Jump to content
marx

Marko & Yaris

Recommended Posts

Super .

Od koliko K su Xenoni ?

Podeli ovaj post


Link to post

Po magli i kad su padavine ces malo slabije da vidis jer ce se svetlo rasipati

Podeli ovaj post


Link to post

Sinoc se provozah malo,bas je velika razlika :) A sto se tice kise,magle...tek cemo da vidimo :D

 

img0025wj.th.jpg

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

jel si progledao sinoc :D

sa Xenonima se vidi mnogo bolje nego sa obicnim sijalicama samo je bolje uzeti 4300K nego 6000K jer se manje raspiaju kad su padavine i magla

Podeli ovaj post


Link to post

Zahvaljujem se Nessi na vrhunskim felnama, sve je na mestu kako treba :) ovako Yaris izgleda za leto :)

 

YJRib.jpg PUAY0.jpgWxqFt.jpg P92Tn.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Odlicno izgleda ;D

Podeli ovaj post


Link to post

Mare, Svaka čast!

 

Dakle, Nešine felne u Čačku završile. 8)

Podeli ovaj post


Link to post

Spustanje ce morati malo da saceka, ima jos ulaganja do leta, ali kacicu slike kako budem vrsio dodavanje/izmene na kolima ;)

Hvala @Cp6uH @Toške :)

Podeli ovaj post


Link to post

Yaris je isao danas na kompletno pranje :D ali imali smo i drustvo Lexusa, drugar dosao iz Svajcarske ..

 

2qlcp05.jpg

 

4h4685.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

Odlican, jedino ne volim ovo farbanje stop svetala, cudi me da su ga pustili na tehnickom, u CH je pregled strog kao u Japanu....

Podeli ovaj post


Link to post

Jedno pitanje, mozda ste vi imali takvih problemcica, desava mi se u poslednja 2 dana da imam problem sa ubacivanjem u drugu brzinu :S u sve ostale brzine ulazi normalno, ali kad hocu u drugu da prebacim imam osecaj kao da nije menjac nego neka poluga, tesko nesto ulazi itd. Sta vi mislite o cemu se radi?

Podeli ovaj post


Link to post

mirise na sinhron druge... jel krci? jel samo iz 1. u 2. ili i i kad vracas iz 3. u 2.? na koliko obrtaja? daj malo vise podataka.... za ovakve stvari najcesce mora menjac dole pa da se vidi tacno, mozda je i neki zupcanik... a mozda neko ima i pametniji predlog :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ne krci nista, znaci kad prebacujem iz 1. u 2. a i kad vracam iz 3. u 2.brzinu ....svejedno koliko obrtaja u pitanju da je. Moracu kod majstora da vozim da vidim o cemu se radi posto ja o tome ne znam nista :)

Podeli ovaj post


Link to post

skidanje menjaca je skupo, pa ako ti je lamela pri kraju menjaj i to, da ne bi opet placao ruke uskoro

Podeli ovaj post


Link to post

Vozicu ga sutra ujutru kod majstora pa javljam o cemu se radi :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ipak se toyota ne da pokvariti :D Akumulator nije bio lepo pricvrscen i pomerio se doosta, samim tim 2. brzina mi je udarala (ona poluga-sajla kako vec) u akumulator i zato mi nije dalo da prebacujem lepo -.-. To samo moze meni da se desi !

Podeli ovaj post


Link to post

Xaxaxa, Ooo Boze...cuto dobro je samo to :D

Podeli ovaj post


Link to post

1z57xaq.jpg

 

Fali mu krovni spojlercic :) to je u planu, samo da se skupe pare..

 

9ubsko.jpg

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×