Jump to content
duskoradanovic

Dusko i Toyota Corolla 1993

Recommended Posts

Pozdrav svima !

 

Ja sam Dusko iz Kraljeva imam toyotu corollu 1993 godiste (ali meni je odlicna,)molim vas za pomoc naime motor radi odlicno ali samo kad je pod saugom,cim dostigne radnu temparaturu i kad upalim svetla mnogo mi trese volan kad iskljucim svetla manje ali trese .alternator je dobar kais zategnut  sta moze da bude po meni jedino protokomer imali ko da mi pomogne jer ovi majstori u kraljevu mi jebase majku  hvala unapred dusko

Podeli ovaj post


Link to post

Pre svega dobro nam došao.

 

Što se tiče problema, obrati se članu "Pop", verujem da će ti on rešiti problem. Inače momak je iz Ča ;)

 

Okači neku sliku Corole.

Podeli ovaj post


Link to post

Pozdrav svima !

 

Ja sam Dusko iz Kraljeva imam toyotu corollu 1993 godiste (ali meni je odlicna,)molim vas za pomoc naime motor radi odlicno ali samo kad je pod saugom,cim dostigne radnu temparaturu i kad upalim svetla mnogo mi trese volan kad iskljucim svetla manje ali trese .alternator je dobar kais zategnut  sta moze da bude po meni jedino protokomer imali ko da mi pomogne jer ovi majstori u kraljevu mi jebase majku  hvala unapred dusko

Ne znam kod kojih majstora si bio, ja sam zadovoljan ovdasnjim majstorima. Javi se na PP, posto smo zemljaci, da cu ti kontakt coveka koji meni odrzava auta. Pozz

Podeli ovaj post


Link to post

Dobrodosao! Nadam se da nije nista strasno i da ces brzo i lako resiti problem.

Podeli ovaj post


Link to post

×