Jump to content
Mr Nebojša

Utisci članova koji su ostvarili popuste

Recommended Posts

Pohvala za Trio servis, uradjen mali servis i zamenjen set kvacila. Popust sam dobio na ruke i kvacilo.

Podeli ovaj post


Link to post

Pohvala za Japan Shop Co.

Sve uradjeno po dogovoru, kvalitetno i po vrlo korektnim cenama (sa sve popustom koji članovi TcS-a imaju kod njih) pa da neširim puno temu, Mića je već dao svoje utiske i slažem se sa njim a za detalje me slobodno kontaktirajte na PM, više nego voljan sam da odgovorim na vaša potencijalna pitanja i nedoumice.

 

Pohvala i za Japan X prodavnicu auto delova u kojoj je takodje ostvaren značajan popust na delove (koji su jedni od kvalitetnijih koje nadjoh kod nas, neki su čak i prva ugradnja za Toyote a sve završeno na jednom mestu) tako da i sa njima nastavljam saradnju ubuduće.

 

Sve u svemu, poprilična ušteda zahvaljujući članarini i popustima koje je TcS obezbedio sa radnjama i servisima, još da krenem da točim na partnerskoj pumpi 98 oktanski benzin, biće puna kapa!

Podeli ovaj post


Link to post

E upravo to je svrha postojanja TcS-a, ako neko još uvek ima nedoumice. :) Postanite član kluba, jer tako sebi otvarate mnoge mogućnosti lepog i korisnog. ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Pohvala za Japan X prodavnicu auto delova!

Kupljeni paknovi za moju Carinu E, četiri litra ulja ENEOS 10W-40 i filter MAN. Ukupna ušteda 500 dinara na sve ovo, tako da sam prezadovoljan. Bilo je dovoljno što sam rekao da sam član Toyota Kluba, čovek mi nije tražio ni člansku kartu (mada sam je uredno pripremio) niti me išta pitao.Značajna ušteda a sve pohvale za Japan X!

Podeli ovaj post


Link to post

Odradjeno menjanje kaisa u TCB, nisu imali na stanju kais ali su uspeli da ga nabave u kratkom roku. Ostvaren popust 20% na ruke i 10% na deo, tako da je ukupno ispalo oko 1500 din jeftinije. :)

Podeli ovaj post


Link to post

Ostvario popust kod "Pirketa" u Borchi,prednji deo auspuha, na Fiatu dodushe.Uradjenimzadovoljan za sada,bilo malo ubedjivanja oko toga shto je Fiat, a pozivam se na TcS, i otkud on zna dal' je to auto od komshije itd.Rekoh da smatram da Chlanarinom vazecom ostvarujem pravo na popust makar i nemao auto,a i pomenuh da imam urednu saobracajnu vozila. na svoje ime,da sam vec radio isti auto u njihovom drugom servisu,i da nije bio problem. Toje bilo yelefonski,i dogovor je pa, al je zvucelo nevoljno, Na licu mesta je bilo malo drugachije,jer me chovek prepoznao od proshlog puta.

Koristim priliku da postavim pitanje nosiocima TcS-a, da li je moje gledishte i stav po pitanju ostvarivanja prava na popust i sa drugim vozilom u sopstvenom vlasnishtvu, u redu ili ne???Ne bih ni da trazim 'leba preko pogache, a josh manje da mi iko ishta preko volje odradjuje

Podeli ovaj post


Link to post

Kao što ti i rekoh kad si me pitao. Članarinu uplaćuješ ti imenom i prezimenom kao ljubitelj Toyota automobila i nije obavezno da budeš vlasnik vozila iz Toyota familije. Tako da je moje mišljenje da Član možeš sa bilo kojim vozilom da ostvari popust!

Podeli ovaj post


Link to post

hvala na savetu,ozvanichili smo ga ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Kupljeno 6L Motul 8100 5w30 u Mass company, korektno osoblje, kako sam pomenuo da sam clan kluba priznali su popust od 10% (uz uvid u clansku karticu).

Jos da dodam i da nije sve bas idealno, u Toyota centru nisu hteli da mi odobre popust od 10% za delove ako ih oni ne ugradjuju. Obrazlozenje je da fizickim licima koja ce ugradnju delova izvrsiti van servisa ne mogu da odobre popust. U sustini ne ljutim se jer verovatno na taj nacin sprecavaju neka muvanja.

Podeli ovaj post


Link to post

×