Jump to content
toyotafun

Nenad kupio MR2

Recommended Posts

Da li neko zna nešto ovoj celici.

http://www.polovniautomobili.com/oglas1066323/toyota_celica_cabriolet/#1

ako je ok, da je uzmem preko leta???

 

Napisah već negde da mi je poznat auto, ali nisam siguran da ga znam... Isto cabrio crna, BG table, ali drugačiji enterijer, a vidim da je kod ovog nov... Pozovi čoveka, raspitaj se osnovno, ime, gde ju je servisirao,... i to mi pusti preko PM-a (ne ovde javno!).  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ova Celica izgleda jako lepo a ako je i očuvana kako izgleda na fotkama onda bi vredelo pogledati je.

Podeli ovaj post


Link to post

Koliko sam nacuo ta MR2 je sastavljana od dve i treba dobro proveriti papire i motor :(

 

A ostalo je sve ok ;D :P

Podeli ovaj post


Link to post

hvala. pričao sam jutros sa prodavcem. on je uzeo u razmeni za bmw.

mora da se pogleda ali nije baš blizu. šta gledati od papira ako je sastavljena iz dve?

Nn

Podeli ovaj post


Link to post

izgleda da u srbiji stvarno ima mr2 koliko prstiju na ruci, pa ću ipak da pogledam svaku koja se pojavi u prodaji i to sa mehaničarem

pa da onda donesem zaključak da li je ok ili ne.

priče su jedno a konkretan pregled drugo.

 

isto tako gledajući sredjivane mr2 mislim da je fabrički izgled najlepši i da ne treba

baš ništa raditi spolja, osim neke folije u boji koja uvek može da se skine.

unutra svakako može da bude bolje.

 

vlada mi je jednom napisao da je možda čak i bolje da potražim mr2 mk3 jer može i da

se uveze a i ima neka dobra rešenja koja stariji model nije imao, tako da i to ostaje

kao mogućnost. u svakom slučaju videćemo se na nekom druženju, ili za 2-3 meseca ili za 2-3 godine.

Podeli ovaj post


Link to post

vlada mi je jednom napisao da je možda čak i bolje da potražim mr2 mk3 jer može i da

se uveze a i ima neka dobra rešenja koja stariji model nije imao, tako da i to ostaje

kao mogućnost. u svakom slučaju videćemo se na nekom druženju, ili za 2-3 meseca ili za 2-3 godine.

bolje pecaj mk3, po mogucstvu iz uvoza, mala je razlika u ceni modela od pre 20 god{koji ne moze da se uveze}i poslednjeg koji moze da se uveze, kupujes noviji auto, ovi iz devedesetih koji su dosli ovde su prosli sito i reseto i verovatno bi na tu cenu imao jos ulaganja a opet imas auto star 20 i kusur godina, osim ako nisi bas fan samo tog modela mr2 ;)

Podeli ovaj post


Link to post

recimo da sam fan zadnjeg pogona, targe, japanaca...i još po nečega...

a jedino što to zadovoljava trenutno je mr2

Podeli ovaj post


Link to post

Do sada sam mislio da je targa kada skinem samo pola krova a ne ceo...

Znači da budem precizniji-targa krov iz 2 dela.

Podeli ovaj post


Link to post

Mislim na krov iz 2 dela kao mr2 ili nisan 100. Da se skine recimo samo deo iznad vozača.

Ali sada vidim na slikama da je targa i ovo drugo.

Podeli ovaj post


Link to post

Ta varijanta koju pominjes je bolja sa aspekta ucvrscivanja karoserije, jer nema potrebe do ojacavanja karoserije zbog uvijanja.

 

Za razliku od kabrioleta, koji MORA da ima ojacanja, da se ne bi savio, cime se dobija na tezini(a ona je smrt za ostale parametre), kod targe se ide dva puta, potpuna targa kao Supra MA70, Porsche 911 itd(Supra recimo nije ojacana, i zna se da su non targa Supre bolja opcija za tuning, jer su cvrsce), i polu targa, kao Nissan 300ZX, 100NX, pa i MR2..

Podeli ovaj post


Link to post

Trio, pod opcijom polu targe podrazumevas kada ima po sredini stub, jel?

Podeli ovaj post


Link to post

taj crveni fazon ferari je bio na prodaju i kada sam ja kupovao MR2 negde u Pancevu se prodavao. Ne znam da li ga isti covek prodaje ali meni nije delovao kao najsrecnija opcija i da je u nekom narocitom stanju. Nisam ga gledao, samo moja slobodna procena!

Ukoliko nije u PA onda neko jako brzo pokusava da ga se resi ;-)

Podeli ovaj post


Link to post

Ne bih kupio repliku nikad u zivotu, pa makar i da je kit - sraf na sraf...

Podeli ovaj post


Link to post

A sto se tice ovog iz KM treba videti po broju sasije, ali mislim da spada u prvu gen. tj nije 92 god vec vrv 91 ili malo stariji. isao sa 14icama fabrickim pa se trap razlikuje tj. manji diskovi itd. to Korac mnogo bolje i detaljnije zna pa samim tim moze da komentarise da li je uopste bitno bolja verzija 92-93 koju nas dvojica posedujemo.

Podeli ovaj post


Link to post

@ Vojislavbb:

+1

ni ja!

Podeli ovaj post


Link to post

ova "replika" je u jadnom stanju a traži 4000 za nju i nalazi se u staroj pazovi. stalno ponavlja kako su ga samo felne koštale 1500

evra i kako ima Remus. j..beš felne pa odmah bih ih skinuo i dao bilo kome...

pogledao sam ga pre oko 2 nedelje, onda je nestala sa oglasa i opet se pojavila pre neki dan.

bolje da proda za delove jer kako je upropašćena cena je boli glava.

 

ova sa kosova, koja je u preševu, je 92 koliko sam pogledao, jer sam dobio broj šasije i motora

tako da ništa do daljnjeg...

 

ali hvala što me obaveštavate....čekam...čekam...kao VAM, ako treba i 2-3 godine

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

daj br sasije da proverim, nikako nisam siguran da spada u MR2 Rev2, ali necu da tvrdim ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Revision 2, MR2 MK2 2.0GT with chassis numbers from 0059267 to 0087640.

 

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

;)

pa kazem ja vama, oko sokolovo imam MR2 :D

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×