Jump to content
Vladimir

TcS čat

Recommended Posts

Ih bre Nesho, nece da ti da mira noga :(

Podeli ovaj post


Link to post

@Nasud najbolje autoputem

Podeli ovaj post


Link to post

au bre ala ste crni

 

Ja odoh sutra na Jahorinu :D

webcamtextdvori.th.jpg

 

Podeli ovaj post


Link to post

katastrofa, imam neka unutrasnja krvarenja...sad treba doca da mi dodje kuci da pregleda i previje ranu jer je krenula krv da izbija izmedju 2 preloma...ali ne dam se!...a ti..? jel lezis kuci ili radis?

U bre neso....bas mi je zao  :( ja radim, moram :(

@nasud, najbolje autoputem, proveri samo kada zatvaraju most na beski, mislim da je nesto oko podne zatvoren, to ti je vrlo bitno da ne bi stajao ili isao zaobilaznim putem, pise obavestenje na naplatnoj rampi....

Podeli ovaj post


Link to post

Xexe kako bi bilo tek meni u Celici tuda ??? ???

Podeli ovaj post


Link to post

Malo bolje nego meni :D

Podeli ovaj post


Link to post

Da Bog da svi imali ovakve "zardinjere"  :-[

 

K20.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

@ za društvo iz ćoška, sa mladine strane - HVALA!  :)  :D :D :D    Iskren da budem, malo me je strah zbog jednog dela tog puta, budala ima na sve strane, a još i nekoliko poginulih u ova 3-4 dana... ALI na muci se poznaju junaci, pa tako ili se vidimo na mini-skupu ili mi dolazite na supicu i žito!  :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ajde bre pomeri se sa mesta.Pa ne ides na Mars to je samo Novi Sad.Auto put ti je suv kao barut i mozes da ga cepas do....... prvog presretaca :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

@ za društvo iz ćoška, sa mladine strane - HVALA!  :)  :D :D :D    Iskren da budem, malo me je strah zbog jednog dela tog puta, budala ima na sve strane, a još i nekoliko poginulih u ova 3-4 dana... ALI na muci se poznaju junaci, pa tako ili se vidimo na mini-skupu ili mi dolazite na supicu i žito!  :D :D :D

Ajd ne zezaj...autoputem i obavezno okreni amss da pitas da li i kada zatvaraju most, i naravno da pijemo caj na skupu :D

Podeli ovaj post


Link to post

Odes lepo na sajt AMSS i na njemu imas uvek informaciju o zatvaranju mosta na Beski

Podeli ovaj post


Link to post

   AUTOPUTEVI KROZ SRBIJU:

 

Danas nema planiranih obustava saobraćaja na mostu preko Dunava kod Beške, na deonici auto-putu E-75 Beograd-Novi Sad.

 

Na magistralnom putu M-22.1, deonica Beograd-Novi Sad-Subotica, zabranjen je saobraćaj kamionima čija nosivost prelazi 12 tona. Ova teretna vozila se usmeravaju na autoput E-75, deonica Beograd-Subotica.

 

Uključenje i isključenje sa autoputa E-75, deonica Beograd-Subotica, u zoni temerinske raskrsnice kod Novog Sada je normalizovano za sve kategorije vozila.

 

    1. VOJVODINA

 

1.1   BAČKA:  

 

    Zbog nepovoljnih vremenskih uslova prekinuti su radovi na popravci kolovozne konstrukcije na mostu preko Tise, na regionalnom putu R-111, deonica Kanjiža-Novi Kneževac. Preko ovog mosta saobraćaj se obavlja normalno, dok zabrana važi za tereta vozilima preko 12 tona ukupne težine.

 

1.2      BANAT :                            

Saobraćaj je potpuno obustavljen na mostu preko Tamiša kod Sečnja na magistarlnom putu M 7.1,  deonica Zrenjanin-Vršac, i preusmeren je na alternativne pravce. Lokalnom stanovništvu iz Sečnja je omogućeno korišćenje pontonskog mosta, ali uz posebne dozvole i nalepnice na vozilima, koje izdaje opština.

Na deonioci regionalnog puta R-110 od Perleza do Titela, na snazi je zabrana saobraćaja za vozila čija ukupna težina prelazi 10 tona.

   

http://www.amss.org.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=62&Itemid=110

Podeli ovaj post


Link to post

[

 

Kako bi to izgledala zloupotreba broja sasije koji je na vecini modela automobila izlozen na vetrobranskom staklu ? ??? i mislim, sta rade sa tim brojem ??? ?

verovatno naprave auto blizanac, tj dokumenta za auto blizanac koji je ukraden negde u inostanstvu....dobro pitanje, sta sa automobilima gde br.sasije stoji na vidnom mestu!?

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro vece drustvo.... kao prvo zao mi je da cujem da se Nessa ovako muci. Nesso drzi se... sta drugo reci.  :-X

 

Nema me tako cesto na forumu u zadnje vreme....  stisao posao...  :o

 

Nadam se da ste dobro i da bezbedno driftujete zadnjih par dana  8)

Podeli ovaj post


Link to post

Ozbiljno sad, uvek imam tremu kad idem tim putem, jbg, loša prethodna iskustva, ali bez divljanja i nema frke...   :)

 

Mirko, zvao sam AMSS danas, čisto informativno i da proverim neke stavke iz zakona, ali za divno čudo niko se ne javlja na onaj telefon!?!  ???   Zato sam posetio sajt i lepo pročitao šta mi treba... Usput, HVALA Mićo na infu, ne znam šta da ti kažem u znak zahvalnosti, a da ne pomisliš da sam gay!  :D

 

Elem, kao što reče Mića, prave se blizanci, često se poklapaju modeli, pa čak i boja! Nisam nešto preterano zagledao brojeve šasija, ali nisam primetio da se na nekoj nalazi kod šoferke!? Osim motornog prostora, znaju da stave pred vozačevih vrata, ali to se ne može nazvati vidnim mestom, kao što je šoferka... A šta sa njima?! Pa vlasnik mora biti teški optimista, a bogami i srećnik!  :D

 

Podeli ovaj post


Link to post

Moj komsija je prosle godine kupio Renault Megane i znam da ga stalno vidjam da posle sredjivanja kola postavlja belu stranu neke vizit kartice preko broja sasije koja se nalazi u donjem levom uglu soferke.Tako da se ne moze videti broj kroz onaj prozorcic na staklu.Kaze da lopovi mogu preko broja da naprave kopiju one kartice sto Reno ima umesto kljuca.Koliko je to istina nemam pojma :)

Ja sam pre par godina vozio sluzbenu Corsu 2008 godiste i sve su imale brojeve sasija u tom prozorcicu na staklu

Podeli ovaj post


Link to post

Mirko, ne znam da li si čuo kako ti vređaju model po gradu... Dobi "epitet" Korola ****(auto recenzija)! :o  :'(

Podeli ovaj post


Link to post

Verovatno da kad jednom legnes na nju nikako ne mozes da se skines.Toliko je dobra :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Za neku ribu kazu da je ****(auto recenzija) ako mnogo menja partnere.Za ovu moju sam cuo da je verna vlasnicima i da je se gazde tesko odricu.Stoga ne vidim razlog tom epitetu.

Pre bih droljom nazvao ove Renoe, Fiate i Pezoe kojima se za par godina promeni par vlasnika :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

I ne treba,odlicna je  ;)

Mi upravo udajemo jednu zastavu 10, alijas fiat punto, to ce tek da bude ****(auto recenzija), ima da ide iz ruke u ruku  :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

I ne treba,odlicna je  ;)

Ti bolje da si ostavio svojoj zeni onu staru Corollu nego da se zaj... sa onim Sparkom ili Matizom, sta li je vec..... :D

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×