Jump to content
wazzuu

Wazzuu i Celica ST202

Recommended Posts

:D :D :D Vrhunski provod, mir, tisina, Svetlana i Vi...Sta ces vise? :)

Podeli ovaj post


Link to post

U pravu ste obojica, danas stigla neka decica sa uciteljima, odmah guzva, dranje, jurcanje oko stolica i stolova.

 

Vracali smo se preko Sapca, put takodje jako gadan sve do Loznice, posle je OK. Sledeci put idem na Uzice.

 

A reprize tunela nece biti, zena me je vrlo ozbiljno pitala "A jel bas moram da stojim u na ovih 20cm stazice izmedju tunela i provalije?" :) Shvatio sam da nece biti ponavljanja :)

Podeli ovaj post


Link to post

Istrosio sam i gorivo koje sam sipao pre puta, prosecna potrosnja je malo jaca ovog puta, oko 7.9 litara, planina je to....

 

Uskoro prelazak na letnje gume i jos jedan mali servis, prosli bio cak u septembru.

Podeli ovaj post


Link to post

Prosle nedelje pred skup odradjen mali servis - ponovo Eneos 5w40 i Micro filter ulja, filter vazduha ne menjam jer imam Apexi pecurku. Takodje, auto nalickan u Steam perionici, na paru kao i do sada, ubedljivo najbolje pranje.

 

Onda povratak sa Sumarickog jezera u nedelju i nemili dogadjaj - rezultat je ovo:

 

20140427_163109.jpg 20140427_163115.jpg

 

Far sam nasao kod Nese u Surcinu, sa svim dodacima - guma oko fara, sve zabice na broju, u boljem stanju od dosadasnjeg :) Juce auto oteran kod limara koji je uradio odlican posao, sve preporuke za servis Andjelkovic.

 

20140430_163333.jpg 20140430_163344.jpg

 

Posle praznika sledi farbanje.

Podeli ovaj post


Link to post

Drago mi je da si brzo pronasao far i da si zadovoljan stanjem u kojem si ga kupio ..obzirom da je rec o polovnom. Koliko vidim lepo su ovo ispeglali kada se ofarba bice odlicno. Pozdrav i vidimo se na sledecem skupu ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Far je izasao 80e, dal' je bio prolecni popust, sta li :) Toliko je i na ebay-u, tako da je OK cena... Mozda bih nasao i za manje ali mi se zurilo da napakujem svetla do praznika jer mi treba auto pa nisam ni zivkao redom...

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro je , posle praznika... moramo taj far da zalijemo pivom xexe :D

Podeli ovaj post


Link to post

Parafrazirao sam tvoj potpis u svom i time ti odgovorio :)

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro je sto si nasao brzo far.

Podeli ovaj post


Link to post

Au tuga, pa kud baš tebe nadjoše?

Podeli ovaj post


Link to post

Nadjose me zlikovci, jbg, moralo je i to valjda da se desi, kako je moglo da bude super je ispalo... Krenuo u preticanje jedne gospodje koja se bas u tom momentu setila da treba da skrene levo... Ja po kocnici i bezim desno al sam joj stigao zadnji desni cosak... Pri tome nije bila raskrsnica (da me ne osudite unapred sto preticem u raskrsnici) vec isprekidana linija na regionalnom putu... Do sada nisam primetio da igde ima isprekidana i skretanje levo

Podeli ovaj post


Link to post

E da....wazzzu, zaboravio si svoju stolicu na skupu...eve je kod mene...to ti preneo Vladimir :P

Podeli ovaj post


Link to post

Jadna Svetlana, ali dobro da je ozdravila. :-)

Dobro je sto si odmah reagovao, svaka cast. :-)

Podeli ovaj post


Link to post

Drago mi da si uspeo tako brzo

Podeli ovaj post


Link to post

Trudim se, ne mogu da je gledam olupanu :( Jos da ofarbamo te oziljke i ko nova..

 

Zao mi samo sto se sve to desilo, mogao sam za te pare lepse da je obradujem

Podeli ovaj post


Link to post

Trenutno sam u Kacarevu, Celica ostavljena na koziranju volana i rucice menjaca. Napokon sam resio da to sredim. Uskoro izvestaj.

Podeli ovaj post


Link to post

Ajd se javi kad završiš... Gardoš nas čeka... ;) :)

Podeli ovaj post


Link to post

E jbg, krecem po pivo, pa svrati na po komad ako si raspolozen.

 

20140510_175942.jpg 20140510_175954.jpg 20140510_180003.jpg

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×