Jump to content
wazzuu

Felne kupovina savet

Recommended Posts

Mislim da cu sledece nedelje poceti sa aktivnijim trazenjem novog seta tockova... Ovi stoje vec neko vreme na oglasima, pa me zanima dal' neko ima iskustva iz prve/druge/trece ruke sa ovim felnama (svidjaju mi se bas bas, videcu dal bi prodavao odvojeno)

 

http://www.polovniautomobili.com/oglas1244753/alu_felne/#0

 

Ovo mi je i neka OK cena koju bih dao za set 16" tockova, ali bi komplet kupovao iskljucivo sa zimskim gumama. Sta kazete, kakav je momo?

Podeli ovaj post


Link to post

Momo felne nisu skupe uopshte kao nove i to mi ne govori da su mnogo kvalitetne...nisam imao iskustva sa njima, niti poznajem nekoga ko ih je imao...izgledaju interesantno i valjda su ok...za ovu cenu su ok samo ako nisu krive i ako gume imaju barem 6mm share ;)

Podeli ovaj post


Link to post

na brzinu sam pregledao po netu, nisu na glasu ove dunlop, onako, ni tamo ni vamo... hvala za info, ja nisam ni znao da momo pravi felne...

Podeli ovaj post


Link to post

Kako vam vizuelno izgleda ova original toyotina felna 16tica (fotka je malo losija, isla je preko mms-a), koriscena je i u solidnom stanju ?

 

Koliko je realna cena od 180 eura za komplet ?

Podeli ovaj post


Link to post

koje su 14'', 15'' 16'' ? sa kog modela su fabričke?

Podeli ovaj post


Link to post

Pa pishe da su 16 :P Za te pare mislim da ima da se bira, a ako si bash za fabriku odluchio onda ok, mozda i jeste realna...

Podeli ovaj post


Link to post

Felne su za aurisa.Generalno sam vise za original, ali nije nuzno.Meni se ova cena ucinila korektnom obzirom da nove kostaju 150 eu/kom.Moze i neka preporuka u pomenutom cenovnom okviru, samo da nije Kina.Na trzistu ima svega i svacega, raznih kopija po pristupacnim cenama.

 

Podeli ovaj post


Link to post

Pa pishe da su 16 :P

Ćorav Ja :D

 

Mislim da je OK cena za OEM Toyotine

Podeli ovaj post


Link to post

Hvala na sugestijama, ici cu da vidim felne.

Podeli ovaj post


Link to post

Cena je skroz OK. Samo dobro proveri u kakvom su stanju tj da nisu krivljene negde i udarane žestoko. To je najveći problem sa polovnim felnama, ne znaš koji ih je vozio tj akao. :) Sitne ogrebotine nisu problem s obzirom da je felna polovna tako da vidi. Ja sam baš na svašta nailazio kada sam malo gledao polovne felne.

Podeli ovaj post


Link to post

Racunam da su Ok. Idem po preporuci, mada .........sve je moguce i nista nije iskljuceno.

Podeli ovaj post


Link to post

Pocetnik, nije sve "prelistao" :D . Ostavljam ovo za septembar.

Podeli ovaj post


Link to post

nije strašno da bude i na više mesta za one koji slabije koriste search opciju ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Nisam uspeo da vidim toyotine felne koje su mi ponudjene, ali sam dobio info da se na svakoj u delu oko rupa za srafove pojavila neka vrsta ostecenja (mrene).

 

 

 

Da li se ovo moze dovesti u korektno stanje ?

 

U medjuvremenu sam dobio jos jednu ponudu (DEZENT/RE),ali su u pitanju nove felne i kupljene su kod uvoznika.

 

Kako stoje na Aurisu (ili na nekom drugom Toyotinom modelu), pogledajte link.

 

http://www.alcar.at/...p?lcs=v86byqxns

Podeli ovaj post


Link to post

Mnogo si ti poceo da spominjes "Das Auto" u poslednje vreme :P ...meni izbacuje Golf-a odmah

 

Ta mreza se pojavljuje ispod zastitnog sloja...tj voda ulazi pa se lagano siri i matira aluminijum....mada ima leka i za to...samo se javi ;) Na osnovu toga mozes da spustis doooosta cenu felni

Podeli ovaj post


Link to post

Kopirao sam link sa podesenim opcijama tako da se odmah pojavi Auris sa pomenutim tipom felni. Kada sam odradio Add Reply, link se vratio na startnu pretragu :angry: . Sta je to Golf...... :huh: ?

 

Videcu za ove felne, mada sumnjam da ce se spustiti ispod 180 (toliko mi je rekao u pocetku i posle toga poslao ove dve fotke).

Podeli ovaj post


Link to post

Znaci ti kreces sa cenom od 130.....felne sa greskom pa znas ti koliko ce da me kosta da to popravim pa ponovo da se plastificiraju....znaci...ostro ;)

Podeli ovaj post


Link to post

Vredi pokusati, jedino sto mi je sumljivo u celoj prici je to sto nikako ne uspevam da ih vidim. Dopisujem se porukama i MMSovima.

Na poziv ne odgovara (mozda jednom u guzvi), cak je i ponuda isla SMSom. Lici mi na posrednika u prometu robe ....... 99%.

Podeli ovaj post


Link to post

rekoh ti kako da krenes sa cenom, a i realno je po to ceni ako ces posle da ih lickas i sredis ki nove da budu...za ostalo ce ti se reci koja je on ruka

Podeli ovaj post


Link to post

×