Jump to content
wazzuu

Wazzuu i Celica ST202

Recommended Posts

Stigle sinoc i zabice za tapacirunge koje su falile, kao i mreza za branik. Hvala Nasude i Mico, duzan sam osvezenje u kafani!

 

nema na cemu, valjda ce da radi posao, ofarbaj je  ;)

p.s-felne su mu legle ko.... :-*

Podeli ovaj post


Link to post

a sta si uradio sa Audi felnama i gumama ?

Podeli ovaj post


Link to post

JBT, sad malo proveravao, moja serija izgleda fabricki nije ni imala mrezicu  :o ??? Barem je na 6gc.net nijedna stock gt nema  ???

 

@Србин Felne/gume trenutno u podrumu, idu na oglas kad se smislim da ih operem i ljudski slikam. Medjutim, do kraja nedelje mi hitno za pare, 200e fix ako imas nekoga. Vise info na pm...

Podeli ovaj post


Link to post

OK, kolko sam skontao trazeci po netu, radi se lepkom za sofersajbnu, bizonom, alu gitom, fiber gitom, plastikom i sl, pa ako nekom zatreba eto kako :)

 

Ne čačkaj ništa, vidimo se u narednih par dana pa da pričamo...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ne čačkaj ništa, vidimo se u narednih par dana pa da pričamo...  :)

 

OK :)

Podeli ovaj post


Link to post

Za mrezicu imas zabice koje sa kace na nju a ulaze u vertikalne pregrade i koliko se secam imas dve zabice! Skoro mi je ispala mrezica ili je nko pokusao da je skine pa sam video! Nemoj lepkom da je lepis nikako!

Podeli ovaj post


Link to post

Stim sto ti imas fabriku ako se dobro secam, dok se ja dovijam :) BTW, Izgleda ce da padne vracanje starog sjaja ovom mom limu, ili u najmanju ruku sredjivanje sadasnjeg mata, ali necu da prejudiciram :)

Podeli ovaj post


Link to post

Stim sto ti imas fabriku ako se dobro secam, dok se ja dovijam :)

Hajde fotografisi taj otvor gde bi trebalo da dodje mrezica, ne bi trebalo da bude komplikovano da se usrafe te zabice ili sta god da je drzi....lakse je pricati o necemu kada se vidi kako sve to izgleda  ;)

jel ti radi posao ona mreza, mislim po gustini, rasteru...?

Podeli ovaj post


Link to post

Mreza je odlicna, samo da vidim dal da je farbam ili lakiram da sacuvam boju... Ma nece to biti problem, sledece nedelje cu videti sta cu sa farbom pa ako radim, skidam branik i montiram

 

Krajnji rezultat bi trebao da bude ovakav bez maglenki http://www.6gc.net/p/13914_1.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

super, moras ili da je lakiras ili farbas jer ce zardjati....mat crna je ok, e sad....mozes da probas i jedno i drugo pa sta na kraju ispadne bolje :)

Podeli ovaj post


Link to post

Mrezica u crnu boju samo vidi da li mat ili sjajna

Podeli ovaj post


Link to post

Iznenadio sam limara danas :) Do kraja nedelje nadam se nove slike..

 

post-301-132930766912.jpg

post-301-132930766934.jpg

post-301-132930766954.jpg

post-301-132930766975.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Na trećoj slici kao da je izašao iz Mad Max filma. Ne bih ja vraćao branik...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

xe xe, ono je bilo bas originalno i cool ;) vec je vidim u tamnijoj teget plavoj  ::)

Podeli ovaj post


Link to post

Kad bi bila neka druga osim fabrike, bila bi tamno siva kao sto sam vec negde postavio....

 

Ipak, ostaje fabrika, 752 color code, Opal Teal Blue Pearl Metallic Clearcoat, ili Baltic Blue Metallic, po internetu su to dve skroz razlicte boje  a isti color code:)  To me malo zbunjuje, trazio sam po sifri, videcemo...

 

Ispravljene sve neravnine i pregibi, sve uglacano... Kolko sam video, bice ravna kao staklo....

Podeli ovaj post


Link to post

Toyota Celica in Baltic Blue Metallic (752)

 

toyota_celica_94_752_09.jpg?random=1316037475

 

Ova tvoja boja mi mnogo vise lici na boju moje Corolle - Zelena Metalik F4

 

img6871j.th.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Meni je mnogo gotivnija ta neka plavo-zelena od ove standardne teget, ja bi isao u tom pravcu

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×