Jump to content
toyotafun

MR2 da li je neko prodaje ?

Recommended Posts

tek onda ću da dolazim sa zatamnjenim staklima  da niko ne vidi ko je unutra  ;)  :D

Podeli ovaj post


Link to post

auuuuuuuuuu

strasno :( kupi bolje ovaj iz Srbije onda da znamo koje tablice imas :P

Podeli ovaj post


Link to post

tek onda ću da dolazim sa zatamnjenim staklima  da niko ne vidi ko je unutra  ;)  :D

kojim staklima? zadnje nemas, prednje ne smes da zatamnjujes, ostaju ti samo dva bocna, a i to je pitanje da li i koliko smes, uostalom na plavu boju ti bas i ne stoji da ga mnogo zacrnis  :P

Podeli ovaj post


Link to post

Moze da stavi ogledalo efekat pa da se ogledaju svi spolja :D :P

Podeli ovaj post


Link to post

Izvinjavam se na off-u... Dusane brate o kakvom plastik frankenstajnu ti to;).. hmmm.... ne vole svi fabriku kao sto znate....puno srece u kupovini mr2 ,a jos nesto.... ne bih se slozio sa tobom da su svi mr2 primerci u srbiji krs... toliko od mene;)

Podeli ovaj post


Link to post

Verobatno je mislio na ove sto se prodaju ;)

Podeli ovaj post


Link to post

eeeeej...ne minirajte mi temu, na kraju ću kupiti mercedes samo da vas naljutim...

Podeli ovaj post


Link to post

evo za tebe odlican

piecha-design-mercedes-slk-1.jpg

Podeli ovaj post


Link to post

eeeeej...ne minirajte mi temu, na kraju ću kupiti mercedes samo da vas naljutim...

sta bi sa onom plavom, zar ti nisi vec u germaniji? :P

Podeli ovaj post


Link to post

plava je prodata 15 minuta posle mog objavljivanja ovde i slanja emaila da ću doći da je pogledam...

Podeli ovaj post


Link to post

Uuuu ne bi me cudilo da se pojavi ovde c.c.c.

Podeli ovaj post


Link to post

Ne ne sledeci put nemoj da se krijes nego dodji da se upoznas sa ljudima, pa nece niko da kupi auto koji ti se svidja :D

Podeli ovaj post


Link to post

bas mi je zao  :(

ima ih tamo, naci ces, i nemoj da pravis kompromis, ta plava ti je reper sta trazis  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Ja i dalje tražim MK2 ovde ali nikako da se pojavi nešto vredno

Podeli ovaj post


Link to post

Nije ti niko iz ekipe skinuo auto, i ja i Nessa smo se klali na Limundu za model Celice, dok nisam skontao da je to on, naravno da cu da mu prepustim, tako da je isto i za auto, ako je bio dobar, sa dobrom cenom, ne znaci da je neko odavde, dobra kola brzo odu, lesevi ostaju dugo u oglasima...

Podeli ovaj post


Link to post

znam. suviše je dobar bio da ga neki nemac ne bi odmah uzeo. nisam ni pomislio na nekoga ovde.

taj se pojavio istog dana kada sam stavio šta me interesuje i uveče skinut.

to mi se već desilo pre mesec dana tako da i kod njih ode ono što je dobro odmah.

 

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci, uzmi odmor i chuchi u Nemackoj, pa zaskoci odmah cim se pojavi.. :) Dok ti stignes odavde.. prosao voz..

najbolje tako, spojis lepo i korisno, odes na mini odmor 15-tak dana, kupis auto i eto....najbolje tako ako mogucnosti dozvoljavaju ;)

Podeli ovaj post


Link to post

+1 :D

Podeli ovaj post


Link to post

odoh ja za stalno. juče mi došao boss iz londona i zatvorio nam potpuno firmu.... :(  ovaj put se ne šalim :'(

Podeli ovaj post


Link to post

Smor :(

Podeli ovaj post


Link to post

U petak napustio staru firmu (dali mi čak i nešto para) ;D

A danas počeo da radim u auto centru...

Treba da organizujem uvoz automobila !!!  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

U petak napustio staru firmu (dali mi čak i nešto para) ;D

A danas počeo da radim u auto centru...

Treba da organizujem uvoz automobila !!!  ;)

ako sada nista ne uradis..... ;)

Podeli ovaj post


Link to post
Gost
This topic is now closed to further replies.

×