Jump to content
TcS

Nesavršeni vozači

Recommended Posts

Mozda nisu bahati nego samo nemaju pojma sa voznjom i parkiranjem :D

Kako ljudi parkiraju stvarno se cesto zapitam da li je to bahatost ili neznanje.

Meni se desi da ako pomislim da sam se suvise priblizio susednom vozilu

(da ne moze dovoljno otvoriti vrata) ponovo se pomeram da napravim mesto i to bas zbog situacije kao na slici sa ovim Polom.

Jedan ga zase... i onda krece lancana reakcija :D

  • Upvote 2

Podeli ovaj post


Link to post

poneka slicica sa NBG ;)  Zasto auto parkirati na jedno parking mesto kad moze na dva  :angry:

 

post-2218-0-12122200-1476025532_thumb.jpgpost-2218-0-90174500-1476025540_thumb.jpgpost-2218-0-45929400-1476025551_thumb.jpg

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Bahato, nema sta...dffbccae4ec02ffac49aa96bf7ffeb33.jpg

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

  • Upvote 3

Podeli ovaj post


Link to post

Toyota je to , zaslužio je na dva mesta da stane ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Nikako to ne mogu da razumem. Nikako! Pizdim od takvih

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

Bezobrazluk, ajd da nije imao gde da stane ako se stiti od tudjih vrata, mesta koliko hoces da biras. Jba...

 

Gesendet von meinem VTR-L29 mit tapatalk

Podeli ovaj post


Link to post

Kod takvih bih najradije parkirao do vozacevih vrata da ne moze ni da udje izmedju dva auta, a kamoli u auto...Jedino me brine onda njegova osveta. Izlupa npr soferku, i nemam novu nigde ni da porucim :D

 

A da ga cekam sa strane i gledam reakciju, nemam vremena.

 

 

Mada....prosle godine sam imao inostrani duel sa jednom grkinjom bas iz istog razloga. Parkirali smo malo dalje od plaze gde smo bili i predvece kad smo hteli da krenemo nazad vidim par slobodnih mesta bukvalno ispred ulaska na plazu. Skoknem do kola da priblizim auto i kad tamo nije nego. Punto ukoso na ta dva parking mesta. Ja nekako pored bas al totalno uz auto da ne mozes ni da pridjes izmedju. Kako sam ugasio auto tako u retrovizoru neka siroka mala bundeva mase rukama. Kapiram sta sad ostavio sam ti mesta kod vozaca. Izadjem i sad krece psihologija takvih ljudi sto se tako parkiraju. Kazem joj ne vidim problem pomeri levo i bice vise mesta za oboje. I krece...ti si dosao u moju zemlju i tako se ponasas, normalno da sam tako parkirala, ko je jos luda da u pola 8 dolazi na plazu????

 

Ko je sada lud??? :D

 

Uglavnom se svodi na punu glavu frustracija i ne gledanja dalje od sopstvenog nosa. A likovi kao doticni RAV...i vecinom BMW vlasnici to rade iz bahatosti i da im slucajno neko ne ogrebe farbu na takvim mestima prilikom otvaranja vrata...

Podeli ovaj post


Link to post

Kod takvih bih najradije parkirao do vozacevih vrata da ne moze ni da udje izmedju dva auta, a kamoli u auto...Jedino me brine onda njegova osveta. Izlupa npr soferku, i nemam novu nigde ni da porucim :D

 

A da ga cekam sa strane i gledam reakciju, nemam vremena.

 

 

Mada....prosle godine sam imao inostrani duel sa jednom grkinjom bas iz istog razloga. Parkirali smo malo dalje od plaze gde smo bili i predvece kad smo hteli da krenemo nazad vidim par slobodnih mesta bukvalno ispred ulaska na plazu. Skoknem do kola da priblizim auto i kad tamo nije nego. Punto ukoso na ta dva parking mesta. Ja nekako pored bas al totalno uz auto da ne mozes ni da pridjes izmedju. Kako sam ugasio auto tako u retrovizoru neka siroka mala bundeva mase rukama. Kapiram sta sad ostavio sam ti mesta kod vozaca. Izadjem i sad krece psihologija takvih ljudi sto se tako parkiraju. Kazem joj ne vidim problem pomeri levo i bice vise mesta za oboje. I krece...ti si dosao u moju zemlju i tako se ponasas, normalno da sam tako parkirala, ko je jos luda da u pola 8 dolazi na plazu????

 

Ko je sada lud??? :D

 

Uglavnom se svodi na punu glavu frustracija i ne gledanja dalje od sopstvenog nosa. A likovi kao doticni RAV...i vecinom BMW vlasnici to rade iz bahatosti i da im slucajno neko ne ogrebe farbu na takvim mestima prilikom otvaranja vrata...

Mada nije ta Grkinja htela nešto drugo :D  Btw Meni žene obožavaju da grebu kola . Čudna je ljubav. I nova rolla nije prošla bez ožiljka šmrc

Podeli ovaj post


Link to post

Ista situacija meni jyče u grckoj. Ceo jebeni parking prazan. Kreten stane iza mene da ne mogu lepo dizađem.

Podeli ovaj post


Link to post

DSC_0501.jpg

 

 

Sent from my E5603 using Tapatalk

  • Upvote 1

Podeli ovaj post


Link to post

×