Jump to content
vlado

vlado-land cruiser 30 td 1996god

Recommended Posts

Pozdrav za sve na forumu.Ja sam iz RS(BIH) ali nadam se da to nesmeta.Vlasnik sam Toyote Land Cruiser 30 TD sa automatskim mjenjačem 1996 god.Kupio sam ga prije mjesec dana i bio veoma zadovoljan do prije tri dana kada mi se pojavio problem koji ću opisati tamo među tim temama.Inače prvi put imam terenca , i još automatika, pa sam bio baš oduševljen. Eto toliko.

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav Vlado, dobrodosao. Ako nije tajna koliko si platio auto i koliko je registracija u BIH? Nadam se da ces uspesno srediti problem!

Daj slobodno jos malo informacija , potrosnja...

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav svima.Evo još malo podataka.Auto plaćeno 12 000 KM,to je otprilike oko 6100 evra.Prešao 180 000 km.Komentari ljudi koji su poznavaoci su da je u izvanrednom stanju za 1996 godište.Registracija je izašla 700 KM iliti 360 Evra sa promjenom tablica i novom saobraćajnom.Trenutno nemam slika ali biće.Danas sam zamalo riješio problem, ali o tome pišem u garaži.Pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodošao!  8)

 

Ovde postaje problem tek kada u istoj rečenici imaš VW, Golf II dizel, najbolji, istorija!  :D 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro nam došao, Vlado. Slike okači čim budeš mogao ;)

Da, sve što želiš da pitaš vezano za svog LC-a pišeš u namenjenoj sobi Land Cruiser, Garaža je namenjena isključivo za opšta tehnička pitanja. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Posto je 1996 prelazna godina, daj slike, bas me zanima sta imas..?

 

Inace, za Bosnu ti je dusu dao, neunistiv je.

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro NAM Dosao ! ! !

Daj slicice

Podeli ovaj post


Link to post

Nema izdrzljivijeg auta za Bosnu od LC! :P

 

Bas me zanima kako je stigao u Bosnu, jer ima natpis VX300, sto nemaju nase Toyote, a i felne su mi drugacijeg oblika, nego sto se kod nas obicno vidja..

Podeli ovaj post


Link to post

×