Jump to content
neledr

Toyota corolla1.3 12V, zamena instrument table...

Recommended Posts

Sutra cu da pokusam ponovo,a precnik cajgera je: obrtomer/kilometar sat= 112mm/112mm, zatim temp/gorivo 52/52mm.

Podeli ovaj post


Link to post

Sutra cu da pokusam ponovo,a precnik cajgera je: obrtomer/kilometar sat= 112mm/112mm, zatim temp/gorivo 52/52mm.

Hvala

:)

Podeli ovaj post


Link to post

xexexe nije Filipe moja,al dobar je player ne bi se bunio da imam.xexexe.moj je neki stari pioneer.

Podeli ovaj post


Link to post

Danas sam ponovo kacio tablu, i ista situacija! Verovatno je u pitanji to sto je ta tabla od Lftbek modela gravirana do 200, pa dzekovi ijako pasuju u lezista ne odgovaraju rasporedi kontakata na njima, sa kontaktima na mojim dzekovima.Definitivno odustajem!!! :(

Podeli ovaj post


Link to post

Istu tablu ja imam. To od kojeg je modela nema veze. sve te table su se ugradjivale u corolle od 87 cak i ranije do 92.

Moja je hatchback pa sta bi trebalo da kazem. Jedina je u mom gradu. Cak i u okrizenju tj ostalim gradovima nisam primetio vise od 5 cak ni toliko.

 

Definitivno TABLA NIJE ISPRAVNA veruj mi na rec. I jos jedna stvar istu tablu i ja sam ugradio E35 cak imas i slike kao dokaz. A bilo je skini dzekove stavi novu tablu i vrati sve dzekove. I eto radi kao zmaj.

Probaj da vratis tablu i zameni je za neku ispravnu kazi jednostavno da nije ispravna i eto.

 

Veruj mi nema tu sta da nije isto. 10000000000000000000% je sve isto.

Podeli ovaj post


Link to post

Danas sam ponovo kacio tablu, i ista situacija! Verovatno je u pitanji to sto je ta tabla od Lftbek modela gravirana do 200, pa dzekovi ijako pasuju u lezista ne odgovaraju rasporedi kontakata na njima, sa kontaktima na mojim dzekovima.Definitivno odustajem!!! :(

Aj ako odustajes, prodaj mi tablu da eksperimetnisem na njoj, imam par ideja koje bih hteo da probam ali nemam gde.

:)

Podeli ovaj post


Link to post

Provereno danas tabla nije ispravna! E, u pm!Zarko bio si u pravu ti i ostali.Wewerice, vec sam je raskupusao, iskoristio sam kazaljku za moju tablu, jos par sijalica i tako to.....imam par ideja jos, a i da nisam nista dirao, sta ima da ti je prodam, evo ti je za dz!

Podeli ovaj post


Link to post

E bem mu malera. Mogu da zamislim kako je, tako je meni bilo sa satom sto pokazuje vreme. Pa sam vracao. Vise me kostalo gorivo nego sat ali eto brate kad ti platim daj mi ispravno. PU............

Podeli ovaj post


Link to post

Ma da ga j........! Sta bi-bi! Sad je gotovo!

Podeli ovaj post


Link to post

Najnovije vesti. Najzad nadjoh E30 tablu, raskacim staru, postavim tu sa obrtaljkom,upalim auto kad ono medjutim!!! Sve sljaka, i sijalice, i obrtaljka i gorivo i rasveta i prekidaci....SAMO!!! temperatura zakucana stalno na crveno!!! I onda ti ja otkrijem genijalno resenje za to: pozovem elektricara pa nek se on je*****e sa njom kako zna i ume! E, u PM al sam baksuz.

Podeli ovaj post


Link to post

Najnovije vesti. Najzad nadjoh E30 tablu, raskacim staru, postavim tu sa obrtaljkom,upalim auto kad ono medjutim!!! Sve sljaka, i sijalice, i obrtaljka i gorivo i rasveta i prekidaci....SAMO!!! temperatura zakucana stalno na crveno!!! I onda ti ja otkrijem genijalno resenje za to: pozovem elektricara pa nek se on je*****e sa njom kako zna i ume! E, u PM al sam baksuz.

 

Pa samo premjesti taj dio koji mjeri temperaturu sa stare na novu i gotovo, jer sve se to rasklapa i to je odvojen dio.

Podeli ovaj post


Link to post

Prvu tablu koju si imao je sa EFI modela, mada ne vidim dobro sliku jer vise ne postoji link, mislim da su i sijalice bile na pogresnom mestu, tu tablu je neko sklapao sa svih strana. Tebi je verovatno model Corolle onih 6 meseci koji nije isti kao posle od 88-93 i tu zaista postoje razlike u instalacijama bez obzira na iste dzekove. Ili sto bi se reklo...za tebe tesko naci pravu

Podeli ovaj post


Link to post

×