Jump to content
sasatopic

carina e problem sa grejanjem i pregrevanjem

Recommended Posts

Imam carinu e 97god. pre dva meseca sam radio veliki servis nakon toga vrlo brzo prestalo je grejanje da radi, radna temp.je bila ok, dolio sam 1,5l des.vode u hladnjak i bilo je u redu.U medjuvremenu sam trebao do majstora koji je rekao bice to ok, nekih dve nedelje nakon toga ista prica dolio opet 1,5l da bi juce kazaljka dosla do crvenog.citao sam forum problem kod edija  i tu je bilo dobrih saveta,moje pitanje je zna li neko dobrog majstora za carine.Pozdrav svima!

Preporuceno mi je da se obratim nasudu ako neko ima telefon bio bih zahvalan!     

 

Podeli ovaj post


Link to post

PM mu posalji, mogu ja da ti napisem, no mozda nece on to hteti, tako da najlakse je da mu posaljes PM, aktivan je on TCSovac.. :)

Podeli ovaj post


Link to post

danas sam isao kod majstora,covek dolio vode nakon nekog vremena grejanje radi, kaze nije dihtung, nije vodena pumpa, ima mesto na hladnjaku  (gde se ispušta tečnost) gde se vidi da malo isparava nigde ne kaplje. rece mi da ne moze da se krpi, pa sad pitam gde kupiti i koji hladnjak je najbolji, ako je u to u pitanju ne znam ni sam vise sta je.

Podeli ovaj post


Link to post

Uf, nadam se da nemas dizel, jer ako me secanje sluzi, za Carinu E ide samo org. hladnjak, preko 400 evra je cena...

Podeli ovaj post


Link to post

Uf, izgleda da nije do benzinca, ili dizela vec do godista, modeli 96-97 nose ovaj skup, samo original hladnjak, a to gadja tebe po godistu...

 

Doduse, jedino je sasija relevantna, i po njoj se odredi hladnjak, ali cisto da znas.

 

Raniji modeli Carine E imaju i aftermarket zamenu, koja je duplo, ako ne i vise jeftinija.

Podeli ovaj post


Link to post

×