Jump to content
seka_pedja

Velika potrošnja TNG-a kod Toyote Camry 1.8

Recommended Posts

Postovani drugari Toyotasi,

 

Imam Toyotu Camry 1.8 66kw (90 konja i ja 91.) 1983. u dobrom stanju. Hteo sam da Vas pitam da li je normalno sto sam sa 12 kg. TNG-a presao 80 km. Mahom je bila gradska voznja, ali to je 15kg. na 100km. Kako da smanjim potrosnju ako je uopste moguce. Ovako je sve ok. Veliki pozdrav!!! PEDJA

Podeli ovaj post


Link to post

E nije to, nego ne baratam bas dobro sajtom i onda imam utisak da treba uvek da se predstavim. Ja sam prvi koji voli da primi zezanje i da zezam ali ajde sad... Nego sta smo rekli sa TNG-om? Ajde pomagajte, znate, zato ste tu, jel da prelazim na nekog Nemca dizela a? Nema sanse sine nikako. Ma nema sanse. Idemo, sta me zeza?

Podeli ovaj post


Link to post

Hmmmm.... Prvi razlog je taj što se auto vozi! Drugi bi bio da ti je teška noga na papučici gasa... Nadam se da sam pomogao!  :P  :D :D :D

 

 

Malo ozbiljnosti, da je mnogo, mnogo je! E sad, postoji nekoliko faktora koji mogu uticati: poslednji put si sipao na nekoj drugoj gas stanici, moguće da te je radnik zavrnuo, da je loš kvalitet gasa, prljavi filteri,...  Verujem da je običan sistem, ne sekvent? Kako ti radi na leru?!

Podeli ovaj post


Link to post

×