Jump to content
tesa

tesa & MR2

Recommended Posts

poz opet i od mene uzeo sam toyotu mr2 96 godina extra oprema klima koza i ostalo evo slikuica i upravo evo je kod majstora lakira se tj nema nesto puno samo se osvezava

Podeli ovaj post


Link to post

Zelim ti da je sto pre dovedes u red i da se vidimo na nekom od sledecih velikih skupova.

Podeli ovaj post


Link to post

Pozuri sa sredjivanjem, Jun je veoma blizu.  :)

Podeli ovaj post


Link to post

evo danas se rastavlja pa otprilike ya desetak dana treba da se sredi nesto da bude gotova

Podeli ovaj post


Link to post

naravno njena fabricka crvena samo cista fabrika sa 17 felama i to je to netreba preterivati e3 sad ako ko ima vozacevu targu i vozacevo staklo vrata takodje i stoplampu zadnju lijevu tj vozaceva strana bio bih zahvalan i ovako a i sa evrici da to platim

Podeli ovaj post


Link to post

naravno njena fabricka crvena samo cista fabrika sa 17 felama i to je to netreba preterivati e3 sad ako ko ima vozacevu targu i vozacevo staklo vrata takodje i stoplampu zadnju lijevu tj vozaceva strana bio bih zahvalan i ovako a i sa evrici da to platim

 

Obrati se članu Vladimir Korac mislim da on ima jednu kompletnu u dijelovima.

 

Samo ove stare felge su ti ljepše, a ti kako hoćeš.

Podeli ovaj post


Link to post

znam da su ljepse pitao sam vladimira nista mi nije odgovorio ako ima neko kntakt neka mi da od njega

Podeli ovaj post


Link to post

Vladimir Korac je imao jednu u delovima, prodata je. A i na njoj je bio branik toliko los da ga je bacio..

 

Podeli ovaj post


Link to post

cuo sam se sa njim juce dogovorili smo samo da on bvidi dje sta ima pa cemo nesto napraviti

Podeli ovaj post


Link to post

danas sam malo isao do svog pekara da vidim sta je uradio i iznenadio ssam se malkice sve je na svom mjestu neki varovi su kalaisani sta je vec radio sam big zna jedino mi malo ivice haube i blatobrana nisu nesto posebno uklopljeni

Podeli ovaj post


Link to post

evo friske i pijane od veceras

 

11102010081.jpg

 

11102010082.jpg

 

11102010083.jpg

 

11102010079.jpg

 

11102010080.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

evo malo start al radila je pre toga jedno pola sata jebu je malo svjecice

 

Podeli ovaj post


Link to post

Bitno je da pivo nije palo, znaci mirno i lepo radi.  :)

Podeli ovaj post


Link to post

naravno i to jelen a jos trokira stta mislis kako ce da bude kad svecice zamjenem

Podeli ovaj post


Link to post

ja mislim da su dizne zapsene vis kako neku knedlu guta il je mozda filter za gorivo....

ja mislim kad svecice zamenis da ce bude isto :)

 

e teso mani se corava posla nego sredjuj ta22,ti rece na leto gotova ?

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×