Jump to content
toyotafun

Nenad kupio MR2

Recommended Posts

Auto extra izgleda. Oteraste, nesvesno coveka u Honda club.  :D

Podeli ovaj post


Link to post

...I moja zena htela samo Rav4, sa troja vrata...ali znas onu..."baba dala banku da udje u kolo, a posle bi dala dve da izadje"  :D...ja prodadoh ganc nov auto i kupih Celicu, a onda i cerkin C3, da bi kupio Yareta TS...i tako u krug...TTT  (Today,Tomorrow,TOYOTA)  :D  :D  :D...potpuno te razumem  ;)

Ali, kako da ti pomognemo, kad nema MR2 kog bi ti zeleo, a verujem i mnogi od nas? Da mi lepo lock po ovoj temi, pa sve ispocetka?  :D

Podeli ovaj post


Link to post

ma pusti da pričamo. lock kada kupim...

barem priča ne košta a i svi se zabavljamo

Podeli ovaj post


Link to post

Nek ostane, svaka prica je vredna, bice jos ljudi sa snom o MR2, a ovo ovde je korisno stivo za iste.. :)

Podeli ovaj post


Link to post

onda se drzi mr2, zasto da i ne pogledas onu na kosovu, na fotkama deluje dobro, auto je sigurno farban i pitanje je sta je ispod te boje!?kada bi mogao da se dogovoris negde na pola puta da se nadjete, ili jos bolje da dodje do beograda, zakazes u servisu pa ako je sve tako kako ti kaze preko telefona kupujes + cena za gorivo sto ti je dovezo auto na noge, ako te slagao i ispostavi se da nesto nije u redu onda dovidjenja i prijatno, drago mi je sto smo se upoznali....posteno, a ti lepo kreni u raspitivanje kako ide prebacivanje sa kosovskih tablica, trazi mu br.sasije da se auto proveri da li neko place za njim... ;)

Podeli ovaj post


Link to post

pogledao sam hondu. lepa je ali nije toyota.

motor ok, limarija ok. unutrašnjost cela treba da se promeni a godine ga ubijaju.

cena je ipak malo veća ma koliko sve bilo dobro.

supra u turingu mi izgleda bolje a i jeftinija je. samo da stavi migavac i još po nešto.

 

ova sa kosova nije registrovana i nema šanse da je doteraju bilo gde bliže.

raspitao sam se direktno tamo kako se može kupiti, vrlo komplikovano

plus što nikoga ne znam da se osećam bezbedno.

znači preskačemo kosovo.

 

ukratko koga interesuje evo:

vlasnik mora do raške da odjavi tablice,(nisu kosovske nego srpske)

zatim u njegovom mestu pravimo ugovor i isplatu

onda ja idem u opštinu da platim porez i prenos

pa idem na tehnički da dobijem probne

i sa njima vozim za beograd gde ga registrujem.

ko meni bilo šta garantuje tamo???

šteta, na slikama lepo izgleda.

Podeli ovaj post


Link to post

Imas moju punu podrsku kad je mr2 u pitanju ;-)

 

:D

Podeli ovaj post


Link to post

Nenade, samo da ti prenesem svoja iskustva. Trazio sam auto kakav sam hteo 8 meseci, i nasao i vise od toga. Nista drugo nije dolazilo u obzir (doduse nije mi bila frka, imao sam Mitsubishija), i na kraju sam zadovoljan. Sto bi se reklo strpljen-spasen.

 

Nemoj pogreshno da me razumes, kupi i Hondu ako zelis, ne sumnjam da je dobar auto, ali hocu da kazem da dugorocno trazenje moze da se isplati samo tako. Srecna potraga ;)

Podeli ovaj post


Link to post

u pravu si, to sve vreme i govorim, ali znaš kako je, čovek voli sve da gleda...

imam auto,

mr2 bi bio drugi.

želim da ga kupim iz zadovoljstva, subota, nedelja...

ne žurim, i ako kupujem auto od 20 godina neka bude onaj koji želim

zato sam i postavio ovo, da mi svi koji vole mr2 pomognu i daju savete.

hvala unapred

Podeli ovaj post


Link to post

ne bas, vec sam ja mr2 trazio jedno 3 god ;-)

istina ne bas intenzivno al sam trazio!

 

Samo lagano..

 

Dobar je to autic, a i zanimljiv za voznju skroz!

Podeli ovaj post


Link to post

Postavi osnovne parametre

poreklo vozila, koliko je vlasnika promenio i kako je auto odrzavan, da li je bio lupan itd, motor i menjac neka ti budu najmanja briga jer to se uvek da srediti, naci ce se auto, samo je pitanje vremena, sto se one celice tice, tu mi se ne dopada jer se po papirima vodi na 79 godinu a auto je 92-79 je bio potpuno drugi model, mozda je to izmedju ostalog razlog hitne prodaje.celicu je lakse naci, ali....poenta je MR2  ;)

 

Podeli ovaj post


Link to post

Doduse ne pise nigde datum postavljanja oglasa... moyda je od pre xy godina...

19.03.2010, negde sam video da je oglas okacen pre 14 dana!?

Zar to nije MR2 Vlade VAM-a?!  ???

nemam pojma!?lici...

Podeli ovaj post


Link to post

taj oglas stoji preko godinu dana i odavno je prodata.

nema šanse da nisam prošao ceo net i sve video jer mi je net posao...

znači trenuto nema, što ne znači da se neće pojaviti.

Podeli ovaj post


Link to post

Da, da...

 

To je moja mr2!

Samo ako pogledate malo bolje, ovde levi deo zadnjeg branika sasavim citav a mene na parkingu ogrebali pre ravno godinu dana tako da je fotka solidno matora ali jesu fotke moje mr2 :D

Hitt...

Samo lokacija Ada mi nikako nije jasna, ali dobro...

Mozda bi neko mogao da zvrcne taj br!

A?

Podeli ovaj post


Link to post

ma jesam zvrcnuo još pre godinu dana. čovek je kupio od tebe i prodao je posle meseca dana. nemaaaa

a oglas stoji i niko ga ne briše..

Podeli ovaj post


Link to post

cudno!?na istom sajtu sam u bosni video par interesantnih primeraka, tamo ih izgleda ima vise nego ovde, ali da ne rasplinjavamo neku pricu koja je nemoguca....ne treba se mnogo oslanjati na oglas, mozda u direktnom kontaktu sa vlasnikom neke mr2 neko odluci da proda, znas kako kazu, sve je na prodaju, samo je pitanje cene  ;)

a da nije nemoguce pogledaj i zdushanovu temu potrage za yarisom kojih ima ko pleve ali mislim da je dobrog bilo teze naci nego mr2  :D

Podeli ovaj post


Link to post

a ne, nije od mene vec je uzeo od nekog coveka iz kosovske mitrovice u zamenu, pa ja od njega!

Srdjan se zove covek, iz Kg. je;-)

 

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×