Jump to content
seka_pedja

Pedja i Toyotu Camry 1.8 1983. god.

Recommended Posts

Dragi Toyotasi,

 

Imam Toyotu Camry 1.8 1983. godiste. Moze li mi neko reci kako izgledaju matice za alu felne za nju s obzirom da sam kupio alu felne 14'' od Celice koje se uklapaju. Pozdrav!!!

PEDJA

Podeli ovaj post


Link to post

Konusna matica na felnu sa ravnom rupom misli mda nije dobro resenje, mala je povrsina naleganje

 

Jel to OEM felna od celice, imas li sliku? Sliku rupa izbliza?

 

Imas tih matica po otpadima, jos neki japanci ih nose na OEM felnama, a mislim da sam ih video i na nekom starom jaguaru.

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Pa nemam sliku ali u pravu si, oko rupa ima kao prsten za sajbnu. Malo ti bezveze opisujem ali razumes me. Ako negde ima takvih matica javi ako saznas, molim te.

Podeli ovaj post


Link to post

Drugari moji,

 

Mozete li mi reci koliki je korak na brezonima za Camry 1983 (1,25 ; 1,5 ili vec neki drugi) da kazem coveku na otpadu. Da li mi pasu matice sa ravnom podloskom mozda od Celice posto su alu felne 14' od nje? Malo sam dosadan, izvinite. Pozz PEDJA

Podeli ovaj post


Link to post

Neso,

 

Upetljao sam se oko matica za alu felne za Camryja. Imam 14'' od Celice koje lepo lezu i brezon viri neki 1cm-1,5cm. Vec su me drugari na forumu posavetovali da bi bilo dobro da idu matice sa ravnom podloskom. Ima li ih neko i da li mozda pasu od Celice. Znam samo da ne smeju biti duze od 30-35mm maksimalno i bez konusa. Bilo bi mi drago da mogu da nadjem odgovarajuce matice da od proleca stavim ove alu felne. Pozdrav i hvala na javljanju!

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala drugari, hvala veliko!!! Ako nadjete resenje za moje istorijske matice, javite mi ili mi napisite Vase brojeve telefona

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo ce ti trebati... 12x1,5mm navoj... kljuch je obichno 21mm

 

90942001109wmark.jpg

flat.jpg

129-88e30a20-fa0c-4972-b28f-19afd13e1e65-big.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

DOBRODOSAO, dzvini expert i krunisani kralj felni, matica, distancera... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Pa to bre ljudi, to su te matice sa slike. Znaci, ne mogu da verujem. Zovite me trazite me . Kada je prvi skup? Saljite matice 20 kom. gde ih ima i koja je cena po komadu? Ko ih ima? 0642337737 PEDJA Toplicina S2/2 19000 Zajecar

Podeli ovaj post


Link to post

Toske, hvala puno legendo. Sada si mi potpuno izbacio konuse iz glave. To je to. Vi ste cudo!!! Pozdrav sampioni PEDJA

Podeli ovaj post


Link to post

Dzvini, ove slike su druze cudo jos samo kada bih te matice drzao u ruci bilo bi extra!!! Nadji ih brate, ziv mi ti i ostali drugari, experti itd. Pozz PEDJA

Podeli ovaj post


Link to post

Jedini da se cenkas na nekom otpadu, mislim da je realno za polovne matice dati DO 100 dinara po kamadu,

Ja sam imao novih, ali su otisle po 150 din/kom, ostalo mi svega par komada...

 

 

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

×