Jump to content
Mr Nebojša

Utisci članova koji su ostvarili popuste

Recommended Posts

Kada ostvarite popuste kao član TOYOTA club Serbia-e red je da to i podelite sa nama.  :)

 

Trudite se da budete što objektivniji prilikom ocene kako usluge tako i profesionalizam firmi sa kojima TcS sarađuje.

 

Nadovezujte se. ;)

 

 

 

Tc_Spopust.png

Podeli ovaj post


Link to post

Evo ja cu prvi.

 

Ostvario sam popust kod Pirke auspuh servisa i meni se clanarina vec isplatila i to neplanirano!  8)

 

Vec neko vreme planiram da promenim zadnji lonac, a svi meni poznati servisi su po meni losi.

Setim se da mi imamo "Pirketa", odem tamo u subotu, raspitam se sta i kako i dogovorim zamenu.

 

U zakazano vreme u ponedeljak stizem i dobijam potpunu uslugu.

Podigli su me zajedno sa autom na dizalicu, privremeno montirali zadnji lonac, pustili me da probam i da cujem zvuk.

Nakon mog polusatnog maltretiranja i centriranja gore-dole levo-desno poceli su da rade i jako brzo zavrsili.

 

Obracunali su mi popust u paru i dobio sam 3-godisnju garanciju.

Za sada sam prezadovoljan uslugom, izgledom a naravno i zvukom

Ako bude nekih reklamacija obavesticu Vas.

 

Moja preporuka svima  ;)

 

P.S. O samom auspuhu vise informacija u mojoj temi.

 

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i ja da se nadovezem za Fragment auto iz Zemuna.

 

Dakle firma se bavi veleprodajom delova za sve vrste vozila, sa mogucnoscu prodaje na malo, sto nije navedeno u temi sa popustima.

Tako da se dosta puta desi da sam dobijao veleprodajne cene kod njih direktno.

 

Dakle od kad je popust aktuelan kupio sam kod njih:

 

ICER kocione plocice za moju celicu 4WD za 1700 dinara.

NSK lezaj prednjeg tocka za 2400 dinara.

 

A za bivsu cecu sam kod njih prosle godine nalazio kablove za svecice SEIWA Japan za 2500 dinara, razvodnu kapu i ruku isto po vrlo povoljnim cenama...

Podeli ovaj post


Link to post

I ja da dam svoj sud. ;)

 

HERC AUTO, Čačak.

 

Dakle Dejan, vlasnik radnje, moj izuzetan prijatelj i pre svega maksimalno korektan čovek, svoju radnju vodi na način na koji se (generalno u Ča) ne mogu pohvaltiti drugi trgovci. Ključ njegovog uspeha je maksimalno niska cena uz odličnu ponudu. Pre svega pohvalio bih veliki izbor japanskih i korejskih proizvođača delova, a za neke brendove je da kažemo prva ruka i može dobavljati delove direkt iz inostranstva.

 

Spona 555, japanparts filter, gumice balanstangle (genuine Toyota), pa čak i ulja dobio sam po izuzetno povoljinim cenama, a popust na sve to konkretno za mene je bio vrtoglavih 25%.

Još ću početi da razmišljam da li za mene/ostale članove kluba, on ima uopšte ikakvu zaradu. :D

 

Šala na stranu,

prezadovoljan sam njegovom uslugom, i za Čačane i okolinu smatram da je kupovina u Herc Autu, odlična kupovina.

Podeli ovaj post


Link to post

Kod Pirketa sam odradio vracanje (varenje) protocnijeg auspuha i lonca (made by Pirke 2010 godine) regularna cena 2000 sa popustom 1700din :D

Usluga i kvalitet standardno odlican kao i uvek ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Kod Trio Motors-a sam kupio prednje brisace levi sa spojlerom i desni bez za 2820din + postarina sa popustom od 5%

Iz prvog puta poslati odgovarajuci i odlicni brisaci vec isprobani po ovoj dosadnoj kisi

Podeli ovaj post


Link to post

@Srbin

Sve pohvale za Trio motors, ja sam uzeo brisace pre par meseci i utisak vezan za kupovinu i saradnju sam napisao u crnoj-beloj listi, ovo je copy paste.....

 

 

(Bela - Crna) Lista prodavnica/servisera Toyota delova

« Reply #134 on: 21. Apr 2011. | 00:38 »

 

Bilo bi ofucano kada bi napisao "po evropskim standardima"ali danasnja poseta TRIO MOTORSU radi kupovine brisaca, ulja i nekih sitnica me oborila s nogu, radnja i magacin su malo je reci kao apoteka, poslovnost iznad svih granica, jednom recju svaka preporuka!informacija vezana za cenu se dobija u najkracem mogucem roku, salju robu postanskom sluzbom{mene je put naveo u Novi Sad pa sam imao prilike da sve ti licno vidim}Osim Zivka svi su strucni i znaju sta prodaju pa su u mogucnosti da daju savet sta je adekvatno vozilu koje imate.Princip da vam prodaju samo ono najskuplje ne postoji.

+101 od mene 

p.s-mogu samo da zamislim kako ce sve to da izgleda kada se otvori servis 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Kod Pirketa odrađen nastavak zadnjeg lonac + ukrasni deo by Pirke - 2000 din, rekoh mu da sam iz kluba, ali nisam iskoristio pravo na popust... Elem, bitna stvar - pređoh 1400km i sve na mestu!  :)

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

TRIOMOTOR, grupa ljudi koji su mi ucinili prijatan ljudski i poslovan kontakt. Na moj zahtev sta mi je potrebno, a po preporuci automehanicara, odgovorili su u toku 24 h. I poslali mi brzom postom to sto sam trazila, bez nadoknade troskova postarine. U novcu izrazeno, ne znam kolika je suma, ali je za poverenje veliko, bilo o kojoj cifri se radi.

MOJ promasaj koji su TRIOMOTORS uzeli na sebe je da su mi ta 2 homozgloba u ovom momentu totalni visak, tj rezervni deo (ako treba da ga imam) i nakon sto sam ih vratila u njihove prostorije (prethodno telefonom objasnila o cemu se radi), za ta ista 24h su mi vratili novac za njihovu robu i to tako da su ONI mene kontaktirali.Nemam reci da vam objasnim ovo moje iskustvo i veru da imamo takvu ljude i da smo ih pronasli. Veliko hvala za Vase razumevanje i Vasu poslovnost TRIOMOTORS, a timu Toyota club-a sto ste ih pronasli. Zelim Vam svima prijatan vikend sa ovim osecajem koji ja sad imam, zahvaljujuci Vama!

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na pohvalama...

 

Ono sto je meni bitno, a to je da imam zadovoljnog kupca, jer samo takav kupac ce se opet vratiti...Mi postojimo zbog kupaca, a ne oni zbog nas, i ako kupac zeli da potrosi novac kod mene, mi moramo da se polomimo da bi smo ga i zadrzali...

 

Generalno, u prodaji, ako kupac tacno definise sta mu treba, onda mi samo isporucimo ono sto je trazio. No, u ovom slucaju, dao sam im autorizaciju da vrate tako, iz vise razloga: Prvi je jer smo prvi put saradjivali, drugi jer je u pitanju clan Toyota Cluba(znam za slucaj pogresne dijagnoze, te mi je jasno da to nije bila namera u startu, da se vrate zglobovi), a treca je da je cest auto, ja cu te zglobove prodati za mesec, dva, sigurno, E120 je cest auto..(doduse, jedan sa lagera mi je bio dovoljan.. :)).

 

 

Sve u svemu, bitno mi je da si ti zadovoljna nasim odnosom i da to cenis, jer zadovoljan kupac je najbolji kupac.. :P

Podeli ovaj post


Link to post

Trio motors, ostvaren popust 5%.

4 svecice (NGK Iridium) 8000dinara, popust 400din

Ljubazni, poslovni, profesionalci u svom poslu. Sve preporuke!

Podeli ovaj post


Link to post

Herc auto Cacak! Ostvaren popust i usteda od preko 1000rsd.

Dejan, poslovan, ljubazan, jedan od retkih koji hoce da delove isporuci istog dana pa makar ih poslao i autobusom.

Sve preporuke za ovu trgovinu auto delovima, a ja se nadam da sam sa popustima zavrsio za naredni period!

Podeli ovaj post


Link to post

Trio motors?

hmmmmm

Danas sam bio na "sistematskom" pregledu moje toyotice...

Zamenjena desna letva volana, jos da se uradi veliki servis i da se zameni dihtung kartera,...

 

Toyotica je dobila novu instrument tablu :-* :-* :-* :-* :-*

Sve radi besprekorno

:)

 

P.S Zivko kad sredim ceo auto onda cu da te hvalim

8)  :D  ;D

 

Salu na stranu ceo tim trio motorsa je ljubazan i profesionalan, sve preporuke

Podeli ovaj post


Link to post

Zamenjena desna letva volana, jos da se uradi veliki servis i da se zameni dihtung kartera,...

 

Hmmmm...  ???  Nešto si ti pogrešno čuo, sumnjam da bi ti Trio menjao desnu letvu volana, jer je nemoguće, a karter nema dihtung, već diht masu (lepak)...  ;)

 

 

Podeli ovaj post


Link to post

Zamenjena desna letva volana, jos da se uradi veliki servis i da se zameni dihtung kartera,...

 

Hmmmm...  ???   Nešto si ti pogrešno čuo, sumnjam da bi ti Trio menjao desnu letvu volana, jer je nemoguće, a karter nema dihtung, već diht masu (lepak)...  ;)

 

 

Moguce da sam pogresno cuo...

 

Jeste diht masa a ne dihtung kartera

:)

Podeli ovaj post


Link to post

Kraj letve volana je u pitanju, on je zamenjen, puno mu je da ima dve letve volana na kolima.. :)

 

Jeste, diht masa je u pitanju, 2E nema dihtung kartera.. :)

Podeli ovaj post


Link to post

I jos jedna pohvala za Trio motors i jos jedna usteda. (samo se nadam da cu vise  prestati da stedim na ovaj nacin:)  )

Set kvacila (Exedy) , najpovoljnija cena (dobio sam nekoliko ponuda raznih trgovina). Uz to jos i popust!

Kao i uvek brza isporuka, ljubazna prodavacica!

Podeli ovaj post


Link to post

Evo i mene, kupljeno levo krilo i leva pozicija kod mog prezimenjaka u Cacku (Herc Auto) 3300 din sve ukupno. Naravno zahvaljujem se Tosketu i Vladimiru sto su sve to dopremili u Gornji Milanovac na farbanje.

 

Jos nisam namontirao krilo i poziciju, posto ce auto ici kod farbara u narednih 7-10 dana.

Podeli ovaj post


Link to post

ja ne ispisah ovde da sam kao clab kluba dobio fine popuste u japan x prodavnici... 10-15 posto, zavisi od toga sta se kupuje, momci su skroz ok, pocimaju se za deo, moze da se zameni uz racun za nesto drugo, dobre su im cene i jos popust preko... nema bolje i preporuka :thumbup1:

Podeli ovaj post


Link to post

Nije preko vaseg kluba ali je isto Toyota bila sponzor (mada u senci). Toyota LandCruiser Club Sydney (Australia).

 

Bilo je 900 vozila, pa je naraslo, klub se podelio na dva, geografska kluba (East and West), mozda 700 vozila svaki.

 

Popust preko kluba je bio 5% na sve Toyotino, cak i 5% na dogovorenu cenu kod kupovine vozila.

 

Pa koji je cilj Toyote bio da tako sponzorise, ne direktno klub ali clanove?

 

Nema bolje reklame za Toyota 4WD nego od ljudi koji znaju sta su ta vozila, sta sa njima moze i treba i ne treba da se radi. "Word of mouth".

 

Klub se sastajao svakog prvog ponedeljka u mesecu, imao svoje (mislim iznajmljene i lepe i velike) prostorije i parking. Od pocetka se znalo: ko je nov i hoce da upozna ostale i stekne prijatelje, samo neka dodje na sastanak pola sata ranije i otvori haubu. Na desetine iskusnih clanova prilaze i pricaju sa vlasnikom.

Sam sastanak je trajao po 90 minuta, puna sala, formalan, sa zapisnikom. Lideri su obrazlagali stvari kao kupovinu imanja za 4WD, trening vozaca, nova dostignuca kluba, izmene u skolovanju i lokacijama.

 

To je mozda i ideja za pdf "Parking": da mu se ime promeni u "Toyota - otvorena hauba".

 

Taj klub ima u svom memorandumu da je "Konzervativan i porodicno orijentisan". To kaze vise nego sto izgleda - nema pankera, gay& lesbian, swingera, nikakvih alternativaca. Samo obican svet.

 

Cisto da kazem kako to drugi rade, moje iskustvo.

Podeli ovaj post


Link to post

Kada mogu da ocekujem svoju clansku kartu, i mogu li i bez nje i na koji nacin ostvariti pomenute popuste?

Pozz

Podeli ovaj post


Link to post

TcS ID članske kartice bi trebalo da očekujete na narednom Bg mini skupu.

 

Inače popuste i pogodnosti možete ostvariti još od prvog dana uplate članarine. Dovoljno je da uputite prodavca/servisera na Listu članova ili na TcS kontakt.

Podeli ovaj post


Link to post

Svaka preporuka za perionicu STEAM. Bio sam sa novom selikom kod Džonija i imam samo reči hvale. Vrlo su detaljni i pedantni, nisam do sada naišao na takvu perionicu. Da kojim slučajem živim u BG-u, ne bi me videli ni u jednog drugoj perionici.

Podeli ovaj post


Link to post

Samo da napomenem, u Japan X ne daju popust na ulje i filter za ulje, nego po ceni koja pise

Podeli ovaj post


Link to post

STEAM perionica. Dubinsko pranje odradjeno tako dobro da auto iznutra izgleda kao nov.

Reč je o renou koji treba da se proda i sada se sredjuje.

Odlično, sve preporuke.

Podeli ovaj post


Link to post

×