Jump to content
markobg

Markobg i Toyota Celica GTS

Recommended Posts

pa pretpostavio sam mozda od prvog dodira plocica ili je ovaj mamlaz sto je menjao kad je probao naglo kocio >:(

Podeli ovaj post


Link to post

Nadam se da nije ovo poslednje :) Kolko je samo ljudi tako unistilo nove diskove...

Podeli ovaj post


Link to post

ne verujem da je toliki krembil,treba bar 200km da se stede.al ako je onu plastiku unistio zasto ne bi i to >:(.mada vozio sam ga koci fino,jos onako slabo dok se ne privikne ali nisu sprzene :).

Podeli ovaj post


Link to post

problem sa ler gasom resen,zamenjene svecice,bile 3 iste i jedna razlicita i nije bio fabricki zazor vec su nabijane.pregled i zamena svecica odradjeni kod vlade i nidze na miljakovcu,sve pohvale za uslugu.usput sam saznao da je auto spusten eibach oprugama :D :D. 8)

Podeli ovaj post


Link to post

khm Vojo pa Marko ima eibach opruge ovo mu ne treba ;)

Podeli ovaj post


Link to post
usput sam saznao da je auto spusten eibach oprugama :D :D. 8)

 

Hm lose si gledao trenutno ima najnizi branik od T23 celica ;)

Podeli ovaj post


Link to post

pa trenutno ima petnaestice doduse ne sa fabrickim 205 55 nego 205 50 gumama.znaci nizi je.a kad mu stavim 16tice bice visi nego sad za 1cm jer ce ici gume 205 50 ko sto fabrika preporucuje za 16.verovatno ce biti 16 a ne 17 zbog trapa

Podeli ovaj post


Link to post

Au jbt pa zato je toliko bila niska na skupu ::

 

Znaci ja da stavim meni 205/50/15 i da se vucem po zemlji ;D

 

Moracemo na nekom od skupova da odradimo swap samo da vidim kako izgleda bas me zanima :) :) :) :) :)

Podeli ovaj post


Link to post

Marko slobodno stavi i 18" ne vozis francuza pa da se bojis za trap !!!

A taman mera ti je za sve su ti 17"

Podeli ovaj post


Link to post

pa ja sam mislio 17 al jos cu razmisliti,nece to skoro jer planiram novu oz felnu.na sta si mislio pod swapom seiz? :D

Podeli ovaj post


Link to post

Pa pod swapom sam podrazumevao swap :P

 

Da zamenimo felne da vidim kako mi stoje niske 15 i ti ako hoces da vidis kako ti stoje moje 17 ;D

Podeli ovaj post


Link to post

AAAAAAAAAAAAAAA ?

Da jako je tesko podici dva auto u isto vreme i izrotirati tockove c.c.c. gde ti je mladost

Podeli ovaj post


Link to post

Ja mislim da sam u zivotu izmenjao tochkova koliko je svako od vas promenio gaca ili charapa :D :P

 

Ako treba neki swap, tu sam :D

Podeli ovaj post


Link to post

Pa pod swapom sam podrazumevao swap :P

 

swap, swing, menjacnica.... :P

Podeli ovaj post


Link to post

A bre masala, ako nista makar smo to bili uvek dokoni da radimo... Chak smo i na drugim forumima poznati po tome  :D

Podeli ovaj post


Link to post

auto mi je ukraden pre par sati,ne znam tacno kad,ako neko nesto vidi mada sumnjam neka javi,izgubio sam volju za zivotom :( :( :(

Podeli ovaj post


Link to post

Jesi prijavio krađu policiji ?

Podeli ovaj post


Link to post

Kako bre ukraden ???

Odakle su ga odveli , ako je neki javni parking , proveri da ga nije pauk odneo ...

Jel bio na oglasima kojim slucajem ?

Podeli ovaj post


Link to post

×