Jump to content
edi4yu

Benzin / Dizel / Plin na pumpama

Recommended Posts

Video danas to i smorio se prilicno... Najgore je sto kad poraste cena na svetskom tržištu onda ce i kod nas da rast cene bude opravdan time

Podeli ovaj post


Link to post

ovo je katastrofa.znaci otvoren nas vuku za nos i prave budalama a opet svi cude i trpe :angry:  strasno! pitam se samo dal ce se ova nacija nekad dozvati pameti i preduzeti nesto

Podeli ovaj post


Link to post

Kolik sam čitao, kod nas treba da se povečaju akcize na alkohol i gorivo pa da se i podignu još malo cene. Treba krpati rupe u budžetu. 

Podeli ovaj post


Link to post

pitam se samo kako ih nije sramota da tako nesto urade a vrlodobro znaju kolika je cena nafte u  svetu? jos izadju na tv i hvale se o nekom napredku i uvodjenju reda u drzavi. dal takvi ljudi imaju i malo dostojanstva i obraza? :angry:

Podeli ovaj post


Link to post

Pa kad su oni imali obraza i kad ih je bilo sramota :) !?

Podeli ovaj post


Link to post

kazu oni predhodni nisu valjali,ali kad vidis ove onu su bili predhodni i zlatni za ove :D kako takve lopine mogiu nocu da spavaju mirno? :angry:

Podeli ovaj post


Link to post

malo sam Milose prenaglio sa komentarima,izvinjavam se,malo me ponela situacija oko svega ovog ;)  :)

Podeli ovaj post


Link to post

Preko 50% cene ide na "akcize", koliki li je u drugim zemljama Evrope

Podeli ovaj post


Link to post

Ko zivi blizu granice moze lepo preko po gorivo :D Zavisi samo kolika je razlika u ceni i isplativost poduhvata :)

Podeli ovaj post


Link to post

nesto sam nacuo da je u BIH negde do 80 din benzin i dizel <_<

Podeli ovaj post


Link to post

ja placam 95 bezolovni 123 dinara na Knez petrolu. to je cena sa karticom koja nosi neki popust.

100km do Bijeljine i isto toliko nazad bi mi pojelo rayliku u ceni, sve i da jeste 80 dinara, a nije...

Podeli ovaj post


Link to post

U bosni je mislim oko 115din. , a dizel nešto jeftiniji i sada su najavili još da ide gorivo dole. U HR j 135din(točo prekjuče) i oni najavljuju pojeftinjenje. S tim što im je svima bolji benzin nego kod nas. Nema veze , mi smo geniji u smišljanju gluposti pa baš nećemo kao i ostali. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

@Лаки

Ја сам од већине људи још пре 3-4 године чуо да треба Кнеза заобилазити у широком луку... Ти си први за кога сам чуо да је задовољан.. Иначе цена од 123 је најбоља код нас...

Podeli ovaj post


Link to post

I Ja imam isto saznanje da je Knez za izbegavanje,

 

Inače NIS na Adi ima istu cenu za BMB95 i 98 i  istu cenu za Oba Dizela kao promociju jer je gotova modernizacija i na sipana preko 20l benz/ditela ili 30l plina neki poklon (tečnost za pranje stakla, kafa i još nešto treće)

Podeli ovaj post


Link to post

To sam i ja dobio...tj taj letak jutros.... cena za 98 je isto kao 95 ED i Ultra D kao EuDizel (vazi do 17.12.) i na Adi Pumpi dobijes poklon prilikom kupovine preko 20l...(traje do 7.1.2016)

Podeli ovaj post


Link to post

Knez nije nista posebno bolji ili losiji od proseka.

 

95 oktana im je iz Panceva, 98 je bosanski i na njega ne vazi popust.

 

Eurodizel (obican) je po meni za izbegavanje (u sirokom luku), ali "AdiDizel" je za svaku preporuku.

 

Kvalitet je u zadnjih 5-6 godina kudikamo bolji nego sto je bio ranije.

Ovo pricam iz iskustva velikog broja prijatelja koji ga koriste, ali i licnog iskustva.

Naime njihova pumpa mi je na 600m od prebivalista, te samu zadnjih 6-7 godina na njihov:

-Auto gas presao oko 50.000km

-Dizel presao oko 60.000km

-Bezolovni presao oko 130.000km

 

Nikakvih problema .isam imao, hvala bogu, a verujem da bi se na neki nacin manifestovalo, jer osim benzina koji je potrosen u dva vozila dizel i gas su bili u po jednom.

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala Laki što si nam otvorio oči, Ja lično imam informacije od pre par godina, najverovatnije su se popravili u međuvremenu

Podeli ovaj post


Link to post

×