Jump to content
Vladimir

V TOYOTA club Serbia skup - Divčibare (Valjevo)

Recommended Posts

Drugari, ovde nema glasanja ;)

ok,nema glasanja ali nema ni konkretnog odgovora  jel ce biti skupa ili ne i koja je opcija aktuelna imajuci u vidu vremensku prognozu  za nedelju....

Podeli ovaj post


Link to post

Zdushane, ti još nisi na spisku?

 

Mićo, strpi se ;)

Podeli ovaj post


Link to post

TcS tim pregovara o svim mogućim opcijama, samo malo strpljenja. Najkasnije sutra ćemo imati i zvaničnu odluku.

Podeli ovaj post


Link to post

Nisi na spisku za skup na Divčibarama u opšte, tako da ako ćemo o demokratiji barem bi tu trebao da se prijaviš.

 

Ljudi, strpite se, donećemo najbolju moguću odluku.

Podeli ovaj post


Link to post

Nisi na spisku za skup na Divčibarama u opšte, tako da ako ćemo o demokratiji barem bi tu trebao da se prijaviš.

 

ali on je prvo pero tcs foruma... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

@Zdushan,

 

trebalo bi ≠ morati

 

 

@Mića,

 

pa JESTE, niko to ne spori :P

Podeli ovaj post


Link to post

ali on je prvo pero tcs foruma... ;)

 

Ljudi nije on Pero on je Dusan  ???

Podeli ovaj post


Link to post

Seiz, to mu je titula ;)

Podeli ovaj post


Link to post

TcS tim pregovara o svim mogućim opcijama

kad vec PREGOVARATE, vidite onda da bude bar 17 stepeni bez vetra da bi nam svima bilo koliko toliko prijatno i fino :D

salu na stranu, ajd ozbiljno zbog ljudi koji nisu aktivni na forumu a dobili su poziv e mailom....cisto red je obavestiti na vreme koja je opcija u pitanju  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Naravno Mićo, sve znamo, radimo. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

S obzirom da je danas zabeleo sneg na nekim planinama mislim da nije bas pametna idea paliti rostilj i cupkati na livadi oko vatre. Ipak je to planina...... :(

Podeli ovaj post


Link to post

:D Meni ce biti najlakse, cupkacu samo na jednoj nozi.  :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

Zdushane, oboica niste :P

 

Nesso, LOL :D

Podeli ovaj post


Link to post

Ako ja mogu da dodam, jedne godine smo imali zatvaranje sezone na Vencu(isto mesto gde je bio i TCS rostilj), bilo je 10 stepeni, znali smo to, iskreno...najmanje ljudi od svih rostilja koje ja organizujem u ime HCS za Novi Sad...

 

U sustini, tvrdokorni fanatici i japanofili poput mene bice na livadi ceo dan, ja dolazim bez obzira na sve, ali da bismo zadovoljili sve..mozda bolje o svemu razmisliti.

 

A ekipa sa spiska i koja nije na spisku, bolje guglajte gde da idemo u kafanu, angazujte prijatelje i poznanike iz tog regiona za neki zanimljiv predlog...

Podeli ovaj post


Link to post

Nazalost, 17. imam porodicne obaveze, a bas sam zeleo da dodjem :( Videcemo se na nekom mini skupu uskoro.

Podeli ovaj post


Link to post

Odlukom TcS tima SKUP SE ODRŽAVA bez odlaganja.

 

Meso, piće i ostale potrepštine se nose kao i na predhtodnim skupovima.

 

Što se tiče roštilja, kesa za đubre, čaša to je obezbeđene. Ostalo, nadovežite se ko šta može:

 

- digitalni aparat,

- kamera,

- ćumur,

- misi suncobran (ako neko ima),...

 

 

 

Osmeh na lice i dobar put u nedelju ;)

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Evo drugari ovog puta vam se i ja pridruzujem.

Samo me interesuje ko ide iz pravca kg-a preko Cacaka,da se pridruzim ekipi. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Svi koji su prijavljeni dolaze iz Beograda, Novog Sada, Valjeva i Čačka. Čačani se skupljaju u 9:00 h kod tržnog centra Roda(obilazni put oko Čačka ka Požegi). Tu te čekamo.  ;) Ostaviću ti svoj broj tel. na pm, pa me nazovi za detalje.  

Podeli ovaj post


Link to post

1.  Vladimir

2.  Toške

3.  uroselika

4.  Vojislavbb

5.  Filip

6.  Pop (Subaru Impeza)

7.  Nessa

8.  Cp6uH

9.  Wazzuu

10.TRIO_driver

11.MAGY

12.Edi

13. Našud

14. Truly

15.VAM

16. Mitar_bgd

17. _SuLjA_

18.

 

 

 

 

 

 

 

Gosti:

 

#1. TOYOTA Čačak

#2. Urban Taxi (Urban Cruiser)

Podeli ovaj post


Link to post

Dajte ljudi budite malo optimisti....ako je hladno, postoje jakne, ako smo gladni spremićemo klopu, ako ne daj bože padne kiša, sklonićemo se negde. Za sve postoji rešenje...malo truda i napora i na kraju ispadne sjajan rezultat. Nemojte obeshrabrivati ove druge ljude ako je ovih dana neka kao nazovi kiša. biće sve u redu kao i pre. Dajte da idemo i da se zezamo i da ovo malo okupljanje dignemo na viši nivo.

 

E a sto se kafana tiče, mozemo sa kišom ili bez, ali ako neko hoce da me vrati kući, slab sam na kafane :P

Podeli ovaj post


Link to post

1.  Vladimir

2.  Toške

3.  uroselika

4.  Vojislavbb

5.  Filip

6.  Pop (Subaru Impeza)

7.  Nessa

8.  Cp6uH

9.  Wazzuu

10.TRIO_driver

11.MAGY

12.Edi

13. Našud

14. Truly

15.VAM

16. Mitar_bgd

17. _SuLjA_

18. Mitrix

 

 

 

Gosti:

 

#1. TOYOTA Čačak

#2. Urban Taxi (Urban Cruiser)

Podeli ovaj post


Link to post

Pratim temu i da sad kazem svoj stav..

 

Ja sam osoba koja je izuzetno aktivna na ovakvim skupovima, ja posecujem Honda skupove, Toyota, Mazda, Mitsubishi skupove. 402m, CBC rostilj, oldtajmerske skupove,KOE Kragujevac, Palic, Vrbas 201m, sajmove, itd.

 

Znaci, na kontu imam najmanje 10 dogadjaja godisnje, sto bi se reklo u corbi sam svakoj mirodjija.

Ujedno, zbog pozicije u kojoj se nalazim, ja sam i organizator vecine dogadjaja u Novom Sadu i okolini, a uvek organizujem istu ekipu i kad idemo na druge skupove.

 

Iskreno, vreme je najbitniji faktor. Vreme nam sad ne ide na ruku.

 

Na otvaranju sezone sad u nedelju, skupio sam 35 Hondi i bilo nam je vrhunski:

 

IMG_9491.jpg

 

IMG_9494.jpg

 

IMG_9495.jpg

 

IMG_9500.jpg

 

IMG_9512.jpg

 

IMG_9525.jpg

 

IMG_9520.jpg

 

IMG_9537.jpg

 

Znaci, to moze odlicno da se organizuje, i da svi uzivaju, ali jednostavno, nemojte siliti.

 

Ako je lose vreme, to je onda silovanje, i dzabe ste krecili.

 

Ja cu doci, jer hocu da se druzim, hocu da vidim meni drage ljude koji misle isto kao ja, dele istu strastu, voze i vole Toyote.

Ali da se smrzavam, i cupkam oko vatre, necu..

 

Zato cu da sacekam sa kupovinom hrane i svega do Valjeva, kako tamo bude, tako cu odluciti.

 

Ako bude kao i do sada, idem u najblizu kafanu, jer mi nije do krkanja, vec ta voznja do Divcibara i nazad, druzenje, konvoj, zezanje, prica, a to moze itekako za stolom.

 

Secam se Mazda skupa pre par godina, nasli se na parkingu, pricali, vozili se u koloni, seli na kraju u kafanu i odlicno se proveli i druzili.

Secam se i odlicnih rostilja(poslednji jedinstveni CBC rostilj, pre nego sto su svi otisli klubovi sa njega), na Vencu, evo ovaj Hondin od nedelje..

 

Ali se secam i rostilja iz oktobra 2010. godine, zatvaranje sezone, bilo je prisutno 10 automobila, jedan BGD i 9 NS i Vojvodina, jer je bilo 10 stepeni, hladnjikavo i...jako slicno vreme sad.

 

Izvucite zakljucak, vidimo se na Divcibarama, ali da li cu biti 5h na poljani, ili 4h u restoranu, znacu u nedelju.

Podeli ovaj post


Link to post

Vidimo se na Divcibarama, ali da li cu biti 5h na poljani, ili 4h u restoranu, znacu u nedelju.

PLUS 1

 

Podeli ovaj post


Link to post

×