Jump to content
wazzuu

Wazzuu i Celica ST202

Recommended Posts

Ovo me podseca na Uskrshnje Jaje finish :D

Podeli ovaj post


Link to post

Jaje, ne jaje, od viska glava ne boli :)

 

Skinuh danas i mesac od plina, stavio krshteno crevo filtera. Prvi utisak je odlican, auto je dosta laksi na gasu i brze se odaziva. Bas sam se pitao da li mesac u sistemu utice na rad motora, i evo i odgovora - utice nagativno na preformanse. Ili to samo radi autosugestija... :)

Podeli ovaj post


Link to post

Posto mi ovo dodje kao servisna knjizica, na 114.400 km zamenjeno ulje Mobil 3000 5w 40, zajedno sa filterom original iz Japana :) Da vidimo kako ce da se pokaze sintetika....

Podeli ovaj post


Link to post

Posto mi ovo dodje kao servisna knjizica,

 

Koju nisi dobio, jel!?  >:(  :P      :D :D :D

 

 

zajedno sa filterom original iz Japana

 

Tako nešto ne postoji... garant ti stavio neki krš!  :D

 

Podeli ovaj post


Link to post

@Nasud, a koju kopiju fabrickog su mu stavili jel znas :P

Podeli ovaj post


Link to post

Mozda je filter tajvanska kopija kineskog fusha, ali ja imam novi recept za kafu :D

 

@ nasud - Si mi video klinasti i spaner? Moze na PM troskovnik, mora to da se ukalkulise sve, ide leto :)

Podeli ovaj post


Link to post

Kako nisam... više puta! I ne valja ti to, treba da menjaš!  :P  :D :D :D

 

Podeli ovaj post


Link to post

Ja ne znam bas da se snalazim sa serijskim brojevima, pa da proverim jel mi ovo treba :) Ako sam pogodio da ti olaksam, a ako nisam da me neko nauci :) I sta je to VANE pump, servo pumpa?

 

http://www.toyodiy.com/parts/p_E_199501_TOYOTA_CELICA_ST202L-BLMGFW_1605.html?hl=27020B

http://www.toyodiy.com/parts/p_E_199501_TOYOTA_CELICA_ST202L-BLMGFW_1903.html?hl=27411

Podeli ovaj post


Link to post

Aj molim te vidi kolko me to sve kosta sa sve rukama i kafom, pa u jarbolu da mi kazes, ili na pm, ili na fon, ili sms, ili na skupu, ili mailom ili telepatski :D

Podeli ovaj post


Link to post

Reseni svi problemi sa visinom i udobnoscu, i to na najlepsi moguci nacin  8)

 

Slikano telefonom u sumrak i po mraku, uskoro bolje slike... Ima prostora do ruba, ali mi ne smeta .. Otisao sa caletom na pivo posle montaze, nije izdrzao da je ne provoza :)

 

p.s. Drago mi je da sam pomogao kolegi sa foruma da oslobodi mesto u garazi  :D

 

post-301-13293076178.jpg

post-301-132930761792.jpg

post-301-132930761803.jpg

post-301-13293076182.jpg

post-301-13293076183.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Toooo lutko!  :D

 

Iskren da budem, te 16-tice su em lepše kao model, em lepše stoje na autu.  :) 

 

Da se rešiti taj prostor viška...  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Jos neke lepe dnevne slicke da legnu i avatar da se promeni obavezno... :)...a za visak prostora, polako se snalazim  ::)

Podeli ovaj post


Link to post

@Wazzuu iako su manje lepse stoje od onih Audijevih :D

Podeli ovaj post


Link to post

Evo malo slika preko dana... Kvalitetom voznje sam vise nego zadovoljan, jos samo da proverim lezanje po brzim krivinama poput onih kad smo silazili sa Divcibara...

 

PC030328.jpgimage.jpgPC030324.jpg

 

PC030325.jpgPC030326.jpgPC030327.jpg

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Extraaa... Sad si "pravi" Japanac.  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala, sad sam ga malo ostrio po krivinama i prezadovoljan sam, ovo je tocak koji sam sanjao prethodnih 6 meseci :)

Podeli ovaj post


Link to post

Sad je pravo vreme za tu gumu pa se igraj ;) nemoj da ga ostris kad bude mokro jer nije bas neka kisna guma

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na savetu, znacice mi sigurno :) Stigle sinoc i zabice za tapacirunge koje su falile, kao i mreza za branik. Hvala Nasude i Mico, duzan sam osvezenje u kafani!

 

Jel zna neko kako se stavlja mrezica, za sta se kaci, jel mi trebaju zabice, srafovi ili vec ima predvidjeno? Jel mora da se skida branik ili je dovoljno podvuci se pod auto? Na ovu vrucinu mi se nista ne radi na vrelom nbg asfaltu, pa mozda neko vec ima iskustva?

Podeli ovaj post


Link to post

OK, kolko sam skontao trazeci po netu, radi se lepkom za sofersajbnu, bizonom, alu gitom, fiber gitom, plastikom i sl, pa ako nekom zatreba eto kako :)

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×