Jump to content
Luka Popovic

mr (Luka) 2 mk3 :)

Recommended Posts

mislis da je ovo off ?  8)

Podeli ovaj post


Link to post

fotografija0009b.jpg

 

 

evo jedne fotkice koju sam napravio danas u prolazu... Jel moze neko da mi pomogne oko farova?poprilicno su matirali,sto se i vidi sa slike...Dzvini ti rece da znas kako to ide? :)

Podeli ovaj post


Link to post

Probaj prvo sa pastom za zube pa tek onda juri skuplje resenje ima servisa koji poliraju farove za ok cenu

Podeli ovaj post


Link to post

Ja imam polirku stalno u kolima pa prvom prilikom mozemo da probamo :)

Podeli ovaj post


Link to post

Pa Luka, čoveče!!! Jun mesec, a ti takav auto slikaš sa zatvorenim krovom?!  :'(  To ti je isto kao i kad bi na plaži slikao atraktivnu devojku... ogrnutu bundom!  :D

Podeli ovaj post


Link to post

:D ...ili kao da Ferarija vozi sa ciradom  :P

Podeli ovaj post


Link to post

pa onda ce morati da uslede ineke fotke bez krova,ali sa nekim dobrim aparatom,i malo vise umetnickog dojma! :) :)

sa farovima jos uvek nista nisam stigao da uradim,samo su ih dooobro oprali u auto-perionici...:) medjutim ostalo je jos "fleka" koje ipak traze malo vise paznje. od ponedeljka mu se totalno posvecujem cim zavrsim sa prijemnim...Zdushane cuvaj mi neko mestasce za sutra,dolazim da prijavim polaganje prijemnog! :) :)

Podeli ovaj post


Link to post

Joj shto meni smeta polozaj prednje tablice...moze li to na sredinu ili jok? ???

Podeli ovaj post


Link to post

Dobro izgleda :D

Podeli ovaj post


Link to post

Luka, za dobre fotke, obrati se DamnG6 ili Dzviniju...  :)

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Zashto meni, ja imam Canon A520 3,2megapixels i HP mobilni telefon :D :P

Podeli ovaj post


Link to post

Zashto meni, ja imam Canon A520 3,2megapixels i HP mobilni telefon :D :P

i pravis bolje fotke nego neko ko ima 12 megapixela.... :P

Podeli ovaj post


Link to post

Zashto meni, ja imam Canon A520 3,2megapixels i HP mobilni telefon :D :P

 

Hehe... a "kec u rukavu" aka Vukašin?  :P  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Joj shto meni smeta polozaj prednje tablice...moze li to na sredinu ili jok? ???

 

Ili da zatrazis kockastu prednju, pa nazad stock, a napred kocka?

Podeli ovaj post


Link to post

fabricke rupice jesu na sredini, ali gospodin koje je vozio auto pre mene je odlucio da je lepse ovako,te se latio busilice i napravio sr**e! :) sad kad bih pomerio,bilo bi odvratno!

mozda cu da napravim u gang land-u onu malu plasticnu jer mi ova velika dobrim delom zaklanja hladnjak koji je celom sirinom proreza na braniku...za sada nisam imao nikakvih problema sa pregrevanjem,pa ne znam uopste koliko to moze smeta...?

Podeli ovaj post


Link to post

Imas li u planu da je spustis malo? ili malo vise?

I felne da promenis?

Podeli ovaj post


Link to post

za sada nemam to u planu,posto sam pre nepuna 2 meseca stavio nov set fabrickih amortizera...stvarno sam prezadovoljan koliko se auto neutralno ponasa i koliko je ubedljiv po krivinama,a uz to moze da se popne na ivicnjak i moze da se ode na put. moram da priznam da sam se malo zasitio modifikovanja kola,posto sam svakakve "muke" prosao sa swiftom koga jos uvek nisam prodao...e kad se samo setim koliko puta sam ocesao prednjim branikom,glava me zaboli! :) kad postanem porodican covek,ostavicu mr2 u vidu vikend auta,pa ce tada pretrpeti opsezne modifikacije :) :) :)

p177070largetoyotamrssp.jpg

 

 

Pa ne bas ovoliko extremno naravno!  :D

Podeli ovaj post


Link to post

Joj shto meni smeta polozaj prednje tablice...moze li to na sredinu ili jok? ???

i meni, ja bi je skroz skinuo i vozio bez prednje tablice  ;)

Podeli ovaj post


Link to post

bolje je voziti bez tablice nego sa pravljenom u ganglandu (to je moglo pre 2-3 godine dok im nisu dosle neke cike u plavom i zabranili) jer je manja kazna za voznju bez prednje tablice

Podeli ovaj post


Link to post

danas sam konacno isprobao tehniku paste za zube,i mogu vam reci da fino radi! evo i jedne fotke u prilog tome

 

fotografija0019.jpg

 

stavio sam i nove krajeve izduva posto su mi stari bili iskrivljeni pa to sada izgleda ovako:

 

fotografija0020t.jpg

 

usput ako nekome trebaju slicni zavrseci za granu promera 35mm imam i njih...:)

Podeli ovaj post


Link to post

Ovo sa pastom je odlicno ispalo, moracu i ja na Mitsubishiju da probam isto... Jos da prestanes da bezis od drugara sa TCS-a... Omladinskih brigada i Jurija Gagarina prosli vikend, ja pozurio malo ka tebi, i kad smo dosli u ravan ti po gasu... Uzivo izgleda odlicno ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Super je ispalo kaladont sredjivanje farova :D mogao si kod Pirketa da odes ima dosta lepse zavrsetke od ovih al i ovo ne izgleda lose

Podeli ovaj post


Link to post

×