Jump to content
Luka Popovic

mr (Luka) 2 mk3 :)

Recommended Posts

ima na ada huji 16 oktobra trka amaterske karting lige,pa ako si za to mozemo pre toga da odemo na neki trening! :) :) :)

Podeli ovaj post


Link to post

da li je moguce da mi je puklo ovo ?! :)

fotografija0077.jpg

bio sam u mag-u posto su mi oni najblizi,a oni kazu da mora da se ceka 7 do 10 dana! ??? ??? ???

Podeli ovaj post


Link to post

Moguce :( Toliko se ceka od 5-10 dana uglavnom

Podeli ovaj post


Link to post

ima na ada huji 16 oktobra trka amaterske karting lige,pa ako si za to mozemo pre toga da odemo na neki trening! :) :) :)

 

http://www.karting-amateri.com/

 

U Klasi Balans sam (Igor Simovic) ali ne pojavljujem se bash tamo jer mi je nedelja nekako uvek vaznija za druge stvari...a i ostavih malo bogatstvo na Autokomercu :D

Podeli ovaj post


Link to post

nasao sam te tamo,vidim ima te u plasmanima! :) vidim da imas jedno prvo i dva treca mesta ako se ne varam. dakle svaka ti cast! koje ti je najbolje vreme po krugu? aj da odemo jedan dan pre 16. oktobra na huju da mi pokazes neke cake? :D a mozemo i na autokomerc! :)

Podeli ovaj post


Link to post

Na Komercu sam bio negde u sredini liste, valjda 51. mesto od 100 ljudi... najbolje postignuto vreme kruga 59,91s i u 1/8 finala sam uspeo da osvojim 2. mesto i tako prodjem dalje u 1/4 finala koje se vozi u ovu sada prvu subotu, 8.10.2011...Na veliku zalost kartinzi se veoma razlikuju pa je jedan skroz nekonkurentan i ubedljivo brzi a jedan ubedljivo najsporiji i zasigurno poslednje mesto osvaja :(

 

Na Huji ne znam ni dal su merili vreme kada sam ja vozio ???

Podeli ovaj post


Link to post

svaka tebi cast! :) ako mi nesto ne iskrsne doci cu u subotu da te gledam i da pruzim podrsku ako nista drugo! :) meni je rekord 60.756 ali mnogo gubim u onoj sikani posle lakat krivine,pa cu danas da idem malo da je izvezbam! :) kad budes raspolozen za neki drajv javni se pa da idemo :)

Podeli ovaj post


Link to post

e sto je lepo kada totalno neplanirano odluce da vas caste sto ste upisali fakultet! :)

a gde ces bolje investirati neplanirani prihod nego u auto! :D :D

ja odlucih da to ovog puta bude volan...evo o cemu se radi...

pre:

fotografija0069.th.jpgfotografija0070l.th.jpg

 

Posle

fotografija0071b.th.jpgfotografija0072y.th.jpgfotografija0073d.th.jpgfotografija0079f.th.jpg

 

za rad je zasluzan vec poznati majstor sova,a trebalo mu je oko 3,5 h...za gornji i donji deo (kao i za crveni prsten) uzeta je polu hrapava koza,a za rukohvate crna alkantara.covek stvarno radi korektno,ja nemam nikakve zamerke na rad.

Podeli ovaj post


Link to post

Ako hoces da ti izdrzi vise od tri meseca nabavi rukavice. Samo tako ces ga sacuvati.

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

sve je dobro ali ovaj reper na sredini ti bas nije trebao

Podeli ovaj post


Link to post

Simpa odradjeno samo ne znam sta ti je trebao taj nishan??

Podeli ovaj post


Link to post

Profi odradjeno, samo mi reci jesi radio kod matorog ili mladog sove (marka)? Koja je cifra, 70-80e za ovaj rad pretpostavljam?

Podeli ovaj post


Link to post

ma znam da se se lakantara vremenom izglacati,ali to mi je bas fora da izgleda nekako korisceno,a ne kao da je juce izasao iz salona...kao inspiracija je posluzio volan subaru imprece wrx sti koja je nedavno bila na top speed testu a ja sam imao prilike da sednem u nju.

@wazzu

nisam radio kod marka,radio sam kod matorog jer drzi lokal na 100m od moje kuce. 70 e mi je naplatio sve,bez ikakvog popusta za komslije! :D

Podeli ovaj post


Link to post

alkantara je super samo je nisan (reper) visak delova ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Kad padne mrak sve se prolepsa ;D ;D ;D

Podeli ovaj post


Link to post

STI nema alkantru na volanu i nema "nisan".

 

Top speed je prica za sebe... :D :D :D Citiram: U pitanju je automobil na čijoj karoseriji svaki detalj ima neki zadatak. Tako je veliki otvor na poklopcu motora zadužen za snabdevanje kompresora dovoljnim količinama vazduha. Isto važi i za spojler iznad zadnjeg stakla, koji značajno doprivosi atraktivnosti, ali takođe pri većim brzinama „razbija“ vazdušna strujanja i olakšava probijanje kroz vazduh.  :'( :'( :'(

 

A.Kulundzic=K.Blok=Marketing

Podeli ovaj post


Link to post

A ja mislio da je otovor na haubi zaduzen za hladjenje intercoolera, jer mu je usisnik za vazudh Turbine u braniku (bar je na par modela bio tamo)

Podeli ovaj post


Link to post

Srbine suletova je verzija za USA. Tako pise na njihovim forumima za usis na haubi i to je istina ;D

Ove Evropske verzije su gluplje i ne mogu da primirisu USA modelima  :D

 

nije istina

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala ti nisam znao, izgleda da samo Americka ima Kompresor, dok sve ostale imaju Turbinu

Podeli ovaj post


Link to post

Axa i izgleda da se sule zeznuo ugradnjom shortram-a ili cai-a kako god, da je pecurka stavljena na mesto predvidjeno za Amere ima bi sigurno preko 450 sirovih americkih lipicanera :D :D :D

Podeli ovaj post


Link to post

ova u kojoj sam ja sedeo imala je isto uradjen volan.jedino ako je neko bio originalan pa presvukao tako.doduse taj model nije bio slikan za poslednji casopis,ali je bio na tesu...

Podeli ovaj post


Link to post

×