Jump to content
toyotafun

MR2 da li je neko prodaje ?

Recommended Posts

Kupio bih MR2 po pristojnoj ceni i solidnog izgleda.

Oglas je otvoren sve dok ne kupim auto, onda ću ga zaključati.

Hvala. Nenad

Podeli ovaj post


Link to post

Koju seriju MR2?

Do koliko novca smatras pristupacnom sumom?

Sta podrazumevas pod solidnim izgledom?

Podeli ovaj post


Link to post

da. malo sam nejasan

90-99 godine

solidan izgled - recimo vladina toyota (nažalost ne prodaje je)

suma oko 4000

pozdrav

Podeli ovaj post


Link to post

To sam bas i ja hteo da pitam.  :-\ :-\ :-\

Podeli ovaj post


Link to post

Onda nikada necesh kupiti MR2 u Srbiji :D

Podeli ovaj post


Link to post

perfektna je nova, naravno

solidna je vladina

ostalo je uglavnom krš, na kome treba raditi previše

eto kada već pitate...

a ne razumem taj cinizam?

treba li da dodjem jednog dana na druženje toyota vlasnika sa nekim vozilom i kada mi pridjete, da vas ladno iskuliram???

ako poznajete nekoga da prodaje ok, napišite, ako ne, nisu vam baš lepi komentari...

ali dobro, bar je tema prva pa je svi vide.

 

setite se ipak Forda:

koji auto je najbolji?  

NOV

Podeli ovaj post


Link to post

Ili je obrnuto...

 

Perfektna je Vladina, solidna je nova... :)

Podeli ovaj post


Link to post

Perfektna je Vladina, solidna je nova... :)

 

Bogme - mrtva trka!  :)

 

 

@ toyotafun - Iskren da budem, nisam prepoznao cinizam ni u jednoj napisanoj rečenici... Da su momci malo neozbiljn - jesu, ali moraš i ti znati da prihvatiš šalu, a sa druge strane da shvatiš u kakav se poduhvat upuštaš, jer tih MR2-ki nema mnogo u Srbiji, kao ni Supri (za koju se raspituješ u drugoj temi) i da se odlično/solidno očuvani primerci NE prodaju! Uostalom, pogledaj koliko je Trio uložio u njegovu Supru (a ona je jedna od boljih u SRB) i biće ti jasno koliko novaca moraš izdvojiti da bi posedovao dobar/soidan primerak!

 

Rečenica Henrija Forda je u to vreme bila na mestu... u današnje vreme to veze nema sa zdravim razumom! Zašto? Zato što onda nisu postojale klase! Pa moja Carina E iz 94-te sa 200.000km je i MAMA i TATA za nove Zastave, Dačije, Lade... ima toga još, ali biću skroman!

Podeli ovaj post


Link to post

Filipe, ta je više puta pominjana na forumu, razvlači se i po oglasima i po Kosovu već nekoliko meseci... I svakako ne vredi tih para!

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam pratio tu temu Nasude da sam znao ne bih ni postavio.. Mada KM reg sve mi to nesto deluje kao ekstra regularno..

Podeli ovaj post


Link to post

ova u KM se prodaje odavno i ko će da ide tamo da je uopšte i vidi?

očigledno da mr2 nema na prodaju, za sada, pa ću sačekati, ima vremena.

u principu važan mi je auto bez karoserije ona može da bude i loša pa da se uradi.

Podeli ovaj post


Link to post

Greska, karoserija je najvaznija od svega, sve ostalo moze da se uradi i promeni ali TRULA, KRIVA karoserija ne moze.

 

Jednom "solidno" polupan auto nikada vise ne moze biti dobar. Pogotovu ako su mu udarane sajtne, pod, zadnja krila, STUBOVI, nedaj boze krov!

Jednom savijan i peglan lim ce veoma brzo pokazati znakove korozije, i onda to tako ide u krug, seces, krpis, farbas, pa za koju godinu ponovo....

 

Ukratko, kod karoserije GLEDAS da delovi koji se ne menjaju na sraf budu u fanrickom stanju! Sve ostalo je manje vazno.

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

+1

 

 

Kad god kupuješ auto, gledaš da šasija i ti sakriveni delovi karoserije nisu truli, krivi, farbani preko kilo gita,...

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

+1

 

To i ja svima pricam samo da je shasija ocuvana, motor mozes odlican da spakujes za oko 1000eur,

a ako je upreden auto to nikada nece moci da se oporavi u potpunosti!!!

Podeli ovaj post


Link to post

ali Vlada ne prodaje.

pa se vraćamo na početak...

 

ima li neko mr 2 na prodaju

ha ha

Podeli ovaj post


Link to post

Kad god kupuješ auto, gledaš da šasija i ti sakriveni delovi karoserije nisu truli, krivi, farbani preko kilo gita,...

svi se slazemo u tome, nema ih puno na trzistu, ako ubodes da je dobra karoserija na ****(auto recenzija) si, ipak su to automobili 15+ godina, sve, ali sve drugo se da lako srediti, lim nikada posle varenja i peglanja ne moze da bude trajan, samim grejanjem gubi na cvrstoci, svaki var pregori lim i to je potencijalno mesto za koroziju,bices miran do 5 godina i to je to. to vazi za sve automobile.....ne znam kako je recimo da se odvojeno uvezu karoserija i motor kao rezervni deo, to je bilo nekada, onda gledas da kupis ovde bas u sto gorem stanju, samo da je registrovan.ovo sto pisem nije nista nelegalno....

 

Podeli ovaj post


Link to post

svaki auto je na prodaju sve zavisi koliko si spreman d aponudis:)

to sam bas od vlade cuo :)

 

Podeli ovaj post


Link to post

Hoće Vlada da je proda, ali ima ona svoju cenu, ako uzmeš u obzir da je jedna od najboljih u Srbiji, verovatno i šire! Uz to, ne verujem da bi je Vlada prodao sa znanjem da će budući vlasnik od nje napraviti plastik-fantastik frankenštajna!  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ne govori u Vladino ime, pošto sam se čuo sa njim i ne prodaje.

Ako bih i kupio od njega, ne bih baš da pravim frankeštajna, ne znam odakle ti takva ideja, pošto se ne poznajemo,

osim, i to je pod znakom pitanja da stavim lambo vrata.

Rekao sam pod znakom pitanja, a ne i da ću staviti...

 

PS šta fali frankeštajnu, jes da mu je mozak kriminalni ali mu je srce pravo.

 

A šta ste se uhvatili ove teme??? Ako imate predlog recite ako nemate ne odmažite.

Naravno da na ovakvom autu ne bih dirao ništa.

 

monmr23quart.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

ova u KM se prodaje odavno i ko će da ide tamo da je uopšte i vidi?

 

Znam jednog koji je sa severa Vojvodine isao cak u Aleksandrovac da vidi auto koji je posle 7 meseci otisao i kupio, a to ti je skoro pa KM, tako da ako nesto zaista zelis... :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×