Jump to content
seka_pedja

Pedja i Toyotu Camry 1.8 1983. god.

Recommended Posts

Dobro NAM Dosao ! ! !

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Srbine na dobrodoslici. Da li ti znas gde mogu naci matice kao sto su ove gore na slici? Pozzz PEDJA

Podeli ovaj post


Link to post

Pa matice u Toyota radnjama i servisima su 6-8eur po komadu  ???

Podeli ovaj post


Link to post

Dzvini brate pa to je dranje. Znaci 6eura  x 20 kom. = 120eura za matice. Pa da li se to po tebi isplati brate?!

Podeli ovaj post


Link to post

Pa ja ne kupujem matice u radnji nego sam kupio preko ebay-a i to komplet sigurnosnih od 20kom za 60-65eur ;)

 

Jednim udarcem 3 muve :D

Podeli ovaj post


Link to post

Dzvini, jel mozes kralju da mi posaljes link za e-bay pa ako ima da narucimo, a? Ili kako se vec narucuje? Hvala ti. Pozzz PEDJA

Podeli ovaj post


Link to post

Npr.

 

http://cgi.ebay.at/20-ALUFELGEN-RADMUTTERN-TOYOTA-SUPRA-MA-62MM-55MM-/380281058511?pt=Rad_Reifenzubeh%C3%B6r&hash=item588a8474cf#ht_4115wt_905

 

Najjednostavniji nachin je da nadjesh link radnje ili ovako na ebay-u i poshaljesh dechku iz BGa saa Banovog Brda koji uzima oko 20% na ukupnu cenu sa slanjem do Austrije...ako ne nadjesh nishta drugo po otpadima recimo...onda ti predlazem da tako kupish...chucemo se vec josh ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Hocu druze kada budem stigao. Ukucaj na netu Toyota Camry 1983+pictures i videces je . Ona je hatchback model, podizu se 5-ta vrata zajedno sa staklom. Pozdrav Karadza!!! PEDJA

Podeli ovaj post


Link to post

Npr.

 

http://cgi.ebay.at/20-ALUFELGEN-RADMUTTERN-TOYOTA-SUPRA-MA-62MM-55MM-/380281058511?pt=Rad_Reifenzubeh%C3%B6r&hash=item588a8474cf#ht_4115wt_905

 

Najjednostavniji nachin je da nadjesh link radnje ili ovako na ebay-u i poshaljesh dechku iz BGa saa Banovog Brda koji uzima oko 20% na ukupnu cenu sa slanjem do Austrije...ako ne nadjesh nishta drugo po otpadima recimo...onda ti predlazem da tako kupish...chucemo se vec josh ;)

 

Kakva je situacija sa carinjenjem kod ovakvog naručivanja? Naručio bih ratkapne vrednosti 45evra + DHL, ima li šanse da me i carina dodatno oglobi.

Podeli ovaj post


Link to post

Dragi Toyotasi,

 

Toske, Vlado i svi ostali drugari veoma mi je zao sto nisam mogao da dodjem na Divcibare na Toyota skup. Meil sam video tek danas jer mi je posao na gradjevini takav od jutra do mraka pa nisam gledao postu danima. Verujem da cemo se uskoro videti na nekom drugom skupu. Pozdrav za sve drugare!!!!

PEDJA ZAJECAR

Podeli ovaj post


Link to post

Peđa, važno je da se radi, skupova će biti!  ;)  Sledeći je relativno blizu (NAVAK staza), pa ako si raspoložen da budeš obavešten na vreme vezano za skup i TcS pusti mi broj moba preko PM-a, kako bih te ubacio u grupu koja dobija mass-sms.  8)

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala sto ste se javili! Moj broj mobilnog je 064 233 77 37 Pedja Zajecar

Jos jednom, veliki pozdrav!!!

Podeli ovaj post


Link to post

×