Jump to content
Vladimir

TcS čat

Recommended Posts

Seiz i ja sam od par ljudi cuo za n900 da su se razocarali ali i par ljudi je odusevljeno telefonom,ja sam ga koristio tri dana,zadovoljan sam bio.. ali za n95 8g si u pravu sjajan telefon,a i sada mu je cena korektna... Neunistiv bas kao toyota:))))))

Podeli ovaj post


Link to post

Ja pricam o koriscenju telefona, a ne o fenseraju na 3-5 dana. Nokie jesu dobre za fenseraj, ali meni treba telefon za razgovor 2-3h dnevno , mailove, office...

Kada sve to koristis na Nokia telefonima telefon se toliko uspori i baterije im traju po par sati!!!

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam ni ja pricao o fenseraju rekao sam samo da sam koristio tel3dana i da nije los,e sad zavisi kakvu svrhu kod korisnika ima... meni licno sluzi da se javim i da posaljem sms najvise mms..

Podeli ovaj post


Link to post

Tek sam sada provalio da su ti dodali titulu PRVO PERO.

Stvarno palim kao Golf dizel na - 20C :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Tek sam sada provalio da su ti dodali titulu PRVO PERO.

Stvarno palim kao Golf dizel na - 20C :D :D

 

Mirko, kao the Kum moram da te zamolim da se vratis par stranica unazad i lepo se upoznas sa temom u potpunosti.  :D

Podeli ovaj post


Link to post

ja sam samo rekao da sam koristio tel,a i rekao sam sta meni treba:)))))a vi ste nastavili...

Podeli ovaj post


Link to post

Tek sam sada provalio da su ti dodali titulu PRVO PERO.

Stvarno palim kao Golf dizel na - 20C :D :D

 

Mirko, kao the Kum moram da te zamolim da se vratis par stranica unazad i lepo se upoznas sa temom u potpunosti.  :D

Znam ja zbog cega je on krsten u PRVO PERO ali nisam video do sada titulu iznad avatara :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Pazi da ne dobijes ispod avatara - "GOLF DIESEL" :D :D

Ja mogu samo da dobijem ASTAL ili nesto tome slicno ;)

Secas se price o novim tablicama sa Kosutnjaka.Izgleda da ipak necu imati tablice ASTAL 1 jer su skupe u pm, od 500 do 1500 jura :( :(

Podeli ovaj post


Link to post

Pazi da ne dobijes ispod avatara - "GOLF DIESEL" :D :D

Ja mogu samo da dobijem ASTAL ili nesto tome slicno ;)

Secas se price o novim tablicama sa Kosutnjaka.Izgleda da ipak necu imati tablice ASTAL 1 jer su skupe u pm, od 500 do 1500 jura :( :(

 

Moramo da se dogovorimo na sledecem skupu da Mirku nadjemo one male plasticne tablice sa natpisom ASTAL 1  ;)

 

Ko jos lopovim da da 1,500 Ojra  ???

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam razmisljao da stavim KV 192 TS ili KV 777 SB, i juce sav u chudu vidim dzipce od komsije, Vrnjacka Banja vise se ne registruje na KV vec na VB ;D ;D ;D

 

Tako da mozda na Celici od maja budu VB 192 TS ili VB 777 SB ako ne bude preko 600eur kupljeno ::) ::) ::)

Podeli ovaj post


Link to post

Mogu ja da proverim tacno koliko i da ti javim sutra ujutru seiz,komsija mi je saobracajac ako hoces nije problem..

Podeli ovaj post


Link to post

Ne brini znam ja ovde vise od pola SUP-a, i to sve cinovnike, ne ove vrzinare i prashinjare ;D

 

Hvala u svakom slucaju :D

Podeli ovaj post


Link to post

Auh treba procitati sada sve na forumu u zadnjih 6 dana :D

U BGu sam danas na Jahorini snega za normalnu voznju vise nema od sutra sam na Kopaoniku... ;)

 

Sto se telefona tice N95 8gb ako nemas preko 2000sms poruka u telefonu radi eXtra ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Evo vratih se i ja iz Bulgarie... :) Trebace mi 2 dana da iscitam sta se sve desavalo u mom odsustvu  :D

Pozdrav svima!!!

Podeli ovaj post


Link to post

Važno je da ste nam se vratili živi i zdravi, lako ćemo za ostalo!  :D 

 

Kad smo već kod toga, gde je Dzvini!?!? Uspeo da izađe iz Moskve?!

Podeli ovaj post


Link to post

Cuo sam se pre 30min sa Srbinom, on je na Kop-u do sledece nedelje, a pitao sam za Dzvinija, kaze da je verovatno uspeo da odputuje za Indiju, cim ga nema. Dolazi 15.01.

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×