sasvim dovoljno. ;)

On je tamo dobio Blackberry pa moze da se kurci ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam uzeo u Telenoru Nokiau C5, paket prenesi 500. Mob je bio oko 6000din. Radi odlicno, sam sam mu ubacio Garmin, baterija dugo drzi...

I nikakav problem sa njim nisam imao, radi mu i skype i FB chat i sve ostalo.

Slike si video, onaj LC je sa njim slikan, kao i onaj video...

Podeli ovaj post


Link to post

Imenjače, HTC nikako!!! Sestra je pre 6 meseci uzela Smart (Telenor), drugarica Tatoo (VIP) i kao "zadovoljne su"... a pritom sam sestri išao da flešujem fon u novembru, kad u Telenor servisu još jedan Smart na flešovanju... Za tih 15-20 minuta čekanja da završe sa flešom, telefon je zazvonio jedno 10 puta i svi su vezani za HTC (Wildfire, Desire, Desire II,..)!

 

Uzmi lepo Nokia-u i budi bez brige!  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Eeeeee, misliš da mi ne bismo koristili telefone iz Azije... Samo džaba nam sve funkcije kad nam mreže zaostaju jedno 15 godina za japanskim...  :'( 

 

Ljudi vratio se Pedja aka Molder72!!!  :) 

Podeli ovaj post


Link to post

Ja gledam isto sada telefon, i nema sanse da cu ikad vise da kupim telefon preko neke mreze.

Ja sam TELENOR pretplatnik jos od 1999. godine, cale od 1996. godine, pa opet se jedan moj LG kvario, sestrina Nokia bila 44 dana na servisu, ista prica sa Nokiom od najbolje drugarice, ista prica sa HTC od drugara..

 

Ja sam uvek i samo za Nokiu, meni ona odgovara, kvalitetna, navikao sam na interfejs i opcije, a ja zadnjih godina furam samo E seriju, biznis telefoni, jer odgovaraju mojim potrebama, tako da sam izabrao ovaj:

 

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-test/2045/Nokia/E75

 

Cekam od drugara ponudu, pa da ga kupim.

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Ljudi vratio se Pedja aka Molder72!!!  :)  

Pa gde je bio sve ovo vreme?? Secam se da je ranije bio aktivan i odjednom nestade

 

Kad smo vec kod ljudi, nema nam opet Mitra dugo, dugo.Ubi ga ova nova firma i posao :(

Podeli ovaj post


Link to post

Ja gledam isto sada telefon, i nema sanse da cu ikad vise da kupim telefon preko neke mreze.

 

 

ispravna odluka, mi smo uzeli dve nokie naravno kodirane preko"jedne mreze"{da ne kritikujem javno}i opekli se,  imaju obe softversku gresku a druga kao da je bila koriscena godinu dana, poklopac nema sanse da se namesti, sve skripi i stalno zeza, osim toga vezuju te ugovorom dve godine da ne mozes kao slobodan covek da menjas paket kako ti odgovara...

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bih E75 zaobišao.

 

Nezgrapan je, prevelik i pretežak. Softver je zastareli Symbian. Imam E71 i pored njega E75 iako noviji nema šta da traži.

 

Podeli ovaj post


Link to post

Ja ne patim od najnovih dostignuca, i po performansama mi je skroz ok, E71 je veci, a s obzirom da sam ja covek od 201 cm, mozes misliti kolika mi je saka, tu i Blackberry je bio mali, tako da nemam problema sa dimenzijama... :)

Podeli ovaj post


Link to post

E71 nije veći, jeste širi ali dosta tanji i elegantniji. Takođe je i lakši. Ni ja ne manjkam ni na kilo ni na metar, ali E71 mi je neuporedivo bolji. Inače dvoje ljudi ovde u firmi su prešli sa E71 na E75 pa se vratili nazad. Al dobro, ako se tebi sviđa, go for it.

 

E da, još jedna bitna zamerka: tastatura iako veća na E75, teže mi je bilo da kucam nego na E71, tasteri su ravni i lošiji je osećaj nego na E71. A ponavljam, nisam sitan 190cm i lopate od šaka.

Podeli ovaj post


Link to post

Od E serije najjaci tel je e75 ja imam doduse e 63 nije locikav sasvim dobar,samo problem sa sitnim dugmicima jer imam velike ruke... Ali N900....uuuuuuuuuuuu..Trio pogledaj ga obavezno ako vec nisi uzeo e75..

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam jos, ne dam vise od 250 evra za telefon, iovako ih menjam na godinu dana, tako da sam otvoren za sve predloge, Nickname, cenim ovako obrazlozeno...

Podeli ovaj post


Link to post

jel hoces iphone, doduse 2G, kazu da moze da se ubaci drugi softver....

Podeli ovaj post


Link to post

Jel si ti imao nekad telefon na touch-screen?

 

Jock!

onadi nemoj, moja zena ima samsung galaxy I5800, odlican tel, navigacija u njemu Igo, radi odlicno, ali nekako mi je onaj touch-screen smaranje!~

Podeli ovaj post


Link to post

 

 

nesto nisam fan i-phona ali.. sto, ko prodaje :)

prodato,proverio pre 5 min

Podeli ovaj post


Link to post

Trio, ako hoćeš biznis fon - E71 tj. E72 ili nađi dobru N95... sve ostalo "stojku" ne valja. Ovo ti je priča iz mog, ali i iz iskustva ljudi koji se bave ozbiljnim poslovima i koji su se susretali i sa I-phonom, Blackberry-em, HTC-om,...

Podeli ovaj post


Link to post

Trio, ako hoćeš biznis fon - E71 tj. E72 ili nađi dobru N95... sve ostalo "stojku" ne valja. Ovo ti je priča iz mog, ali i iz iskustva ljudi koji se bave ozbiljnim poslovima i koji su se susretali i sa I-phonom, Blackberry-em, HTC-om,...

 

+1 ponosni vlasnik N95 8gb  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ja bih uvek prednost dao aparatu sa Window Mobile softverom, u odnosu na Anroid, Simbian, pa i Mac OS. Opet to je stvar više ličnih afiniteta, nikako objektivan stav :)

Podeli ovaj post


Link to post

E ja onda nemam vise predloga n900 je negde oko 300-320e,ali je bruka tel iskreno,nikad bolji tel nisam koristio.. Na zalost 3 dana...http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2212/Nokia/N900

Par drugara su imali tu N900 i toliko su se razocarali da to nije normalno, realno ako se sagledaju Nokia telefoni zadnja koja je bila dobra je N95 8GB!

Posle N95 8GB sve Nokie koje sam imao su cisto razocarenje, i vec vise od 3 godine sam na WinMobile sa kojim sam bas zadovoljan, ali opet mislim da ce Android ipak u buducnosti biti najbolje resenje, sto se tice i brzine i aplikacija i svega...

 

Sto se tice HTC-a koristim HTC HD2 vec godinu dana i napravio sam oko 700-800h razgovora  :-X nikada nisam imao nekih problema sa telefonom.

Tako da moj glas ide za HTC, sada dali ces Android ili WinMobile sam odluci ::) ::) ::)

Ja cu morati jos jednu karticu da aktiviram pa cu najverovatnije uzeti HTC Desire HD jer mi se bas dopao, istih je dimenzija kao HTC HD2 i mnogo lepo radi  8) 8) 8)

Hteo sam prvo HTC HD7 ali mi Desire HD izgleda kao bolje resenje  ::)

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×