Jump to content
Vladimir

TcS čat

Recommended Posts

Hvala, bolje Vas sve nasao... :)  Bilo je extra, snega vise nego dovoljno, a i pravio sam neku opsirniju reportazu sa puta, pa kad malo dodjem k' sebi postavicu u roadtrip-u, sa sve slikama naravno. :D

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicno, ajde kad dodjes k sebi da se gledamo uz kuvano vince i sve ono sto ide uz to-onako kako mi to umemo da napravimo ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja sam razmisljao da stavim KV 192 TS ili KV 777 SB, i juce sav u chudu vidim dzipce od komsije, Vrnjacka Banja vise se ne registruje na KV vec na VB ;D ;D ;D

 

Tako da mozda na Celici od maja budu VB 192 TS ili VB 777 SB ako ne bude preko 600eur kupljeno ::) ::) ::)

Postade Seiz Big Brother, samo ako ne bude vise od 600eur ....:-) U stvari, u svakom slucaju ti si BB (VB) :-)))

Podeli ovaj post


Link to post

Dobar dan.

 

@ Telefoni:

prosao sam kroz sve win mobile modele (sada trenutno imam htc hd2 i desire hd), zatim nokie i naravno iphone (od prvog do cetvorke)...

Cetvorka je bila najkrace kod mene, samo 2 meseca, tj, dok se nije pojavio desire hd...O ukusima ne vredi raspravljati, ali moje subjektivno misljenje je da je ovaj android vrh. Potpuna opensource platforma, bez bojaznosti da ce se nesto zakljucati kod update-ova...odusevljen sam kada uradi update, svi podatci su i dalje tu, nema smaranja i gubljenja vremena. Ima jedan fantastican pgm zove se Speed View. Gps koji ima (naravno nocu) headup projekciju na sofersajbnu... Testirao sam ga radi besprekorno i fantasticno izgleda nocu ta reverse projekcija, brzine i podataka na soferki.

Moram da napomenem da je izuzetan poslovni telefon cak i oni koji nisu naviknuti na touch screen telefone, brzo ce se prepustiti blagodetima ovako velikog ekrana. Baterija traje do 2 dana uz maximalno koriscenje svega na fonu. Naravno za ovakav mob treba imati paket sa minimum 600mb data, mesecno.

Cena mu je relativno visoka ali nadam se da ce za mesec dva pasti ispod 400eur. Market za android platformu je neverovatan, 99% korisnih programa i aplikacija su besplatni.

Inace na Htc hd2 moze se instalirati dual boot OS, tako da moze i android platforma da se pokrene na ovom telefonu....Njegova cena je trenutno duplo manja nego desire hd. Ako neko ne voli bas toliki ekran i desire je solidno resenje. Po pitanju "bagovanja' nekih htc telefona, mislim da su to malo preterali zarad loseg marketinga. Tacno je da ima dosta htc aparata uzetih preko telenora i vip-a, koji malo "glave". Ali mislim da je to, zato sto su korisnici naknadno "otkljucavali" i updetovali softver kako bi fon mogao da radi na svim mrezama.

I da dodam jos ovo, i za win mobile i za android platformu postoji gomila aplikacija vezanih za Toyotu, kao i ona koja meni najvise znaci a to je software koji preko obd2 pristupa computeru nasih automobila, izcitava greske, resetuje iste, meri brzinu, ubrzanje, temperaturu ulja, rashladne tecnosti...itd

 

Podeli ovaj post


Link to post

Da li ti ja delujem na nekoga ko bi kupio fon sa "bugovima"???  :)

Ja nisam ni rekao da treba kupiti ovaj fon preko telenora ili vipa...platis malo skuplje i za cash uzmes potpuno otkljucan telefon sa kojm 100% neces imati problema.  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Uzeo sam E75 i zadovoljan sam, odgovora mojim tehnickim, funkcionalnim i estetskim zahtevima za telefon.. :)

 

BTW, sto kaze Seiz, ako nije preskupo, ja cu da razmislim o NS TRIO1 tablici... :)

Podeli ovaj post


Link to post

Mrzi me da chitam prethodnih 6 stranica pa cu da predjem preko svega odmah :D

 

Pozdrav svima, vratio sam se u Civilizovanu i Normalnu Moskvu...o putovanju uskoro u Temi znategdevecishtaikako :)

Podeli ovaj post


Link to post

You are ALIVEEEEE...  :D  Samo se ti nama vrati živ i zdrav, lako ćemo za te slike na kojima su mlade mame sa ćerkama na granici punoletstva...  :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ljudi nije me bilo neko vreme, bas mi se svidja kako izgleda home stranica sa svim onim banerima i fotkicama...pozdrav

 

Podeli ovaj post


Link to post

Evo me nakon nekog vremena...

Želim vas komšije sve pozdraviti! :D

Čuvajte se i ostanite zdravi u ovo luuudo vrijeme! :)

Podeli ovaj post


Link to post

:D :D :D  Pravi ženski telefon!  :D :D :D

 

http://www.sonyericsson.com/cws/products/mobilephones/overview/kita?cc=ph&lc=en#view=overview

 

A tek mogućnosti istog...  :D :D :D

 

"Drag, drop, enjoy"

"Your Kita™ keeps getting better and better."

"The Kita™ is designed to give you the very best in entertainment" 

"twist, tilt, turn, smash, gesture gaming is here"

"Size    100.0 x 48.0 x 15.7 mm / 3.9 x 1.9 x 0.6 inches"

"Register your Kita™"

"Kita™ Shake control"

"Kita™ Extras"

"Kita™ Support"

"Plug the Power Pack directly into your phone (Kita™) for instant power!"

Podeli ovaj post


Link to post

Sta reci sem..... "KITA" !  :D

Zar ti skoro nisi trazio novi telefon?

Idealan model :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ovaj poslednji mini skup (tj njegov datum odrzavanja) cu pamtiti verovatno do kraja zivota...To vece u ledenoj dvorani Pionir na rutinskoj trening utakmici sam polomio levu nogu, pukla kost ispod kolena i to na 2 mesta. :( sada sam posle jedne noci u bolnici, vec kod kuce, imam gips do kuka...i tako ce to da potraje verovatno 2-3 meseca...katastrofa.

Podeli ovaj post


Link to post

da,da...desava se to, normalna stvar u tako grubom sportu...ali nisam bas mislio da treba meni da se desi...no sta je tu je...idemo dalje...evo jedne slike po prijemu u urgentni..skoro ceo tim je bio sa mnom. \Sada mi ostaje da se nadam da nece biti operacije, vec da ce samo lepo zarasti...i to do velikog skupa, gde bre Navak da propustim  :D...a i ako ne budem mogao da vozim idem sa nekim od vas.

post-385-132930738542.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Au Neso :( Srecno sa oporavkom... Dolazices i na Mini Skupove samo sto neces Cerki uzimati auto vise nego ce neko da dodje po tebe, meni je usput ;)

Podeli ovaj post


Link to post

@Zdushane Ma znam ali sada sam nemocan...tj nepokretan...Jedina uteha mi je sto je doca koji me je primio,pregledao namestao koske i stavljao gips, veliki prijatelj naseg kluba, njegova 3 sina igraju hokej u Beostaru. Tako da se nadam da je ok i kompetentan, bar za moj slucaj...a ovo sto se desilo tvojoj seki je katastrofa.

@ Srbine Pa mislim da prvi mesec dok mi je gips do kuka, nema mrdanja iz kuce a posle ako mi skrate gips do kolena e onda vec moze.

Podeli ovaj post


Link to post

Jbt, uf, to mora da pakleno boli...

 

Ne verujem, kako se namestilo...

 

Bar ces biti najaktivniji forumas... :)

Podeli ovaj post


Link to post

matori drzi se i miruj da dobro sraste, zelim ti brz oporavak

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×